2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende ilk defa yasayacagim ve heyecanlıyım şimdi yumurta büyütmeye başladılar ama sanki benim az yumurtam var 4.gundur iğne yaptım 6 yumurta falan var dediler sonra çoğalıyor mu
Toplama işlemindemi 6 tane var. Benimde 7 tane toplandı 5 tane oluştu genetiğe gitti 5 tanesi 2 tane sağlıklı geldi. 1 tane sağlıklı var şuan elimizde

Zorlu bir süreç atlatmışsınız ameliyatlar falan. Maalesef fazla oluyor iğneler hormonları yükseltiyor. Evet belli bir yaştan sonra ilk transferde 2 embriyo transferi yapılıyormuş. Hakkınızda hayırlısı olsun, Allah gönlünüze göre versin inşallah

Sizin kaçıncı gün olacak salı günü:) ya bazen regli ağrısı gibi bıcak batmaları yaşıyorum, regli olmadan önce yüzümde sivilce çıkar oda var endişeliyim
Benim Salı günü transfer gününüzde sayarsak 8. Gün oluyor 30 nisanda transfer oldum bende de ara karnımda ağrı oluyor ama gaz ağrısı gibide inş pozitif sonuç alırız

Toplama işlemindemi 6 tane var. Benimde 7 tane toplandı 5 tane oluştu genetiğe gitti 5 tanesi 2 tane sağlıklı geldi. 1 tane sağlıklı var şuan elimizde
Merhaba kontrole gittinizmi rahim duvarınız kalinlasmismi benim ki 9.9 'di en son. Ikimizin transferide aynı gün az kaldı ben çok heyecanlıyım sizde durumlar nasıl

Merhaba kontrole gittinizmi rahim duvarınız kalinlasmismi benim ki 9.9 'di en son. Ikimizin transferide aynı gün az kaldı ben çok heyecanlıyım sizde durumlar nasıl
Ben şuan tedavi aşamasındayım canım regl olmayı bekliyorum sonrası gün verilecek gönlünce olsun herşey güzel haberler alalım hep birlikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…