2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Hayır 8 ay bebegim olmayınca cekilmiştim temiz cıkmıstı hsg ama suan acaba tekrar edilmesi gerekir mi
Kürtajdan sonra istiyorlar rahim değerlendirmesi açısından yapışıklık tıkanıklık olup olmadığına bakıyorlar bende yaptırdım. Doktorunuzla konuşun bence bunu

Progestan fitil kullanan arkadaşlar kaşınma mantar gibi sorunlar yaşıyor musunuz ? Bende çok fena kaşıntı yapıyor ne kullanacağımı bilmiyorum
Ben kullanıyorum ped tak dediler taktım koku oldu kaşıntı oldu bende çıkarttım. Onun yerine sürekli iç çamaşırımı degistiriyorum. Geçti öyle olunca ve transferime son iki gün kala antibiyotik verdi doktorum 2 gundurde onu iciyorum hiç bir şey yok suan.

Progestan fitil kullanan arkadaşlar kaşınma mantar gibi sorunlar yaşıyor musunuz ? Bende çok fena kaşıntı yapıyor ne kullanacağımı bilmiyorum
Sleepy natural günlük ped kullanıyorum 0 kaşıntı sık sık değiştirmek gerekiyor ben günde 4-5 defa değiştiriyorum çok rahatım

Merhaba tüp bebek yaptıran herkese allah hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah,…. eczaneye sorduğumda 7000 TL oldugunu söyledi indirimli bir şekilde vereceğim almak isteyen olur mu (kayserideyim)
Canım ilaç satışı yasak mümkünse sil bu entry i hesabın kapanır

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben varım geçen sene Ocak ayında tüp bebek ile hamile kaldım o kadar çok dikkat ettim ki her şeye 10. hafta kanama alanı lekelenme bile yoktu kalbi durdu arkasından kendiliğinden hamile kaldım 8. hafta sebepsiz yine kalbi durdu tüm belirtileri yaşadım transfer sonrası 5. gün evde test yaptım pozitif de gördüm ama gel gör ki ilerlemedi.simdi sadece ara sıra ufak kasık batmalari hafif bel ağrısı var gaza gelip yine idrar testi yaptım tabii ki negatif çok erken bence ondan göğüslerim bile daha bugün şişmeye başladı hiç acele etme tutacağı varsa tutar zaten

Merhaba benimde bugün 8.gunum hiç bir ağrı sızı olmadı bende bende niye olmuyor gelişmiyor mu diye korktum ama dün doktora gittim 8 tane gelişmiş dedi en büyüğü 14tu
2. Muaynemde 5 tane var diğerleri büyümemiş dedi ama dün bacaklarıma ağrısı vurdu karnımda ağrıyor artık
Yaa opu sonrası oluyormuş duyuyorum hep ama diz kapağımdan aşşağıya vurdu kasılmalar oluyor artık
umarım bulantı olmaz çekilecek dert değil

Bol bol su için iyi gelir. bana iç dediler ama icemedim birazda ondan olmuş.

Karın ağrısı yaşayanlar acaba ara ara mi yaşıyorlar? Ve ara ara yasamak mı hamilelik pozitif için belirti? Sürekli yaşanıyorsa regl ağrısı belirtisi midir acaba? Sizlerin deneyimi nasıl olmuştu....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…