2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar bi sorum olacaktı sizler bu süreçleri geçirmişsiniz belki bilirsiniz tüp bebeğe başlamak için genelde adetin ikinci günü doktor çağırıyor ya bu lekelenmenin ilk günü mü yoksa düzenli gelmesinin ilk günü mü? Bu ay benim önce leke geldi bir gün sonra kesildi sonra düzgün gelmeye başladı hangi günü baz alacağız
Ben leke geldiğinde gitmiştim ilaçlara başlattılar

KIZLAR KAHVERENGI LEKESI GELENLER İÇİN SÖYLUYORUM BENIM HALEN GELIYOR DOKTOR BI SIKINTI YOK DEDI TÜP BEBEK YAPILAN KADINLARIN BAZILARINDA OLURMUŞ BU BAZILARIDNADA OLMAZMIŞ 🥰 KAN OLMADIGI SURECE KORKMA DEDI
benim 4. günüm daha böyle birşey yaşamadım, doktorum baştan uyardı kahve veya pembe akıntı gördüğünde 2 doz kalçadan progestan vurul diye

Progesteron ilaçları kabız yapabiliyor, demir ilacı da. Ben bu sorunu kayısı, kabak çekirdeği,armut yiyip yürüyüş yaparak atlattım. Gayet güzel su içmişsin
Ben diyet yapmaya kalktım transfer öncesi biraz hafifleyeyim diye .sonra kabız oldum düzenlemedim bilsem yapmazdim
Çok geçmiş olsun canım inşallah tez vakitte kurtulursun bu durumdan.
İnşallah canım teşekkür ederim

Kızlar ben yarın transfer olucam ama aşırı kabızım 2 haftadir. Çok korkuyorum popom mahvoldu zaten çok acıyor. Yapmadığım şey kalmadı dubhaston kullandim zeytinyagi içtim. Napicam ya ıkınırken embriyoyu düşürürsem
Bende çok kabız olurdum canım ama transfer öncesinde sarı kayısı ve kayısı hoşafı tüketmeye başladım özellikle sabahları aç karnına. Çok şükür hiç kabız olmadım

Kızlar ya benim vücudumda kırmızı kırmızı lekeler oluştu doktorumla görüştüm dermotolog bir görsün ilaçlr yapıyor olabilir ilaçları azaltabiliriz dedi. Ama ilaçlarıda azaltınca bebek için olumsuz bir durum olmasından korkuyorum 😔😔

Beni de ekler misin
Merhaba herkes için süreç hayırlı olsun. Buraya da yazmak istiyorum elinde fazladan kalan gonal f olan var mı ? Reçetemin karşılamadığı 200 lük kadar ihtiyacım var . İzmir ili Balçova Bornova urla zeytinalanı o bölgeler için alabilirim.

Kızlar ya benim vücudumda kırmızı kırmızı lekeler oluştu doktorumla görüştüm dermotolog bir görsün ilaçlr yapıyor olabilir ilaçları azaltabiliriz dedi. Ama ilaçlarıda azaltınca bebek için olumsuz bir durum olmasından korkuyorum 😔😔
Korkma o sana tutundu bıs eolmaz ınsaAllah. Aceba yedıgın bıseymı dokundu snaa Bı dusun ne yemıs olablrsn

X