2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,3%
  • erkek

OY: 99 47,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    209
Hastaneden geldim doktor sancın çok çıkmamış dedi beebgin suyu herseyi yerinde gelesi yok dedi beklicez yapcak bisey yok pzt gunune kadar beklicemm suyum sancım gelmezse pazartesi gunu gel yatışını verelim dedi 🥴😵‍💫
Kaç haftalık oluyorsun canım bu bebeklere ne olmuş gelsinler artık ya hazirana kalanlar doguramadi 😁

Benimde bacaklarım sızlıyor rahimden bacaklara doğru sanki elektrik verilmiş gibi aniden birşeyler oluyor bu kasılma mi Aceba 🤔
Valla canım gunlerdir kasilmanin alasını yaşıyorum gidiyorum bişey yok diyorlar artık tam bebek çıkacağı zaman giderim herhalde yada acile gidip o çatala çıktığımda korkuyorum kendini geri mi cekiyor anlamadım hastanede ağrım yok çıkar çıkmaz başlıyor ağrılar yarın kontrol var bakalım doktor ne dicek 😁

Hepimiz acele ediyoruz gibi geliyor bana çünkü elbet bir gün gelecekler en geç iki haftaya kucağımıza alacağız ne bu sabırsızlık? Belki geç döllenme oldu diyorum . benimki 40+2 ama 39 da olabilir geç döllenme olduysa kızlar

K
Bende nstye giriyorum çıkıyorum gram sancı çıkmıyor🤦‍♀️🤦‍♀️
Ama benim bebekte az birşey böbrek genişlemesi varmış birde kordonun yaşlanmış dedi suyun nstn bebeğin gelişimi güzel cuma tekrar gel bakalım dedi.
Kaç hafta oldunuz canım kontrol altindasin sıkıntı etme inşallah bir şekilde gelecek bebiş 🤲🏻

Hepimiz acele ediyoruz gibi geliyor bana çünkü elbet bir gün gelecekler en geç iki haftaya kucağımıza alacağız ne bu sabırsızlık? Belki geç döllenme oldu diyorum . benimki 40+2 ama 39 da olabilir geç döllenme olduysa kızlar
Aynı fikirdeyim seda zaten Dr hesabına göre aslında bir hafta önden söylüyorlar hep ama bizim şuan ki bulunduğumuz haftanın bir hafta gerisinden hesap etmek lazım geç döllenme de ekstrasi tabi

Valla canım gunlerdir kasilmanin alasını yaşıyorum gidiyorum bişey yok diyorlar artık tam bebek çıkacağı zaman giderim herhalde yada acile gidip o çatala çıktığımda korkuyorum kendini geri mi cekiyor anlamadım hastanede ağrım yok çıkar çıkmaz başlıyor ağrılar yarın kontrol var bakalım doktor ne dicek 😁
Ya bunu arkadaşım da söyledi ve cidden geriledi şimdiki aklım olsa gitmezdim dedi .bence herşey yolundaysa o kadar sık gitme yani suyun nişanın falan gelmediği sürece evde kal derim biraz da psikolojik olabilir durum 🤗🙃

Bugün tam 38 haftalık oldum Mevsim.
Canım sıkılıyor ama artık🤦‍♀️
Haftanda gayet iyi sıkma canını bebekde strese giriyor biliyorsun bunu bizim herseyimizi hissediyorlar takibine devam ediyorsun sonuçta kötü bir durum olsa Dr gönderir mi hiç öyle düşün kendini rahatlat bedenini zihnini rahatlatmaya çalış

Kızlar goguslerinizde sertlik ve büyüme var mı?benimkiler sanki hiç hamile değilim gibi yumuşak ve küçük hala.acaba süt gelince mi dolacak
Benimki de hala aynı sertlik mi olması gerekiyormus ki benim ki gayet yumuşak 😅hatta bazen millete bakıyorum dolu dolu benim kiler küçük normalde de küçük ama bilemedim 😅

Haftanda gayet iyi sıkma canını bebekde strese giriyor biliyorsun bunu bizim herseyimizi hissediyorlar takibine devam ediyorsun sonuçta kötü bir durum olsa Dr gönderir mi hiç öyle düşün kendini rahatlat bedenini zihnini rahatlatmaya çalış
Bende öyle düşünüyorum çünkü doktorum hem böbrek genişlemesi için hemde kordon yaşlanması için dediki kötü birşey olsa bu kadar rahat ve sakin konuşmazdım merak etme dedi o şekilde biraz da rahatladım aslında.

Benimde bacaklarım sızlıyor rahimden bacaklara doğru sanki elektrik verilmiş gibi aniden birşeyler oluyor bu kasılma mi Aceba 🤔
Mevsimm
Bacak sızlama değilde namazı oturarak kılıyorum ben hamileliğimin başından beri ilk zamanlar düşük tehlikem vardı sonrada ağırlaşınca ayakta kılamadım şimdi namaz kılmak için bacaklarımı kırıyorum ya nasıl acıyor diz kapaklarım anlatamam az önce video izledimde doğum için kaslar gevşiyormuş ondan acıyormuş😂🤦‍♀️

Acele deil canım pzt doktor yatış vercek suni sancıyı kendi sancımız olmadan cekmek istemiyorz suni sancın ile olmazsa alttan ilac vericeklerini söylüyor doktorum yani kendi gelmedigi icin getirmeye çalışılacak acele ettigimi dusunmuyorum 😊😊 doktorun soylediklerine göre yazyorum doktorumda niye gelmiyo bu bebekler diyo

Bende öyle düşünüyorum çünkü doktorum hem böbrek genişlemesi için hemde kordon yaşlanması için dediki kötü birşey olsa bu kadar rahat ve sakin konuşmazdım merak etme dedi o şekilde biraz da rahatladım aslında.
Geçecek inşallah bu süreçte hayırla bir kucağına alda hepsini unutursun inşallah haklısın insan olumsuz birşey duyunca üzülüyor ama işte içeriye müdahale edemiyoruz o yüzden keyiflerini bekliyoruz bıdıkların 🥰

X