Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
35+2deyim canım 3 e kadar uyuyamadım sonrasında uyudum geçti gibi bugün de yuruyemiyorum sanki başı bacak arama inmiş benim kontrole 1 hafta var daha bakalım böyle devam ederse öncesinde acile gidebilirim
Anladım canım normal mi Aceba hiç bilmiyorum kimisi 1 ay bile sancı şeklinde böyle senin anlattığın şekilde de çekiyormuş bu süreci yakın büyük ihtimalle doğumun da belli yani hayırla gelsin inşallah acile gidip nst isteyebilirsin alttan muayeneye izin verme derim ama doğumu hızlandiriyor uyarıyor çünkü sen istemediğin sürece müdahale edemezler sadece sancıya baktirabilirsin

Sağlıcakla al bebeğini kucağına canım oda süper olmuş🧿bizi de unutma lütfen 😊 vereceğin bilgi ve tecrübelere ihtiyacımız var 😁

Ben de yürüyemiyorum belimin ağrısından.sol bacağım kalçamdan kilitlendi resmen oturunca uzanınca kalkamıyorum ağrıdan.iki doğum yaptım hiç bir yerim ağrıtmamıştı.bu bambaşka bişi oldu yolumu bulamadım resmen bunda😁
Hahahahah yolumu bulamadımm 🤣🤣
Hey allamm hepimizde varsa normal demektir🤣🤣

Bugün benim de dr kontrolüm vardı ısrarlarım sonucu ilk defa nst’ye girdim her şey normaldi. 33+4. Doktor doğum 3 hafta sonra da başlayabilir 5 hafta sonra da artık belli olmaz dedi. Sezaryen planlıyoruz ama 39’a doğru almayı planlıyor kendi gelmediği sürece. Boyu 46 cm kilosu da 2400 olmuş zaten istersen normal doğurursun ama sonra sen ne olursun bilmiyorum dedi😂 Kontrolleri haftada 1’e indirdi.
Bu arada nst benim hastanede de ücretliymiş kızlar geçen gün muhabbeti olmuştu ya. 1100 liraymış sigortamla 300 ödedim.
Çok heyecanlı zamanlar geldi🙈🥰

X