2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

geçmiş olsun kuzu, inşallah en güzelleri gelsin ama bir dahaki denemeye ama sürpriz, kendine bakım ödülü ver biraz 🐞🍀en hayırlısı gelsin inşallah
Kendime ağlama ödülü verdim ağladım ama ona bile üzülen eşim vardı şimdi onu işe gönderip ev temizliği yapıp kafamı dağıtıyorum İnşAllah rabbim hepimize nasip eder

Kendime ağlama ödülü verdim ağladım ama ona bile üzülen eşim vardı şimdi onu işe gönderip ev temizliği yapıp kafamı dağıtıyorum İnşAllah rabbim hepimize nasip eder
Amin güzelim, güzel olacak, nasip olacak inşallah, bizim yolumuz biraz daha uzun ve emek gerektiren bir yol oluyor sadece, sağlıklı, mutlu bebekler dilerim sana insallah🐞🍀

Merhabalar, dün 3. Gün çift embriyo transfeti oldum. Belim ayrılacak gibi dizlerime kadar ağrıyor, arada kasıklarım sızlıyor. Basından beri boyle belirtisi olup pozitif gören var mı 🙏

9 mayısta 5 gün embriyosu transferi oldum canım internetten tüp bebek programından hesaplandığımda bugün tam 5 hafta gösteriyor ama tabi ne kadar doğru
Regl tarihine göre hesaplıyor doğrudur yani ☺️ sende kese görürsün inşallah bu hafta haftaya da nasipse kalpleri duyalımmmm 🥰🥰🥰

Kızlar ev işi yapıyor musunuz? Yapıyorsanız hangilerini yapıp hangilerini yapmıyorsunuz? Ben çok temizlik yapmak istiyorum sanki evimi pislikler götürüyor gibi hissediyorum 🤪🤪 evi süpürmüyorum robot süpürgeyle idare ediyorum şimdilik.

Kızlar ev işi yapıyor musunuz? Yapıyorsanız hangilerini yapıp hangilerini yapmıyorsunuz? Ben çok temizlik yapmak istiyorum sanki evimi pislikler götürüyor gibi hissediyorum 🤪🤪 evi süpürmüyorum robot süpürgeyle idare ediyorum şimdilik.
Valla hepsini yapıyorum ben😂 bi tek bulaşık makinesini boşalttıktan sonra üst kısımları eşim yerleştiriyor. Bi de çamaşır yıkayınca o dolu sepeti kaldırmıyorum. Transferden sonra az iş yaptığım için ev çok kötü oldu😂 eşim yardım ediyo ama erkek işi sonuçta gözümle görüp yapamıyordum. Dün artışı görünce giriştim komple :)

Valla hepsini yapıyorum ben😂 bi tek bulaşık makinesini boşalttıktan sonra üst kısımları eşim yerleştiriyor. Bi de çamaşır yıkayınca o dolu sepeti kaldırmıyorum. Transferden sonra az iş yaptığım için ev çok kötü oldu😂 eşim yardım ediyo ama erkek işi sonuçta gözümle görüp yapamıyordum. Dün artışı görünce giriştim komple :)
Kızlar bende süpürge hariç her şeyi yapıyorum ha bide tabi ağır kaldırmıyorum uzanmıyorum ama bulaşık makinası da yerleştiriyorum yemek de yapıyorum sadece ayakta bi süre kalınca hala belim karnım bacaklarım çok ağrıyor hemen yatıyorum sizde de öyle mi ?

Kızlar bende süpürge hariç her şeyi yapıyorum ha bide tabi ağır kaldırmıyorum uzanmıyorum ama bulaşık makinası da yerleştiriyorum yemek de yapıyorum sadece ayakta bi süre kalınca hala belim karnım bacaklarım çok ağrıyor hemen yatıyorum sizde de öyle mi ?
Evet uzun süre ayakta kalınca kalça kemiğim ve sırtım ağrıyo. Bir iş yapıp biraz yatıyorum. Sonra devam. Sanırım hep böyle devam edicez 😂

Pazartesi kese görmeye gideceğiz gittiğimde 5+3 olacak muhtemelen kalp duymayız daha 1 hafta bekletir diye tahmin ediyorum ☺️
Ben bugün keseye gittim keseyi gördük haftaya kalp atışına bakacağız inşallah güzel geçer hepimizin banada de 5+5 gibi 6 haftaya yakın görünüyor kese dedi haftasıyla uyumlu yolk sac görünmedi haftaya inşallah 🙏

Valla bende bugün biraz yaptım biraz dinlendim. Eşim yardım ediyor ama dediğiniz gibi insan kendi yapmayınca rahat edemiyor sanki. Banyoyu temizledim yatak odamı topladım. Salonun bi tozunu aldım. Yerde ince halılarım var çok hafifler. Onları kaldırdım robot süpürdü. Mutfak beni bekliyor ama dinleniyorum kusura bakmasın 😂

Bel ağrısı çok fazla oluyor hepimiz de aynı miyiz acaba. Biraz ayakta kalınca belim aşırı kötü oluyur
Bence ilk günler hareket anlamında kendimizi kısıtladığımız için kaslarımız hamlaşıyor. Ağrının temel sebeplerinden biri bu diye düşünüyorum. Bir de hormonlar bel, sırt ve karın ağrısı yapıyor. Normal diyorlar.

Benimde belimden diz kapaklarıma kadar ağrım oluyor. Bir fiil çalışan biri olunca az hareketli olmak beni olumsuz etkiledi sanırım 🤦‍♀️

• Beğen
Reactions: dhn
X