2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Korkma o sana tutundu bıs eolmaz ınsaAllah. Aceba yedıgın bıseymı dokundu snaa Bı dusun ne yemıs olablrsn
Bu ara biraz fazla ceviz badem fındık yedim canım ben aslında ona yordum ama doktoe direk ilaçlar dedi. Ben intralipid serumda kullanıyorum o çok alerjenmiş o yapabilir dedi ama onu takmadan önce farketmişyim ben kızarıkları ama geldim bakalım dermotologa o ne dicek.

Kızlar ya benim vücudumda kırmızı kırmızı lekeler oluştu doktorumla görüştüm dermotolog bir görsün ilaçlr yapıyor olabilir ilaçları azaltabiliriz dedi. Ama ilaçlarıda azaltınca bebek için olumsuz bir durum olmasından korkuyorum 😔😔
korkma canım doktorun dediğin gibi ya ilaçlardır yada yediğin bişey dokunmuştur. Azaltınca Bebek için olumsuz bir şey olacak olsa doktor bunu yapmaz canım içini ferah tut 😉

Merhaba,
Bende transferimin 4.günündeyim. 5.gün embriyosu BA kalite taze transfer yapıldı. Karın, kasık ve bel ağrısı vardı bugün azaldı. Beklemedeyim, güzel haberler alırız inşallah
İnş bebek sizinle dir pozitif olur benimde bi aksilik çıkmazsa yarın 5. Gün taze transfer olucam

Cnaım naptın gıttınmı doktora
Gittimm miniğimi gördüm doktordan azarımı işittim evime geldim😬 Semih hocaya nazar ettim valla bana kızdı sürekli kötüyü mü düşünüyorsun bu gerginlik bebeğe iyi gelmez dedi🙄 ama napayım ağrım olunca korktum sanki boy boy bebe doğurmadım ya ben de 🙄 ama burdan herkes duysun ağrısız hamilelik olmazmış su gibi akıntılar hormonlar yüzündenmiş karın ve bel ağrısı çok normalmiş 12 hafta dinlenerek geçirecekmişiz😬 neyse keseye baktı yerleştiği yer güzel yolk Saci oluşmuş dedi kalp atışı için çok küçük cuma günü gel dedi inşallah 🤍

korkma canım doktorun dediğin gibi ya ilaçlardır yada yediğin bişey dokunmuştur. Azaltınca Bebek için olumsuz bir şey olacak olsa doktor bunu yapmaz canım içini ferah tut 😉
İlaçlardan olduğunu düşünmüyorum dedi dermotolog. Şimdilik aynı devam ediyoruz nemlendirici verdi sadece oda ne olduğunu anlayamadı 🥲

Bu ara biraz fazla ceviz badem fındık yedim canım ben aslında ona yordum ama doktoe direk ilaçlar dedi. Ben intralipid serumda kullanıyorum o çok alerjenmiş o yapabilir dedi ama onu takmadan önce farketmişyim ben kızarıkları ama geldim bakalım dermotologa o ne dicek.
Onu serumu neden kullanıyorsun canım

Katil hücre mi problemin canım benimde katil hücre problemim vardı sadece makrofaj aşısı yapıldı serum fln verilmedi
Katil hücre bakmadık canım bir sebep bula adık önlem açısından etkisi olabilexek herşeyi yapalım dedik

X