2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Arkadaşlar beta artışı

8. Gün 22 Mayıs 196
10. Gün 24 Mayıs 595
13. Gün 27 Mayıs 2250

Tek embriyo transferi olmuştu. Sizce tek yumurta ikizleri ihtimali var mıdır? (Merak tek de olsa iki de olsa Allahtan)

Kızlar herkese merhaba umarım hepiniz sağlıkla kucağınıza alırsınız benim transfer günüm 22 mayıs benimle aynı tarih olan var mı ilk günler baya kasıl bel ağrılarım oldu yürüyüşlerimi de yaptım sıcak basması bende de oldu 6.günüm bugün belirtim yok normal mi test günüm 1 inde ayrıca 5.gün gebelik testi yaptım negatif çıktı erken mi acaba destek bekliyorum kızlar aynı durumu yaşayanlar yazabilir mi

Hanımlar merhaba öncelikle pozitif arkadaşlara hayırlı olsun. Umarım sağlıklı birşekilde ilerler. Bende pozitif sonuç aldım. Çok şükür. Gebeliklerinizi beta kaç değeriyle öğrendiniz. Henüz ultrasona girmedim doktorum iki hafta verdi. Ama kullandığım uygulamaya göre 5+4 gözüküyorum bende ☺️ kendime bir totem yapmıştım bekleme sürecinde buralara girmeyeceğim diye çok fazla da bilgi paylaşılmış hepsini tek yek okuyamadığım için soruyorum hanımlar kusura bakmayın.

Erken test vermeyin bence sonra keseye ve kalp atışına kadar vakit geçmiyor. 😂

(Bakınız ben)
Ama biz tüp bebek anneleriyiz ya o yüzden mecbur günümüz gelince veriyoruz. Kaldı ki bazıları gününü bile beklemeden veriyor. 😂 ama benim test günüm 2 haftaydı ne kan ne idrar hiç bir test yapmadan bekledim çok şükür sonuç da aldım inşallah da sağlıkla ilerler 🙏☺️

Hanımlar merhaba öncelikle pozitif arkadaşlara hayırlı olsun. Umarım sağlıklı birşekilde ilerler. Bende pozitif sonuç aldım. Çok şükür. Gebeliklerinizi beta kaç değeriyle öğrendiniz. Henüz ultrasona girmedim doktorum iki hafta verdi. Ama kullandığım uygulamaya göre 5+4 gözüküyorum bende ☺️ kendime bir totem yapmıştım bekleme sürecinde buralara girmeyeceğim diye çok fazla da bilgi paylaşılmış hepsini tek yek okuyamadığım için soruyorum hanımlar kusura bakmayın.
11. Gün 62
13.94
15. 204
17.388
19. 1107

Kızlar toplu cevap vereyim kusura bakmayın nolur. Uyukluyorum sürekli 🙈 ilk betam 239.9 ikinci 618.0’di. 1 hafta sonra yani bugüne gün aldım kese kontrolü yapıldı. İki kese gördük. Daha çok küçükler. Doktor bu yüzden cuma yada pazartesi gel bir kontrol daha yapalım dedi. Hemde iki kese olduğu için. Kalp atışına haziran 5 gibi 7 gibi gelirsin dedi 🥰
Ayy bende uyuyorum sürekli gündüzleri ilaçların etkisi mi bebeğin etkisi mi bilemedim 😃

Hayırlı olsun öncelikle 🌸
8. Gün 110
10. Gün 336
12. Gün 874
Şimdi 3 Haziran ultrason randevumu bekliyorum 🥹

Ben hep tuttuğunu hissettim. En başından beri ikisi de tuttu diyordum. Eşim bir tane diyordu tuttuysa eğer. Bugün şok oldu 😂😅
İnanır mısınız bu sefer bende bu psikolojideydim geceleri uyurken hep elim karnımda dua edip uyudum. 7. Gün lekelenmem oldu eşim kesin tuttu dedi tabi hemen önlem aldık doktorumla birazendişelendim hatta çok ağladım lekeyi görünce ama çok şükür bebeğim bu sefer sıkı sıkı tutunmuş bana. 🙏

X