2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

kendimde belirti aradım hep o yüzden tek tek belirtileri anlatıcam canm
taransfer günü 3 saat klinikte yattım sadce hafif kasık kasılmaları yaşadım iki saat süren araba yolculuğu yaptım ayaklarm tepede şekildi
2.gün kasıgımda öyle bir batma hissettimki cok keskindi o zmn bişiler oldugunu anlamıştım
3.gün 3 güne kadr hep batmalar oldu ara ara ama cok keskin degil normal ilk günden beride ayaklarım üşüdü gceleri yandı yataga gecnce snra patikle durdum ısıtamadm bu belirti olablr cogu kişi bnu söylemiş
4. gün hafif adet agrıları başladı 4 gün sabaha karşı beşinci güne yakın bir şiddetli adet agrısı yaşadm yarm saat kadr olucam herlde dedm ama ilaçlar oldurmayacktı emindim
5. gün hiç bir belirti yoktu hatta sürekli belirti aradm sizlere sordum
6. gün cok nadir adet agrısı belli belirisx
7. gün belirti yoktu 6 7 kefir icmeme ragmen hafif kabızlık vardı ama ıkıncak kadr degl
8.gün bugün kaset idrar testince cok silik cizgi
ilk üc gün acayip gazım oldu şimdi o kadr degl belirtiler azalmıştı artk belirtim yok zaten
inşaallah hepimiz pozitifi görürüz dualarm sizinle
Bizlerde dua et hiçbir belirtim yok umarım inş tutunmuştur senin adına o kadar çok sevindim sağlıkla kucağına al inşAalah rabbim bize de yaşatsın

çok iyi anlıyorum, duygu kaybı da iyidir bazen, duygu kaybının yanında başlayacağım çoluğuna çocuğuna kafası bile gelmeye başladı bana arada :) hiçbir şey için kendimizi suçlamayalım, bir hayat var geldik ve yaşayalım, biz kendimiz bir kere tutunmayı başarmışız. (çok bilmiş konuşmak istemiyorum, aynı hisleri çok yaşadım hala da yaşıyorum sadece kendimizi motive etmeye çalışıyorum.)
Allah razı olsun canım benim inşallah sizler pozitif alırsınız ❤️❤️❤️❤️

Bizlerde dua et hiçbir belirtim yok umarım inş tutunmuştur senin adına o kadar çok sevindim sağlıkla kucağına al inşAalah rabbim bize de yaşatsın
amin canm dualarm sizinle bi arkadşım vardı tüp bebek yaptıran ben ona sormuştum belirti yaşadnmı diye hiç yaşamamış 6 haftada olmş yerleşme kanaması bile o yüzden negatif hissetip kendini üzme belirti arıyoruz bnde cok aradm bu strese sebep oluyo canım yani belirtisizde pozitif alan cok

Eğer kiloyla alakalı olsa ben tedaviye başlarken 100 kiloydum ilaçlarla aldım da üzerine. Kesinlikle öyle düşünme. İdrar testine güvenme idrara geç karışıyor hcg. Önce kendini pozitif tut. Ben hep olacağına inandım. Beyin öyle bir mekanizma ki gerçekten neye inanıyorsan onu olduruyor bir şekilde. Düşüncelerin bile hormonlarını etkiliyor. Stres kortizon seviyeni yükseltiyor ki bu hiç sağlıklı değil. Öncelikle inançlı biriysen hayrı biz bilemeyiz. Dua edeceğiz bol bol. Ben geçen transferimde oldu diye sevinirken kendimi kürtaj masasında buldum ağlaya ağlaya. Neyin ne getireceğini bilemeyiz. Buna da şükredip ne yapabileceğimize bakmalıyız.
Allah hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin hepimize inşallah . Hayat zor bazen kurduğumuz cümleler kadar kolay olsa keşke 🥹

amin canm dualarm sizinle bi arkadşım vardı tüp bebek yaptıran ben ona sormuştum belirti yaşadnmı diye hiç yaşamamış 6 haftada olmş yerleşme kanaması bile o yüzden negatif hissetip kendini üzme belirti arıyoruz bnde cok aradm bu strese sebep oluyo canım yani belirtisizde pozitif alan cok

Ben ilk gebeliğimde hiç belirti yaşamadim.

İnş çok istiyorum pozitif hep birlikte görelim

arkadaşlar çok dandik bir test almışım, dağ başında oturduğumdan elimdeki tek seçenek de bu şu an, bu T1 ve T2 çizgileri mi oluyor şimdi? iki tane dipdipe, negatif değil mi?

Eklentiler

• WhatsApp Görsel 2024-05-17 saat 13.49.44_400fd0b6.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-05-17 saat 13.49.44_400fd0b6.jpg
    187,7 KB · Görüntüleme: 48
Canım biz seninle aynı gün olduk değil mi 14 mayıstı seninde Salı günü. Benim de hiç yok sadece ilk günden beri hafif adet sancısı vardı ama oda bugünden itibaren yok artık
Evet canım sıfır belirti maalesef sadece ilaçlarımı düzenli içiyorum evde durdukça belirti arıyorum o da yok

X