Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
karniniz nasil? Benim sanki 5 aylik hamile karni gibi saklamak mumkun degil.. Kendim kilolu degilim ama sanki yapay plastik karin yerlestirmissin gibi bir karnim var simdiden. Is yerime soylemeyi de dusunmuyordum cogunlukla evden calisiyorum su donem, ise gittigim zamanlarda zaten hamileligim belli olmaz, sonra yaz tatili izin falan derken Agustos gibi soylerim demistim. Haftaya sali yuzyuze toplantilar var mecbur gidicem bakacaklar karnim davul gibi saklamak mumkun degil.. Noldu buna bir kac haftada diyecekler 🙁

karniniz nasil? Benim sanki 5 aylik hamile karni gibi saklamak mumkun degil.. Kendim kilolu degilim ama sanki yapay plastik karin yerlestirmissin gibi bir karnim var simdiden. Is yerime soylemeyi de dusunmuyordum cogunlukla evden calisiyorum su donem, ise gittigim zamanlarda zaten hamileligim belli olmaz, sonra yaz tatili izin falan derken Agustos gibi soylerim demistim. Haftaya sali yuzyuze toplantilar var mecbur gidicem bakacaklar karnim davul gibi saklamak mumkun degil.. Noldu buna bir kac haftada diyecekler 🙁
Canım ödem ya, ben de +1.5 falan çıktım bugün tartıda çok şişim. Normalde de adet dönemi bu kadar şişiyoruz ama adet olduğumuz için rahatız yani, kimsenin fark edeceğini sanmıyorum o yüzden bizim kuruntumuz bence

Kızlar bende sadece kese görünüyordu en son 5. Haftada gitmiştim şu an 6+2 olduk ama mide bulantım henüz olmadı ara ara kasılma var karnımda sadece hafif. Endişelendiriyor. Kalp atışına kadar kusma yaşadınız mı sizler?

6+3üm ben hiç kusmam olmadı. Bulantım da az canım bunlar herkeste olacak şeyler değil ki, belirtilerden bazıları
Kızlar bende sadece kese görünüyordu en son 5. Haftada gitmiştim şu an 6+2 olduk ama mide bulantım henüz olmadı ara ara kasılma var karnımda sadece hafif. Endişelendiriyor. Kalp atışına kadar kusma yaşadınız mı sizler?

Kızlar benim hiç bulantım yoktu. 8+4 oldum. İki gündür bulantı kusma ve çok fazla duygusallık var. İki gündür her şeye ağlama isteği yetmezmiş gibi bir de sinirlilik var 🙄 ilk defa böyle bişey yaşıyorum hormonlarım arttığı için mi acaba garip bişey oldum ben ya…

Bulantım çok ama kusmam yok. Ben kendimi biraz kusmamak için tutuyorum tabi

Offf ben kotuyum ya yemek yiyince donuyo donuyo midem. Gunum gunume uymuyor 😞 bugun yediklerimle vedalastim bugun .

Offf ben kotuyum ya yemek yiyince donuyo donuyo midem. Gunum gunume uymuyor 😞 bugun yediklerimle vedalastim bugun .
kendimi gordum bir an. kusmuyorum ama midem sanki artik benden bagimsiz asti kendini gidiyor hic boyle olmadim omrumde. sabah iyi uyaniyorum gun icinde yemek yememle hele bir kac yudum su icmemle degisiyor hersey en son aksamina karnim midem asiri sis bulantidan suratim bin karis zaman gecsin diye bekliyor oluyorum

kendimi gordum bir an. kusmuyorum ama midem sanki artik benden bagimsiz asti kendini gidiyor hic boyle olmadim omrumde. sabah iyi uyaniyorum gun icinde yemek yememle hele bir kac yudum su icmemle degisiyor hersey en son aksamina karnim midem asiri sis bulantidan suratim bin karis zaman gecsin diye bekliyor oluyorum
Allahtan suyla suan barisigiz iciyorum skinti yok ama aksama dogru iyi degilim gunum gunume uymuyor. Bigun fena degil bi gun cok kotu. Bu 2. Kususum bu zamana kadar . Benim mahvediyor ama . Cubuk kraker alicam bi denicem. Meyve falan iyi geliyor ama yagli salcali yemek gormek istemiyorum henuz bakalim . Annem ben kafami kaldiramamistim sana hamileyken dedi . Dedim boyle devam etsin raziyim :)

Merhaba kızlar. Sata göre 8+1 im. Muayeneye gittik kalp atımı duymaya. Sıkıntılı bir durum var dedi. Ses zaten yok, kese de 6+1de gözüküyor. Hadi o normalmiş de, iki tane yolk gördü kese içinde. Ama bir fetüse benzer bi karartı gördü. Anormal dedi kesin de konulmadı. Ama pek umutlanmayın dedi tekrar tekrar. İkinci düşüğe doğru gidiyor gibi hissediyorum. Çok olumsuz geçti. Ultrasonda zaten kesenin içi hiiiç gözükmedi ekranda. Bomboş bildiğin. Vajinal bakınca zoraki içinde iki tane daire ve kesişim yerinde bi karartı gördü. Böyle bişey yaşayan var mı hiç. Valla ben çok kötüyüm ya..
güzel anneler allahım hepinize hayırlı doğumlar versin.sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz inşallah.aranızda kısa süre bulundum. 8, haftada kürtajla sonuçlandı.kalp atışını 5+6 da duymuştuk 7. haftada durmuş maalesef. 3 kızım var zaten rabbim onlar hayırlı ömür versin.bazen elden bişey gelmiyo.hepinizin allah yardımcısı olsun

Canım benim hiç bulantım olmadı çok az arada sabahları oluyor oda aç olduğum için muhtemelen çünkü yemek yediğimde hemen geçiyor bulantı herkes de olmaz olmadı diye üzülmeyin hatta sevinin kalp atışından sonra başlar normalde belli olmaz bu hafta başlayabilir sizde

güzel anneler allahım hepinize hayırlı doğumlar versin.sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz inşallah.aranızda kısa süre bulundum. 8, haftada kürtajla sonuçlandı.kalp atışını 5+6 da duymuştuk 7. haftada durmuş maalesef. 3 kızım var zaten rabbim onlar hayırlı ömür versin.bazen elden bişey gelmiyo.hepinizin allah yardımcısı olsun
çok geçmiş olsun inşallah kızlarının yolu şansı açık olsun. umarım bir an önce toparlarsın :KK43:

Günaydın. Merak etme benim de çok bulantım olmuyor. 8.haftayı yarıladım bi gün var bi gün hiç yok. Herkeste farklı bir etkisi var. Stres yoook :)

ben 8+5 im hala hiç kusmadım . herkes kusacak diye bir şey yok :)

X