Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    171
Kızlar kaç haftalık oldunuz ? Biz 21+1 olduk çok şükür 🧿🙏🏻 önümdeki riskli haftaları sağlıkla atlatmak için gün sayıyorum inşallah sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza alırız 🤲🏻
21+6 🙈 günler o kadar hızlı geçiyor ki bir yandan tadını çıkartmak istiyorum bir yandan minik tekmelerin sahibi ile bir an önce tanışmak istiyorum 😍 herşey yetişir mi telaşı da sardı beni daha çok zaman olmasına rağmen

Detaylıya aldılar her şey çok iyi ama acil serklaja alıcaklar maalesef bebeğim rahim ağzında 1 cm sadece rahim ağzım o kadar yakın operasyonda her şey olabilir dedi 😞
Canım birşey olmayacak 🙏 güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle ve bebişinle🙏

Bu detaylı dönemi grupça zorlandık ama çok şükür ilk aldığımız haberlerden sonra hayırlı haberler de alıyoruz şu 2-3 hafta geçse de rahatlasak grupça :)
O stres şimdi bende başladı acayip hissediyorum kendimi düşünmemek için saracak yer arıyorum kendime 🥲

Merhaba kızlar, detaylı ultrason 24. Hafta bitene kadar mı yapılıyordu?

21+6 🙈 günler o kadar hızlı geçiyor ki bir yandan tadını çıkartmak istiyorum bir yandan minik tekmelerin sahibi ile bir an önce tanışmak istiyorum 😍 herşey yetişir mi telaşı da sardı beni daha çok zaman olmasına rağmen
Banada günler hiç geçmiyor sanki zaman durmuş gibi hissediyorum keşke çabucak geçse 🥰🙏🏻

Çok çok geçmiş olsun güzel haberlerle gel inşallah🙏

Benim de ilk çocukta 1:330 çıktı doktor biraz olumsuz konusmustu ama detaylı ultrasonda her şey çok normal çıkınca içimiz rahatlamıstı.Şimdi 9 yaşında maşallahı var🤣
Ben çok inanmıyorum ikili üçlü testlere.Hiç canını sıkma
Ay çok teşekkür ederim bakalım şimdilik unuttum bu olayı sanki hiç duymamış gibi hayatıma devam ediyorum 😜 ne gelirse de allahtan ☺️ rabbim sağlıkla büyütsün çocuğunuzu 🫶🏻

Alışveriş listeniz var mı acabaa nasipse ağustosun sonunda doğum var ama hiç yenidoğan kıyafetimiz yok :KK43: alıcam ama böyle ne tarz şeyler alacağıma karar veremiyorum ya da yenidoğan kaç tane almalıyım mesela

Kızlar2 gündür hastanedeyim dua edin çok kötü sancım var apandistten şüpheleniyorlar çok riskliymiş Bebek için
cok gecmis olsun canım
Detaylıya aldılar her şey çok iyi ama acil serklaja alıcaklar maalesef bebeğim rahim ağzında 1 cm sadece rahim ağzım o kadar yakın operasyonda her şey olabilir dedi 😞
canım her sey iyi olacak dua ediyoruz hepimiz ama benimde cok oldu cevremde bu sekilde serklaj yapılıp cok saglıkla kucagına alan

Kızlar hepinizden Allah razı olsun güzel dilekleriniz için bakamadım bütün mesajları kaç gündür ne çektim sürekli hastanedeydim çok kötü bir süreç geçirdim az kalsın apandist olmadığım halde ameliyat olacaktım kaç yere gittim ultrason görüntüsü ile göremediler apandist olup olmadığını en son emarı denediler belki onda görebiliriz diye neyse ki apandisit değilmiş asıl nedeni 4 tane miyommuş arkasında da sıvı birikintisi varmış büyümüş en büyüğü 7cm5.5 muş doktor bebebeğim küçük olsaydı gebeliği sonlandırıp miyomu alacakmışta bebek büyük olduğu için böyle ağrı kesici ile devam edecekmişim progestanı da kesti miyomu besliyormuş düşük tehlikemde var çok dikkat etmem gerek artık dualarınızı eksik etmeyin
Ahh canımm çok geçmiş olsun inşallah ağrıların bir an önce diner, sağlıkla kucağına alıcaksın inşallah bol bol dinlen
Kızlar bende de bant yokmuş, zarlarda açıklık da yokmuş. Kalbi duran bebeğin zarı imiş zararsızmış. İnşallah hepimiz sorunsuz atlarız gebeliği mizi 🤲
Ayy ne kadar sevindim anlatamam 😇 inşallah bu yaşadığınız son endişeniz olur sağlıkla tamamlarız hepimiz 🙏🏻
Kızlar kızlar Eylül annelerinden geliyorum nerseyse 15haftalık oldum hala cinsiyet yok.tecrübeli annelerim bacak arası resmi ne olabilir sizce sizinkilere benziyor mu kız veya erkek olanlar 😘🙏🙏🙏
Benim de ultrason görüntüsü bunun gibiydi bizimkinin cinsiyeti kız 😇
20+6 yarın yarın yeni haftaya giriyorum ben de :) Şu an gebeliğimizin balayı dönemindeyiz :) son trimesterda artık yuvarlanarak devam edeceğiz gibi :)
18+5 im, o zor zamanlar mide bulantıları ne ara geçti anlamadım gerçekten balayı dönemi gibi karnım da fazla büyümedi ya hamile gibi hissetmiyorum artık 😅 beni de acaba eksikleri yetiştirebilcek miyim telaşı sardı bu ara kafam acayip dolu odasıydı dolabıydı eşyalarıydı 🤯

Ahh canımm çok geçmiş olsun inşallah ağrıların bir an önce diner, sağlıkla kucağına alıcaksın inşallah bol bol dinlen

Ayy ne kadar sevindim anlatamam 😇 inşallah bu yaşadığınız son endişeniz olur sağlıkla tamamlarız hepimiz 🙏🏻

18+5 im, o zor zamanlar mide bulantıları ne ara geçti anlamadım gerçekten balayı dönemi gibi karnım da fazla büyümedi ya hamile gibi hissetmiyorum artık 😅 beni de acaba eksikleri yetiştirebilcek miyim telaşı sardı bu ara kafam acayip dolu odasıydı dolabıydı eşyalarıydı 🤯
Var mı fotoğraf acaba

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim 🩷🩷 tansiyonum normale döndü enfeksiyonum 21.3 yarın sabah çok kuvvetli ihtimal serklaja alacaklar
Canım çok geçmiş olsun.Benim de daha önce yapılmış bir acil serklajim var.Bu hamileligimde de yine serklaj oldum.Operasyon çok kısa ve agrısız oluyor endişelenme.Ama sonrasında çok çok dikkatli olman gerekiyor.Insallah ikimiz de 38 lere kadar gideriz ama serklaj da kesin bir çözüm değil o yüzden bundan sonraki süreçte çok dikkatli olman gerekiyor.Doktorun gerekli bilgiyi verir ama en önce kendi doktorumuz olmamız gerekiyor.Enfensiyonun için mutlaka ilaç kullanırsın ama sen de yakın takibini yap kanda crp baktır idrarda enfeksiyon var mi diye haftalık tahlil ver gerekirse.Enfeksiyon artarsa dikiş atar ve Allah korusun bebek gelebilir.iç çamaşırını sık değiştirmeye çalış.Ben yatarak geçiriyorum süreci dikiş atılalı 1 ay falan oldu ama yine de ayaklanmadim pek.Kötü düşünme strese girme insallah her şey yolunda gidecek 😇

kızlarr nasipse bayramdan sonra Sultangazi hasekide detaylı ultrasona gireceğim , mhrsden randevu alırken detaylı ultrason yok yazıyor ama var , rapor vermiyorlarmış yani ne demek bu boşuna mı orda yaptırmış olacağım

Ben o kadar çok hızlı aldım ki her şeyi şimdi saldım :) odası gelecek Haziran başı o zamana kadar çöp bile almama kararı aldım odasını yerleştirince eksiklerine bakacağım şimdi ne var ne yok karman çorman oldum :KK70:

Eklentiler

• D9C3AC1C-F070-457B-9159-118422BCC2F2.jpeg
    D9C3AC1C-F070-457B-9159-118422BCC2F2.jpeg
    38,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 53E902B7-78D6-49E4-87CF-B69ABA29478B.jpeg
    53E902B7-78D6-49E4-87CF-B69ABA29478B.jpeg
    38,8 KB · Görüntüleme: 24
  • 3E75F24D-B648-4D5C-8A27-6691356D74A6.jpeg
    3E75F24D-B648-4D5C-8A27-6691356D74A6.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 24
Ben o kadar çok hızlı aldım ki her şeyi şimdi saldım :) odası gelecek Haziran başı o zamana kadar çöp bile almama kararı aldım odasını yerleştirince eksiklerine bakacağım şimdi ne var ne yok karman çorman oldum :KK70:
Olsun ya ne güzel kafanız rahat şimdi özellikle son aylara bişey bırakmamak en mantıklısı beni biraz ramazan yavaşlattı ben oruç tutmuyorum ama eşim tutuyor hadi gel şuraya gidelim bakalım edemiyorum ama bayram sonrası kanat takıcam 😂

Kızlar bende de bant yokmuş, zarlarda açıklık da yokmuş. Kalbi duran bebeğin zarı imiş zararsızmış. İnşallah hepimiz sorunsuz atlarız gebeliği mizi 🤲
Canım aklıma ne geldi :) bayramda çıkacaksın ya yurtdışına gideceğin şehirlerdeki outletlere bak. Nike crocs ugg ralph lauren outletleri olan merkezler var vergisini de alabiliyorsun. Bir de primark ve tk maxx var bu mağzalarda da her şey çok uygun oluyor. Bu moddan çıkıp tatil moduna girelim diye diyorum :)

Olsun ya ne güzel kafanız rahat şimdi özellikle son aylara bişey bırakmamak en mantıklısı beni biraz ramazan yavaşlattı ben oruç tutmuyorum ama eşim tutuyor hadi gel şuraya gidelim bakalım edemiyorum ama bayram sonrası kanat takıcam 😂
Daha zaman var ya Nisan Mayıs Haziran hala rahat olacağız bence. Ben sadece Temmuz ayına bir şey bırakmak istemiyorum

X