Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 95 49,2%
  • erkek

OY: 91 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,1%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    193
Evettt öyle oluyor genelde hepimiz peşpeşe gelecez mayıs sonunda birileri doğuma girdiği gibi hepimiz çat çat doğurmaya hastane ye 🤣🤣
Kiizzzz bana Dr tahmini 20 Haziran dedi en geç 40 haftan doluyor dedi bende nedense hep o zaman olacakmış gibi hissediyorum sanki erken olmayacakmış gibi ne diyorsun jou erkekler geç geliyor diyorlar 😅😅

Kızlar, doğumda bebeğin kordonu geç kesme olayı varya, benim doktorum sezaryen de yapamam onu, normal doğumda yapıyoruz dedi. Sizinkiler yapıyor mu
Benim Dr um buna çok önem veriyor ona gitmemin sebeplerinden biride bu zaten Boll ten tene temas geç kordon klepmleme ve mümkün olduğunca kesisiz dikişsiz mudahalesiz normal akışında bir doğum yaptirmak ama sezeryan için hiç sormadım nasıl olur bu gittiğimde aklıma gelirse sorayım

Kızlar gelemedim buralara tüm gün kurabiye yapmakla uğraştık 😃 benim sol kaburgam çok batıyor ya doktora soracağım bakalım normal mi
Kolay gelsinnnn 🥹🥹🥹 yorgunlukla her yerimiz birbirine giriyor ya, benim de hiç tanımadığım ağrılar çıkıyor. Foto isteriiim kurabiyelerinn 😅😅😍😍

Kolay gelsinnnn 🥹🥹🥹 yorgunlukla her yerimiz birbirine giriyor ya, benim de hiç tanımadığım ağrılar çıkıyor. Foto isteriiim kurabiyelerinn 😅😅😍😍
Canım wasnt doğru söylüyorsun yorulunca daha bi belli oluyor ağrılar sızılar ❤️ kurabiyeler şöyle ,🤗
IMG-20240428-WA0013.jpg
IMG-20240428-WA0021.jpg

Ayyy ben bakıyorum oraya bugünün şanslısı kim acaba kim doğurucak falan yazıyorlar çok heyecanlııı 🤩🤩🤩🤩
Bende bir haftadır merak ediyorum bakıyorum. Birde bilgi alışverişi bi nevi. Sütü gelmeyenler gelenler doğuma giderken neyi unuttum ne başıma geldi diye görünce aaa benım aklıma gelmemişti diyebileceğimi şeylerde olabiliyor bazen

Benim Dr um buna çok önem veriyor ona gitmemin sebeplerinden biride bu zaten Boll ten tene temas geç kordon klepmleme ve mümkün olduğunca kesisiz dikişsiz mudahalesiz normal akışında bir doğum yaptirmak ama sezeryan için hiç sormadım nasıl olur bu gittiğimde aklıma gelirse sorayım
Bu saydıklarını yapıyormuş normal doğumda, ama benim ki mecburi sezaryen. Sezaryen de de yapanlar varmış dedim doktora. Oda orda bi kesi var hemen kapatmamız lazım, yapılmaz ki sezaryen de dedi

merhaba hanımlar 20 nisanda adet olmam gerekiyordu 15 nisanda 5 gun erken adet oldum ama mide bulamtım hiç durmadı 4 gun süren adetim ilk gun lekelenme ikinci gün normal olfu ve bitti bir daha gelmedi mide bulantım ve tiksinmem durmuyo akımtımda bi artış var arada bş dönmesi yasıyorum teyzem böyle bir durum yasadıgımı söyle kafam cok karıstı böyle bir durunla karsılasanınız varmı

Ya kızlar bişi sorucam. Ayağa kalktığımda elimle karnımın altını tutup yukarı çekme ihtiyacı hissediyorum. Bi de çamaşırımda bir elin ayasına yakın ıslaklık oluyor. Gün içinde tekrar ediyor (Akıntı gibi değil su gibi) sizce fizyolojik mi yoksa azar azar su mu kaybediyorum öyle bişi olabilir mi?
Doktorum en son evhamlı hasta vs gibi şeyler söylediği için biraz gıcık oldum o yüzden ona henüz mesaj atmadım. Su bu şekilde gelir mi?

Ya kızlar bişi sorucam. Ayağa kalktığımda elimle karnımın altını tutup yukarı çekme ihtiyacı hissediyorum. Bi de çamaşırımda bir elin ayasına yakın ıslaklık oluyor. Gün içinde tekrar ediyor (Akıntı gibi değil su gibi) sizce fizyolojik mi yoksa azar azar su mu kaybediyorum öyle bişi olabilir mi?
Doktorum en son evhamlı hasta vs gibi şeyler söylediği için biraz gıcık oldum o yüzden ona henüz mesaj atmadım. Su bu şekilde gelir mi?
Bende aynı şeyi yaşadım ve perşembe günü doktora gittim bana su olduğunda sızıntı şeklinde sürekli olacağını söyledi o ıslaklık akıntıyla ilgiliymiş enfeksiyonum varmış fitil verdi

Canım wasnt ben dün kontrole gittim. Benim de senin anlattığın tarzda akıntım oluyor. Doktor suyuma baktı normal dedi sonra ben de akıntı artışı normal mi diye sordum, çok normal dedi. Su gelse muhakkak anlarsın dedi. Eğer randevuna çok uzun süre varsa yine de doktorunu arayabilir ya da kontrole gidebilirsin ama bence ama şuan için endişelenecek bişey olmayabilir 😊

Bende aynı şeyi yaşadım ve perşembe günü doktora gittim bana su olduğunda sızıntı şeklinde sürekli olacağını söyledi o ıslaklık akıntıyla ilgiliymiş enfeksiyonum varmış fitil verdi
Canım wasnt ben dün kontrole gittim. Benim de senin anlattığın tarzda akıntım oluyor. Doktor suyuma baktı normal dedi sonra ben de akıntı artışı normal mi diye sordum, çok normal dedi. Su gelse muhakkak anlarsın dedi. Eğer randevuna çok uzun süre varsa yine de doktorunu arayabilir ya da kontrole gidebilirsin ama bence ama şuan için endişelenecek bişey olmayabilir 😊
Teşekkür ederim kızlar 💕💕💕

X