Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,0%
  • erkek

OY: 94 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    198
Ücretleri çok pahalı diye doktorun yazmasını bekliyorum ben de. 400-500₺ fiyat söylüyor eczaneler. Haftaya inşallah gidip yazdıracağım ben de...
Başka bir fiyatla karıştırmış olabilirsin canım. Fiyatı max 200 tl olur. Sen onu geciktirmeden başla bence yarın bi eczaneye sor

Bu arada bizim grubun ilk yazışmalarını okuyordum çok yoğunum grubun editörlüğünü ustlenemem yazmışsın sana kalmış yine

Başka bir fiyatla karıştırmış olabilirsin canım. Fiyatı max 200 tl olur. Sen onu geciktirmeden başla bence yarın bi eczaneye sor
Aynen canım Ocean markasının folik asitinden sipariş ettim şimdi. Fiyatı da 130₺ falandı. Gelince başlıyıcam inşallah. Bu arada 4 aylık hamile bir arkadaşım şöyle bi mesaj atmış sizce doğru mu?

Eklentiler

• Screenshot_20230929_214312_WhatsApp.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 119
Yaa grubu görünce çok heyecanlandım. Geçen sene bu zamanlar beta takibi kese görme heyecanı ile yanıp tutuşuyordum. O zamanlarda zaman çok hızlı geçecek diyordu 2022 Haziran anneleri gerçekten öyleymiş. İlk aylarım çok zor geçse de şimdi kızım yanımda 28 Ağustos sat olmasına rağmen Mayıs annesi oldumm Rabbim sağlıcakla evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Doktorun belli bir haftadan sonra seni multivitamin kullanman için yönlendirecek canım , sen doktorunu dinle o ne derse onu yap :)

ahhh ne mutlu oluyorum böyle gelip yazdığınızda , nasıl umut oluyor anlatamam çok teşekkür ederiz :) Rabbim sizin de evlatlarınızı size bağışlasın

Kızlar femara tarzı ilaçla gebe kalan varmı pko var bende.3 ay önce kimyasal gebelik geçirmiştim.bu ay da 2 yumurtam vardı iğne yaprım 5 gün oldu beklemedeyim

Kızlar femara tarzı ilaçla gebe kalan varmı pko var bende.3 ay önce kimyasal gebelik geçirmiştim.bu ay da 2 yumurtam vardı iğne yaprım 5 gün oldu beklemedeyim
Ben kullandım femara gonal f ve ovitrelle . Olmadı sonra aşılama oldum oda olmadı sonra kendiliğinden oldu. İnşallah siz bu kadar uğraşmazsınız nasip olur hemen o ilaçlar etkisini 1-2 ay daha gösteriyor

Ben kullandım femara gonal f ve ovitrelle . Olmadı sonra aşılama oldum oda olmadı sonra kendiliğinden oldu. İnşallah siz bu kadar uğraşmazsınız nasip olur hemen o ilaçlar etkisini 1-2 ay daha gösteriyor
Canım ben 2.femara ovitrelle de gebe kaldım ama düşük yaptım.bu ay yine kullandım ama ekstra göbek de kaldırttım inşallah bu ay dan umutluyum bide 2 yumurtam vardı bu ay 24 ve 22mm idi

İnşallahhh kaç gün oldu çatlatma iğnesinden sonra
Bir yumurtam adetin 15.günü çatladı diğeri de 17.günü çatladı canım. Şuan adetin 19.günü canım duanıza talibim 14 ay oldu evleneli pko var bende ama rahim filmi sperm hepsi iyi çok şükür.zayııfm hormon vs de yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…