2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Selam kızlar
Benim iki gündür midem çok kötü bulanıyor yatıp dinleniyorum sürekli.
Yemek yiyesim gelmiyor kraker ile geçiştiriyorum 😏
Benim gibi bulantısı başlayan var mı nasıl geçireyim ne yapayım bilmiyorum 🤷‍♀️

Selam kızlar
Kaç haftalık hamilesiniz bulantılar erken mi başlıyor acaba 😳

Kızlar hayırlısıyla transferimi oldum,transfer benim için çok zor geçti içime taktıkları şey çok canımı acıttı birde fena sıkışmıştım sonra sonta takıp öyle rahatlattılar…
Evime geldim mutluyum inşallah bebeklerim sımsıkı tutunur dualarınıza talibim🌸🤍
Canım benim. Bebeklerin sımsıkı tutunsun sana 🐣🌸 Hayırlı haberler alalım inşallah senden. Herşeyi geride bırak. Sadece bebeklerine odaklan lütfen 🌸🤍 Onların seni iyi olmana çok ihtiyacı var. Su gibi geçsin zaman ve sen bize o güzel haberi ver 🐣

Selam kızlar
Bulantılar için doktorum bana bir ilaç önerdi ama burda yazmam doğru olmaz. Doktorum bulantın olursa iç eziyet etme kendine demişti. Çok rahatsız edici bir boyutta olmadığı için içmedim ama aldım canım.

Kızlar aklıma bir şüphe düştü ne olur yardımcı olun bana. 5. Martta transfer oldum transferin 20. Günü kese kontrolune gittim çok şükür keseyi gördüm ama içinde yolk sac görünmüyor doktor birşey demedi haftaya kalp atımı için gel dedi. Ama bu yolk sac görünmemesini kafaya taktım henüz erken mi yoksa? Bir sorun olmasından korkuyorum. Yolk sac görünmemişken doktorun kalp atımına çağırması da bir ayrı garip geldiEki Görüntüle 3407771
Kese kac mm olmus? Onun bir siniri var imis

Canım benim. Bebeklerin sımsıkı tutunsun sana 🐣🌸 Hayırlı haberler alalım inşallah senden. Herşeyi geride bırak. Sadece bebeklerine odaklan lütfen 🌸🤍 Onların seni iyi olmana çok ihtiyacı var. Su gibi geçsin zaman ve sen bize o güzel haberi ver 🐣
Allah razı olsun canım teşekkür ederim güzel duaların için inşallah hepimizi çok güzel günler bekliyordur🌸🌸

Selam kızlar
Benim de iştahım kapandı bişey yiyemiyorum

Kızlar ya biraz özel bir soru olacak ama kasıklarımla birlikte rahim kısmımda da ağrı oluyor ara ara. Böyle oturunca içten acıyor gibi sanki. 8.günüm bugün transferden sonra. Enfeksiyon kaynaklı olabilir mi arada sarı akıntı da oluyor 😪

Kızlar ya biraz özel bir soru olacak ama kasıklarımla birlikte rahim kısmımda da ağrı oluyor ara ara. Böyle oturunca içten acıyor gibi sanki. 8.günüm bugün transferden sonra. Enfeksiyon kaynaklı olabilir mi arada sarı akıntı da oluyor 😪
Vajinal ağrı bende de oldu akıntıda başladı ağrı bıçak gibi giriyor

Kizlar mrb ben dun transfer oldum banada dua edin lutfen oncelikle aranizda 4bb tek 5.gun embiryosu transfer olupda tutan varmi bide hangi ilaclar kullandiniz bana estrofem coraspin ve progestan dex verdi sadece normalmi bide son olarak ilm gunler biseyler hissetdiniz mi simdiden tskrlr transfer olan arkadaslarim inslah hepimiz pozitif sonuc alip cifte.bayram yapariz pozitif goren arkadaslarim sag saglim kucaniza alin darisu bizlere Amin🤲

X