2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Günaydın kızlar ben transferin 8. Günü 110 ile hamileliğimi öğrendim. 10. Gün 336 çıktı. Bir daha kan vermenize gerek yok dendi. Bazı yerlerde okudum önemli olan 10 ve 12. Günlermiş aslında. Güzel yükseldiği için gerek yok demeleri normal mi yoksa pazar günü yine kan vermem daha iyi mi olur

Ay bugün galiba herkes tekrar kan vermişş ben bayılcak gibiyim sanki sende öylemisin 🥹😂 ilk değerin kaçtı seninn benim 83.06
ben de öyleyim inan, çok heyecanlı ama senin arttığına inanıyorum ve inşallah diyorum, ben 14. gün yani biraz geç baktirdim ilk, 400'du. hatta akşam üzeri baktırdım. inşallah ikimiz de güzel haber alırız 🥹☺️

ben de öyleyim inan, çok heyecanlı ama senin arttığına inanıyorum ve inşallah diyorum, ben 14. gün yani biraz geç baktirdim ilk, 400'du. hatta akşam üzeri baktırdım. inşallah ikimiz de güzel haber alırız 🥹☺️
İnşallahh dediğin gibi olur 🌸Benimde 12. Gündü çokta erken değil aslında 🥹 senin değer 400 olmuş kesin yükselir merak etmeee nerde verdin kanı ben özelde verdim 2 saate çıkmıştı geçen sefer ama şimdi çıkmadı daha çok geriliyorum vallahi 🥹🥹

İnşallahh dediğin gibi olur 🌸Benimde 12. Gündü çokta erken değil aslında 🥹 senin değer 400 olmuş kesin yükselir merak etmeee nerde verdin kanı ben özelde verdim 2 saate çıkmıştı geçen sefer ama şimdi çıkmadı daha çok geriliyorum vallahi 🥹🥹
kıyamam rahatlatıcı bir şeyler yap sonuca başkası baksın olmadı at uzerinden, ay ben de mi öyle yapsam, hadi inşallah ikimize de, belli olmaz bu arada kuzu, 25 ile başlayıp yavaş yavaş yükselen ve su an kızı kucaginda olan tanıdığım var, buna karşılık benim ilk gebelikte hep çok iyi olup da ne yazik ki kayıp olan da var, hayırlısı hakkımızda 🍀❤️

X