2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende pcoluyum bende taze transfer oldum.
Negativ sonuç aldım ama sağlık açısından sorun olmadı hiç. Oğlum dondurulmustan oldu.
Ohss olmadığın sürece sorun çıkmaz sanırım.
Ben yarın doktoruma bi sorayım dondurulmuş embriyo işlemini artık yine derse taze olacak o zman birşey diyemem

Kızlar konuşmalardan merak ettiğim bişey oldu benim 😊 taze transfer mi donmuş transfer mi tutunma şansı yüksek olan acaba 🤔🤔🤲🤲🤲

Şuan belirti hissetmiyorum ilk bi kaç gün adet sancısı gibiydi ilaçlarda yapabiliyormuş bilemedim sizde durumlar nasıl
Benim de 3 gün başladı adet ağrıları bugün sadece kasiklarimda uçak ufak yanma gibi ağrılar var dokununca da göğüslerimde hafif başladı canım 😊😊🤲🤲🤲

Kızlar aklıma bir şüphe düştü ne olur yardımcı olun bana. 5. Martta transfer oldum transferin 20. Günü kese kontrolune gittim çok şükür keseyi gördüm ama içinde yolk sac görünmüyor doktor birşey demedi haftaya kalp atımı için gel dedi. Ama bu yolk sac görünmemesini kafaya taktım henüz erken mi yoksa? Bir sorun olmasından korkuyorum. Yolk sac görünmemişken doktorun kalp atımına çağırması da bir ayrı garip geldi
IMG_7324.jpeg

Kızlar aklıma bir şüphe düştü ne olur yardımcı olun bana. 5. Martta transfer oldum transferin 20. Günü kese kontrolune gittim çok şükür keseyi gördüm ama içinde yolk sac görünmüyor doktor birşey demedi haftaya kalp atımı için gel dedi. Ama bu yolk sac görünmemesini kafaya taktım henüz erken mi yoksa? Bir sorun olmasından korkuyorum. Yolk sac görünmemişken doktorun kalp atımına çağırması da bir ayrı garip geldiEki Görüntüle 3407771
Karından ultrason görüntüsü mü bu canım? Endişe etme doktor söylerdi bir sorun olsa. Kaç haftalık dedi sana?

X