2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Mrb kızlar bende 9 Mayıs'ta ilk transferimi oldum test günüm 19 Mayıs 2 embriyo transfer edildi 5.gün embriyosu idi sizde belirtiler nasıl hangi ilaçları alıyorsunuz ben transferden 6 gün önce başladım estrofem progestan Altan vajina ilacı prolutex iğne duphaston prednol coraspin folik asit olan folbiol ilacına okuduğum yorumlarda herkes çok az ilaç kullanıyor ben transferden önce ve sonra bile bunları kullanıyorum estrofem ilacını ben günde 6 tane alıyorum sabah 2 öğlen 2 akşam 2 benim gibi kullanan ve gebelik belirtisi ne yasaniyo bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Canım merhaba bende 30 nisanda transfer oldum 11 mayısta öğrendim şükür pozitif, bende senin gibi bu ilaçların hepsini kullanıyorum sadece estrofem günde 3 kez şeklinde

Bunlara ek birde haftada 1 sağlık ocagında proluton depot yaptırıyorum

Merhaba Kızlar
8 mayısta 5.gün embriyosu transfer oldum test tarihim 20 Mayıs beni de ekler misiniz

Arkadaşlar merhaba , bariz fiziki belirti yaşayıp pozitifi gören arkadaşlarım , nelerdi fiziksel belirtileriniz , transferimin 3 . Günü insan hep bir belirti arıyor

Canım benim kafana takma bile
Benim doktorum da aynısını söyledi ben istirahat demesine rağmen ara ara kalkıp eve yürüyüş yaptım Rahime kan gitsin diye . Sürekli yatma modunda olmadım anlayacağın bence sürekli yatmakta iyi değil . İşe gitmen daha iyi olacak kafamız dağılıyor en azından evde olsak daha zor olurdu

Bu arada kızlar bana pozitif gördüğün gün serum taktır dediler. Bugün eczanelerde bulamadım yarın serum taktıracağım. Transferden 5 gün öncede taktırmıştım. Birde kalp atışını duyduğum gün taktıracakmışım. Clinoleic diye bir serum aslında vücuda besin veriyorlarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…