2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ben 20 martta transfer oldum henuz test yapmadım benı de heycanlandırdınız 😁 ikinci çizgi görünüyor inşallah saglıkla ilerler 🤲🏼
aa 8 gün olmuş bence sen de yapp kızz
her akıntı enfeksiyon değildir hepimizde oluyor ama fazlası için bilmiyorum oyuzden genel olarak dikkat etmemiz lazım
evet canım doktora danışmak lazım

%90 kürtajla sonlandıracak galiba değerin Şuan 3000 ile 4000 arası olmalıymış.Benim değer 700 lerde😭

evet kimyasal denildi 12 kere kan verdim 2 gün aralarla değerim bir düşüyor bir yükseliyor buna bir anlam verilemedi 793 ten yukarı çıkmadı.Sanırım bu dış gebelik olabilir denildi.Cumartesi hocam gelde bekslım yine kan ver dedi 2 gün sonra bu sağlıklı bir gebelik olamaz dedi.Bende yakınımda olan bir hastaneye gittim doktor hanım muayene etti inanılmaz dedi burda küçük bir kese var evde düzgün ana bu ilerlemez diye düşünüyorum dedi.Böyke bir durum ben görmedim dedi.5 cm dedi sanırım 7 marta göre küçük tabi sonuç ne olacak bilemiyorum .fotosunu attım.İkaçları kesmemi istemişti doktorum şimdi tekrarkullan dedi Cumartesi inşsllah netleşir .Bu durumu biri vana açıklasın
İnşallah bebeğin pes etmez seni bırakmaz canım 🙏 Cumartesi güzel sonuçlar alırsın ümidini yitirme sen

Benim de 19.gün gözüktü canım. 20 gün geç miymiş ki? Bana doktor olumsuz konuşmamıştı. : ) İnş biriken sıvı bol su ve dinlenerek geçer. Çok geçmişler olsun.
Ya evet aslında tam 5 hafta oluyor. Aslında o beni 2 Nisan da çağırmıştı. Ama ağrım olunca içimiz rahat etsin dedi. Birazdan resim yükleyim hatta

Kızlar iyi akşamlar🌸
6+1 iz bugün. Ve sabah uyandığımda ilk defa lekelenme yaşadım. Koyu kahverengi ve az miktarda. Biraz önce yine lekelenme olmuş. Yine koyu kahve rengi. Bu haftalarda normal mi? Ben ilk kez bugün lekelenme yaşadım.
Bu günlerde normal galiba ama sen dikkat et kendini yinede canım. Bana doktorum sormadan kendi demişti lekelenmen olabilir merak etme diye

Resmî de böyleydi senin nasıl canım. Excited_mumy

Eklentiler

• IMG_4508.jpeg
    IMG_4508.jpeg
    188,2 KB · Görüntüleme: 52
X