2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bu arada acile gittik 9.gün olduğunu söyledim doktora. Tahlil yaparız ama doğru sonuç çıkmayabilir boşuna ümitlenip ya da üzülmeyin dedi. İstemedik biz de 😅

kaçıncı gün embryosu canım ben 8.gün öğrenmiştim o yüzden seni de gaza getirmiş gibi oldum. Ben de güya kan testine kadar evde yapmayacaktım ama baktım burda yapıyorlar ben de dayanamadım fazla 😅
5. gün embrıyosu cift transfer oldum.. bu benm ikinci denemem hem merak edıyorum hem de sonucla yüzleşmeye korkuyorum diye kendıme söz vermiştim evde test yapmayacagım diye hatta eşimle kan sonucuna kim bakacak tartısması yapıyoruz kımse sonucla yüzleşmek istemıyor😁

5. gün embrıyosu cift transfer oldum.. bu benm ikinci denemem hem merak edıyorum hem de sonucla yüzleşmeye korkuyorum diye kendıme söz vermiştim evde test yapmayacagım diye hatta eşimle kan sonucuna kim bakacak tartısması yapıyoruz kımse sonucla yüzleşmek istemıyor😁
Anladım canım kolay değil tabi

Arkadaşlar yerleşme kanaması kaçıncı günde oluyor oluyor ben 23 martta transfer oldum 1 Nisan sonuç şuan Bi belirtir.yok 5. Gün embriyosu 6 aa

Kızlaaaar sonucum çıkmış hemşire pozitif dedi, değer 30 çıkmış. Bende hep 100 lü değerler okumuştum sorun mu bu dedim. O da önemli olan artış, 2 gün sonra tekrar edicez dedi 🧿🙏🏼 ay dua edin bol bol. 10. Günde böyle düşük çıkıp yükselen var mı acaba
değere takılma canım Hemşire demiş 2 günde 2 kat artması lazım hayırlı olsun 🤗

X