Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
Hanımlar bugün bizimde kontrolümüz vardı. 36 haftadan bildiriyorum🙋🏼‍♀️2665 kilo olmuşuz boyumuz 53 cm biraz ince uzun olcaz galiba mide kısmında 1 hafta küçüklük vardı devam ediyor ama endişe edilecek bi durum yok dedi geçen hafta 34 görünüyordu bu hafta 35 görülüyor yani büyüyor şükürler olsun biraz rahatladım corasprin bırakıcam bugün iğneye devam nts sancım çıktı 20 dk olan ölçümü 1 saat yaptılar hayırlısıyla sağ sağlam doğursam bi rahtlıcam 😂 Allah isteyen herkesin kucağını doldursunn bizden böyle 🤰🏼
Miss
Bende cumartesi itibari ile corasprini bıraktım. Bir tuhaf oldum ilacı bırakınca resmen bir bağ olmuş ilaçla😂🤦‍♀️

Banada söylemiyor🙃devlet işte yapacak bişey yok ama FL diyor mm bi ölçüm söylüyor onu 7 ile çarpacaksın ben not alıyorum her gittiğimde iri olması önemli değil alsınnda bi şekilde içini ferah tut zaten bu haftadan sonra ciğer gelişimini tamamlamış oluyormuş genelde e kiloda 2500 sonra küveze girmez dedi doktorum hiç moralini bozma Allahın izniyle 🙏🏻
İnşallah solunum sıkıntısı ve sarılık yaşamayız:) benim sezeryan olacak 2 haftam kaldı aldığı kadar alsın kilo bakalım :)

Banada söylemiyor🙃devlet işte yapacak bişey yok ama FL diyor mm bi ölçüm söylüyor onu 7 ile çarpacaksın ben not alıyorum her gittiğimde iri olması önemli değil alsınnda bi şekilde içini ferah tut zaten bu haftadan sonra ciğer gelişimini tamamlamış oluyormuş genelde e kiloda 2500 sonra küveze girmez dedi doktorum hiç moralini bozma Allahın izniyle 🙏🏻
Geçen hafta fotosunu çekmiştim ekranın fl 66.76 mm yazıyor yani ne oluyor

Kızlar ya ben 2 gündür çok fazla tuvalete gidiyorum ama küçük değil büyük abdest için. Birsey okumuştum doğumdan önce bagirsaklar kendini temizliyormus rahatliyormus diye. Benim doğum 7 gün sonra. Acaba bu yaşadığım doğum belirtisi mi. Bi de zaten sürekli iğne batar gibi ağrılar oluyor
Aynilari bende de var… hamilelik boyunca da tuvalete cikmakta zorlandigim icin cok garip geliyor artik gunde 2-3 kere cikiyorum buyuk icin🙄 o igne batmalari beni bitiriyor🥲

Aayyy maşallah gözün aydın canım çok güzel ismi ile yaşasın hayırla sağlıkla büyüt inşallah bebeğini 🤲🏻🌸🩷 nasıldı doğum neler yaptın ne ettin ne zaman oldu nasıl oldu 🧐😍
Valla çok uzun bı sure
Maşallah çok güzel dikişsiz nasıl oldu yağ falan mı kullandiniz perine masajı ile
Hayir hiç birşey kullanmadım 😄 valla öyle cikiverdi🤣

X