💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Yok fitilden dolayı koyuyorum kuzum ben hep. Akıyor falan ya. Ondan. Sürekli çamaşır değiştiremiyorum işyerinde.
Canımm hiç korkma biz 5 kardeşiz annem 5 hamileliğinde adet olmus. Her ay kanaması olmus. Öyle normalde değil şelale gibi kan gelirdi durmazdı diyor. Hemde 9 ay boyunca doğuma kadar olmus. O yüzden ben hastada olsam yinede test yap der. İçini ferah tut.

Canımm hiç korkma biz 5 kardeşiz annem 5 hamileliğinde adet olmus. Her ay kanaması olmus. Öyle normalde değil şelale gibi kan gelirdi durmazdı diyor. Hemde 9 ay boyunca doğuma kadar olmus. O yüzden ben hastada olsam yinede test yap der. İçini ferah tut.
Öyle mi 🙏🙏🙏 inşallah kuzum, umut oldu annen bana ❤

Ayyyyyyy çok heyecanlı hayırlı uğurlu olsun ❤️❤️❤️ iki bebiş mi var acaba değer yüksek 🤭🤭🤭
bu eşimin hayali 😄
İki embriyomuz vardı bizim genetik testte sadece 1’i transfer edilebilir olarak çıktı, o yüzden tek embriyo transferi yapıldı. Ama tabi belli olmaz bu işler 🙈
Çok isterim ben de ikiz bebek ama bu devirde biraz zor tabi. Keseyi görme zamanı gelince görücez.
Çarşamba bi daha kan vericem bakalım.

bu eşimin hayali 😄
İki embriyomuz vardı bizim genetik testte sadece 1’i transfer edilebilir olarak çıktı, o yüzden tek embriyo transferi yapıldı. Ama tabi belli olmaz bu işler 🙈
Çok isterim ben de ikiz bebek ama bu devirde biraz zor tabi. Keseyi görme zamanı gelince görücez.
Ne güzel benim eşimin tüyleri ürperiyor ikiz diyince 😂😂

Kızlar ben çok kötüyüm. Sabah iki peçete dolusu kırmızı kanamam oldu. Doktora gittik. Kese var içi dolu, yolk saç var. Kanama alanı görmedi. Olabilir dedi ama çok yoğun kan geldi. Çok korktum. Eve gelince de pıhtı geldi. Ona da olabilir dediler. Kalçadan iğne yaptılar. Evde dinlenicem 5 gün. Cuma muayeneye çağırdılar @Meryemimm bana moral ol 😔 kötüyüm
Kuzum çok geçmiş olsun hiç stres yapma bol bol uzan ve dinlen hiç bir sorun olmuycak coğu insanda yaşanıyor bu sen sakın stres yapıp bebeğinide strese sokma

Dimi heralde yarın Çarşamba gene gel bakalımm derdi 🙏 inşallah canım. Ağlamam durdu çok şükür. İnşallah daha iyi olacağım.

İlk defa kanama olunca verdi canım
O iğne kuvvetli çok iyi bir iğne ben transfer olduğumun günden bu yana 3 günde bir vuruyorum kalp atışı duyana kadarda devam dedi sonuç olumsuz olursa keseriz dedi doktorum düşük önleyiciymiş çok faydalı etkisi kuvvetli demişti gönlünü ferah ilaç işe yarıcaktır sağlıkla kucağına alırsın inşallah

bu eşimin hayali 😄
Merhaba hayırlı uğurlu olsun belki içeride bölünmüştür olabilir kaçıncı günün değeri bu🥰

Çok şükür kuzum şuan benimki de kahverengi lekeye dönüyor. Azaldı kanamam. İnşallah biter gider 🙏 yazdıkların çok iyi geldi. İnşallah benim bebişim de sıkı sıkı tutunur annesine, sağlıklı olur 🙏 o kadar telaş yaptım ki, ne doktor dedi ne ben sordum. Foto bile almadık. Benim tahminime göre 5. Haftayız.
Okuyunca kalbim ağzıma geldi, çok şükür ki iyi olduğunu/olduğunuzu okudum canım edahandro edahandro Gelmiş geçmiş olsun inşallah :KK200: :nazar:

Tüp bebek olduğunu söylediğinizde direkt çıkıyor mu? Progestan için de çıkıyor mu biliyor musunuz?
Progestanı özel hastane de rapor çıkarıyor. Bi de bugün bana hemşire gebeliğiniz oluştuğu için artık sgk üzerinden de ilaçlarınızı alabilirsiniz dedi. Ben de progestan iğne&fitil, oksapar kullanıyorum.

X