2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Mrh yani gebelikte olabilir mi şu anki durumum da ben sadece fitil utragest kullanıyorum 3 kere günde
Vallahi kuzum daha önce hiç gebelik yaşamadığım için seni umutlandırmak istemiyorum çünkü burada duyduğumuz küçücük bir söz bize hayaller kurduruyor ben de şu an seninle aynı durumdayım yaşadığım her belirtiyor acaba olabilir miyim diye düşünüyorum ama Allah büyüktür bu belirtilerle anne olan kızlarda var bir sürü Topik açmışlar oku yüreğini ferahlat canım benim
İnşallah biz de aynı olacağız mutlaka haberini bekliyorum ben de yazacağım buraya benim bugün dokuzuncu günüm inşallah ben de mutlu haberleri veririm size

Âmin âmin inşallah canım benim Rabbim isteyen hak eden her kadına bu duyguyu yaşatsın inşallah kimseye bu duyguyla sınamasın anne olmak istiyoruz öyle kutsal bir şey ki Rabbim bizleri görsün duysun cennetinden meleklerini bizleri de nasip etsin inşallah hepimize bu duyguyla bu arzuyla yaşayıp isteyen herkese nasip etsin
Çok pozitif ve inançlı birisin. İnanıyorum ki hep iyilik göreceksin. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah 🙏

Çok pozitif ve inançlı birisin. İnanıyorum ki hep iyilik göreceksin. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah 🙏
Oy canım benim Allah 1000 kere razı olsun çok teşekkür ederim ne güzel şeyler söylemişsin sen de öylesin bak hiç üşenmeden tekrardan yanıt veriyorsun bana şu an sizlere en iyi ben anlarım çünkü bunun için ben de savaş veriyorum sizlerin de olması için bol bol dua edeceğim ben pazartesi sonucumu alacağım burada mutlaka paylaşırım sizlerle ama bu süreçte elimden ne geliyorsa her türlü desteği sağlarım Allah senin de her şeyi güzel kalbine göre versin böyle güzel niyetle yaklaştığın için beni böyle gördüğün için bu senin kalbinden kaynaklanıyor canım arkadaşım

Oy canım benim Allah 1000 kere razı olsun çok teşekkür ederim ne güzel şeyler söylemişsin sen de öylesin bak hiç üşenmeden tekrardan yanıt veriyorsun bana şu an sizlere en iyi ben anlarım çünkü bunun için ben de savaş veriyorum sizlerin de olması için bol bol dua edeceğim ben pazartesi sonucumu alacağım burada mutlaka paylaşırım sizlerle ama bu süreçte elimden ne geliyorsa her türlü desteği sağlarım Allah senin de her şeyi güzel kalbine göre versin böyle güzel niyetle yaklaştığın için beni böyle gördüğün için bu senin kalbinden kaynaklanıyor canım arkadaşım
Amin canım amin☺️🙏

Herkese selam kızlar 🌸🥰
Şubat ayında transfer olacak arkadaşlarım ile burdan birbirimize destek olabiliriz🙏🏼🎊
Hepimizin tedavileri sonuçları hayırla sonuçlansın inşallah

Lütfen listeye eklenmek için beni etiket yapın ki ekleyebileyim
Yaş;Deneme;Embriyo gün;Transfer tarihi; yazmanız yeterli

Anne AdayıYaşEmbriyo/ GünTransfer TarihiSonuç

Margee

Şubat 3.hf

S sinemsen1992

311 adet 5.günŞubat 3.hf

tomrisn

251 adet 5.günŞubat 3.hf

minikbirevhanimi

tatli37

371 adet 5.günŞubat 2.hf

Mother Night

esmavi

1 adet 5.günŞubat 3.hf

akzbyz

nuratly

2 adetŞubat 3.hf

S sanata

32Şubat 3.hf

kahveseverkedi91

32Şubat 3.hf

Smsf

33

Iki melek sahibi

37Şubat 1.hf

allesya41

265.gün 1 adetŞubat 2.hf

rosee67

401 adet

emreko

33

H Htc1059

405.günŞubat 1.hf

suleerb

Şubat 1.hf

turkuaz 9

2 adetŞubat 1.hf

fyza3342

Zurich

3 şubat
yaş 30- 1 embriyo. 5 gün embriyosu. transfer tarihim 7 şubat. test tarihim 19 şubat. beklemedeyim.

Kızlar bu ay doğum kontrol hapı kullanıyorum kist için. Adetin 2. Günü doktora gidip tüp bebeğe başlayacaktık.

Reglin 16. Doğum kontrol hapının da 13. Günü ve lekelenme oldu.
Doktora başka ilde olduğu için gidemiyorum, bugün bir TV programına katildigi için soramiyorum da. Bu doğum kontrol hapı kullandığım için ara kanamami acaba ?
Aynı durum bugün tedavi için gittim kist gördü doğum kontrol hapı verdi bi daha ki adet başlayacagız canım sıkıldı ara kanamalar olur merak etmeyin

Merhaba. 23 Şubat ta 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum. Yaş 35. Bekleyen herkesin Zamanı su gibi aksın test günü gelip pozitif i görsün ☺️

Merhaba. 23 Şubat ta 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum. Yaş 35. Bekleyen herkesin Zamanı su gibi aksın test günü gelip pozitif i görsün ☺️
aminnnnnn :) 11 /12 mart gelmek bilmedi :) naısl gidiyor umarım pozitif sonuçlanır dün gece ruyamda tek embriyo transferi olmuşum ama değer oakdar yüksekki ikiz yada üç üz ihtimali var dıyordu doktor :) ama rüyamda okadar gercekciydiki uyanmak istemedim :)

Herkese selam kızlar 🌸🥰
Şubat ayında transfer olacak arkadaşlarım ile burdan birbirimize destek olabiliriz🙏🏼🎊
Hepimizin tedavileri sonuçları hayırla sonuçlansın inşallah

Lütfen listeye eklenmek için beni etiket yapın ki ekleyebileyim
Yaş;Deneme;Embriyo gün;Transfer tarihi; yazmanız yeterli

Anne AdayıYaşEmbriyo/ GünTransfer TarihiSonuç

Margee

Şubat 3.hf

S sinemsen1992

311 adet 5.günŞubat 3.hf

tomrisn

251 adet 5.günŞubat 3.hf

minikbirevhanimi

tatli37

371 adet 5.günŞubat 2.hf

Mother Night

esmavi

1 adet 5.günŞubat 3.hf

akzbyz

nuratly

2 adetŞubat 3.hf

S sanata

32Şubat 3.hf

kahveseverkedi91

32Şubat 3.hf

Smsf

33

Iki melek sahibi

37Şubat 1.hf

allesya41

265.gün 1 adetŞubat 2.hf

rosee67

401 adet

emreko

33

H Htc1059

405.günŞubat 1.hf

suleerb

Şubat 1.hf

turkuaz 9

2 adetŞubat 1.hf

fyza3342

Zurich

3 şubat

listede sonuçlanan varmı ?

aminnnnnn :) 11 /12 mart gelmek bilmedi :) naısl gidiyor umarım pozitif sonuçlanır dün gece ruyamda tek embriyo transferi olmuşum ama değer oakdar yüksekki ikiz yada üç üz ihtimali var dıyordu doktor :) ama rüyamda okadar gercekciydiki uyanmak istemedim :)
Merhaba. Sabırla bekleyiş devam ediyor ☺️ Allah gönlünüze göre versin inşallah 🤗

X