Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Kızlarr çok saçma bişey yaşıyorum 😅 2 gündür önce öksürüyorum sonra kusuyorum afedersiniz ama baya ögürerek hemde başına gelen var mı sabah uyandım öksürdüm safra gelene kadar mahvoldum nerden çikti anlamadım
Öksürük yok ben de ama sabah kahvaltida ne yediysem çıkardım. Ay epeydir böyle olmuyordum resmen ilk haftaları tekrar yaşadım ne zormuş.

Hanımlar bugün bizimde kontrolümüz vardı. 36 haftadan bildiriyorum🙋🏼‍♀️2665 kilo olmuşuz boyumuz 53 cm biraz ince uzun olcaz galiba mide kısmında 1 hafta küçüklük vardı devam ediyor ama endişe edilecek bi durum yok dedi geçen hafta 34 görünüyordu bu hafta 35 görülüyor yani büyüyor şükürler olsun biraz rahatladım corasprin bırakıcam bugün iğneye devam nts sancım çıktı 20 dk olan ölçümü 1 saat yaptılar hayırlısıyla sağ sağlam doğursam bi rahtlıcam 😂 Allah isteyen herkesin kucağını doldursunn bizden böyle 🤰🏼

jouuuu deme ya ☹️ çok iyi anlıyorum dikişler tam nerede oluyor bilmiyorum ama ben de her ayağa kalktığımda resmen rahim ağzının üstünde baskı hissediyorum bu vajinal ultrason cihazının girdiği yerin bir tık ilerisi gibi diyim bugün çokkk daha fazla toplanıyor karnım.. iyiyim dedikçe level atlıyorum 🤣
Hahahahahahaha seninki gelecegi yok umudumuz bitti😅😅

Hanımlar bugün bizimde kontrolümüz vardı. 36 haftadan bildiriyorum🙋🏼‍♀️2665 kilo olmuşuz boyumuz 53 cm biraz ince uzun olcaz galiba mide kısmında 1 hafta küçüklük vardı devam ediyor ama endişe edilecek bi durum yok dedi geçen hafta 34 görünüyordu bu hafta 35 görülüyor yani büyüyor şükürler olsun biraz rahatladım corasprin bırakıcam bugün iğneye devam nts sancım çıktı 20 dk olan ölçümü 1 saat yaptılar hayırlısıyla sağ sağlam doğursam bi rahtlıcam 😂 Allah isteyen herkesin kucağını doldursunn bizden böyle 🤰🏼
Ooo maşaallahhhh evett ince ve uzun olcak seninkii bide 53 cm aboovvvvv karnın iyice şişmiştir seninde hayırlısıyla gelsin inşaallahhh🥰

Öksürük yok ben de ama sabah kahvaltida ne yediysem çıkardım. Ay epeydir böyle olmuyordum resmen ilk haftaları tekrar yaşadım ne zormuş.
Kızlarr çok saçma bişey yaşıyorum 😅 2 gündür önce öksürüyorum sonra kusuyorum afedersiniz ama baya ögürerek hemde başına gelen var mı sabah uyandım öksürdüm safra gelene kadar mahvoldum nerden çikti
Kızlar bi yerde okudum burda galiba kusma doğum belirtisi diye o kusma bu kusma olmasın sakın 🫠

Kızlar ya ben 2 gündür çok fazla tuvalete gidiyorum ama küçük değil büyük abdest için. Birsey okumuştum doğumdan önce bagirsaklar kendini temizliyormus rahatliyormus diye. Benim doğum 7 gün sonra. Acaba bu yaşadığım doğum belirtisi mi. Bi de zaten sürekli iğne batar gibi ağrılar oluyor

Maşallah canım hadi hayırla sağlıkla gelsin inşallah bebis

Maşallah benim bebişin doktor boyunu hiç söylemiyor 🥺 haftamız aynıymış bana da 2600 dedi. Son 2 haftadır kilo alımı çok yavaşladı Dr normal diyor ama ben hissediyorum haftalık 200 Gr alırdı şimdi 60 70 gidiyoruz 🥺🥺

Hahahahahaha zor kapanıyo dimi yere oturuncamı benim koltukta mesela ayak ustüne atabiliyorum
Uzatınca oturunca hani video var ya Tolga Çevikin bacaklarını üst üste atamadın mı s”çtın 3 güne doğrursun diye dün yerde denedim imkansız😂😂 ama hep öyledi oturunca göbeğim bacaklarımın arasında kız doğuran arkadaşlarımın hiç böyle değildi erkek göbeği bu olsa gerek demi

• Beğen
Reactions: Jou
Uzatınca oturunca hani video var ya Tolga Çevikin bacaklarını üst üste atamadın mı s”çtın 3 güne doğrursun diye dün yerde denedim imkansız😂😂 ama hep öyledi oturunca göbeğim bacaklarımın arasında kız doğuran arkadaşlarımın hiç böyle değildi erkek göbeği bu olsa gerek demi
Galiba kuzumm yaa kızımda hep burnumun dibindeydi oğlan öyle değel mesela

Maşallah benim bebişin doktor boyunu hiç söylemiyor 🥺 haftamız aynıymış bana da 2600 dedi. Son 2 haftadır kilo alımı çok yavaşladı Dr normal diyor ama ben hissediyorum haftalık 200 Gr alırdı şimdi 60 70 gidiyoruz 🥺🥺
Banada söylemiyor🙃devlet işte yapacak bişey yok ama FL diyor mm bi ölçüm söylüyor onu 7 ile çarpacaksın ben not alıyorum her gittiğimde iri olması önemli değil alsınnda bi şekilde içini ferah tut zaten bu haftadan sonra ciğer gelişimini tamamlamış oluyormuş genelde e kiloda 2500 sonra küveze girmez dedi doktorum hiç moralini bozma Allahın izniyle 🙏🏻

X