2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar liste varsa benide.ekler misiniz 12 şubat tek 5. Gün embriyosu transfer olacağım bugün kontrolum var rahim kalinligim 10.45 çıktı transfer gününe kadar kaç olur bilinmez doktor iyi dedi progesteron verdim birde 0.70 çıktı umarım güzel haberler alırız

Benim dondurulmuş 5. Gün A kalite bir tane transfer edildi ve embriyolugum dondurdumuz ilk an gibi çözüldü kalitesinde düşüklük olmadı dedi. Senin dediğin kalitesinde düşme olabilir bozulma vs nadir olur eğer kalitesi iyi ise hiç korkmana gerek yok sağlıklı yumurtan olur inşallah endişe etme 2.3. gün embriyo transferi olup tutanlarda çok
Çok teşekkür ederim ❤️

Kızlar güncel konuyu oluşturdum. Gelmek isteyen gelsin😅

Kizlar merhaba 😊 sali gunu transfer oldum. 2. Transferim. İlk transferimdr kasik agrilarim coktu ama smdi hicbirsey hissetmiyorum aranizda boyle olan varmii

Mrh canlar benim transferimin bugün 6. Günü ve ben de iki gündür adet olacakmışım gibi ağrılarım kramplarım oluyo korkuyorum adet olacam diye adet günüme de normalde de 4 gün kaldı ne olur benim gibi olanlar var mı normal mi cevaplarsanız sevinirim
Merhaba canım zaten ilaçları bakmadan regl olamıyorsun ben öyle biliyorum bir öncekinde bana doktor ilaçları bırak regl olacaksınız zaten demişti şu an regl olmam imkanı yok senin ben de ilk dört ve beşinci gün çekmiştim bunu altıncı gün kayboldu gitti

Kizlar merhaba 😊 sali gunu transfer oldum. 2. Transferim. İlk transferimdr kasik agrilarim coktu ama smdi hicbirsey hissetmiyorum aranizda boyle olan varmii
İğneler kız karısı yapıyor ama ben de tuvalete gitsem her an regli olacakmışım gibi bir ağrı vardı dördüncü ve beşinci gün hiç ağrım olmadı sonra da uçtu gitti ve hiçbir belirtisi olmayanları daha çok tutuyormuş bilgin olsun bol bol dua et

Merhaba canım zaten ilaçları bakmadan regl olamıyorsun ben öyle biliyorum bir öncekinde bana doktor ilaçları bırak regl olacaksınız zaten demişti şu an regl olmam imkanı yok senin ben de ilk dört ve beşinci gün çekmiştim bunu altıncı gün kayboldu gitti
Mrh yani gebelikte olabilir mi şu anki durumum da ben sadece fitil utragest kullanıyorum 3 kere günde

Benim ilk denemede 26 tane toplandı 16 ya düştü sonra dondurma işlemini 4. Gün yaptı o güne kadar da sadece iki tane embriyo kaldı şok oldum ..
Bir sonraki ay
Transfer yaptı maalesef olmadı benim de çok stresli bir döneme denk geldi her şey üstüste geldi tabi bir anda iki tane kalması vs de ekstradan ne kadar sağlıklı olabilir ki diye bir düşünceye ulaştım .
İkinci on tane topladı sekiz tanesi olgunlaştı dördüncü güne kadar sadece yine iki tane kaldı bu sefer taze transfer yapalım diye konuşmuştuk zaten başında ilaçlara vs değiştirmişti çarşamba günü transfer oldum bekliyorm Şuan hiç bir belirti yok Allah büyüktür
Benzer şeyler yaşamışız arkadaşım. Benimde en sona hep 2 tane kalıyor. İlk denemede doktor 2’sini de transfer yaptı ama olumsuz sonuçlandı. İkincisinde tek embriyo transfer etti diğerini dondurdu.
Şu an nasılsın? Kaç güç oldu transfer olalı?
Ben sün transfer oldum çok başındayım daha

Mrh canlar benim transferimin bugün 6. Günü ve ben de iki gündür adet olacakmışım gibi ağrılarım kramplarım oluyo korkuyorum adet olacam diye adet günüme de normalde de 4 gün kaldı ne olur benim gibi olanlar var mı normal mi cevaplarsanız sevinirim

Benzer şeyler yaşamışız arkadaşım. Benimde en sona hep 2 tane kalıyor. İlk denemede doktor 2’sini de transfer yaptı ama olumsuz sonuçlandı. İkincisinde tek embriyo transfer etti diğerini dondurdu.
Şu an nasılsın? Kaç güç oldu transfer olalı?
Ben sün transfer oldum çok başındayım daha
Canım benim ben bu sefer hep yan yattım sırtüstü yattım ilk gün ama sonraları bacaklarımın arasına bir minder alıp sağ tarafa da yattım sol tarafa da yattım sabah akşam probiyotik kefir içtim mutlaka çiğ badem yedim yoğurt içine yulaf koydum yedim tam başındayken lütfen dikkat et ben yan yat dedim ama bu benim kendi denememde ilkinde sırtüstü yatmıştım çünkü hep internete baktığımda yan yatın yazanlar da olmuştu o yüzden bacaklarımın arasında minder alıp yattım ama sen kendini nasıl hissediyorsan benim dediklerime Kulak asmadan yap ama yediklerini içtiklerini mutlaka dikkat et daha başındasın kesinlikle baharatlı yiyecekler yeme nar yeme maydonoz yeme nane yeme ben dereotu da yemiyorum yediklerine bu ara çok dikkat et kalsiyum ağırlıklı beslen lif kaynaklı beslen bugün benim dokuzuncu günüm iki gündür şiddetli baş ağrım var gözümü açamıyorum çok şiddetli migrenim tuttu bugün kendime yavaş yavaş geliyorum ama hala ağrıyor onun dışında ufak ufak kendini hissettiren minik minik ağrılar var farklı bir belirtim yok

bende şu an okurken şok oldum, bende toplam 38 tane toplandı ve 5 günde 17 ye düştü ve donduruldu. böyl e bir ıhtımal olmasını bıle bılmıyordum cok dıye aşırı rahattım ama demek ki ola biliyormuş 😳😳😳
Hayır hayır hiç üzülme olur mu öyle şey en azından geride kalan embriyolarımız var bana hemşiremin dediği tek şey kaç tane embriyon olursa olsun tutunacak Emeiyo zaten bir tane yeterki sağlıklı olsun o yüzden hiç canınız sıkmayın hiç embriyosu kalmayanlar var Allah yardımcıları olsun rabnim şifa versin herkese

Canım benim ben bu sefer hep yan yattım sırtüstü yattım ilk gün ama sonraları bacaklarımın arasına bir minder alıp sağ tarafa da yattım sol tarafa da yattım sabah akşam probiyotik kefir içtim mutlaka çiğ badem yedim yoğurt içine yulaf koydum yedim tam başındayken lütfen dikkat et ben yan yat dedim ama bu benim kendi denememde ilkinde sırtüstü yatmıştım çünkü hep internete baktığımda yan yatın yazanlar da olmuştu o yüzden bacaklarımın arasında minder alıp yattım ama sen kendini nasıl hissediyorsan benim dediklerime Kulak asmadan yap ama yediklerini içtiklerini mutlaka dikkat et daha başındasın kesinlikle baharatlı yiyecekler yeme nar yeme maydonoz yeme nane yeme ben dereotu da yemiyorum yediklerine bu ara çok dikkat et kalsiyum ağırlıklı beslen lif kaynaklı beslen bugün benim dokuzuncu günüm iki gündür şiddetli baş ağrım var gözümü açamıyorum çok şiddetli migrenim tuttu bugün kendime yavaş yavaş geliyorum ama hala ağrıyor onun dışında ufak ufak kendini hissettiren minik minik ağrılar var farklı bir belirtim yok
Teşekkür ederim arkadaşım. Tavsiyelerine dikkat edeceğim. Senin test zamanın yaklaşmış inşallah pozitifi görüp sağlıkla anne olursun🙏🙏

Teşekkür ederim arkadaşım. Tavsiyelerine dikkat edeceğim. Senin test zamanın yaklaşmış inşallah pozitifi görüp sağlıkla anne olursun🙏🙏
Âmin âmin inşallah canım benim Rabbim isteyen hak eden her kadına bu duyguyu yaşatsın inşallah kimseye bu duyguyla sınamasın anne olmak istiyoruz öyle kutsal bir şey ki Rabbim bizleri görsün duysun cennetinden meleklerini bizleri de nasip etsin inşallah hepimize bu duyguyla bu arzuyla yaşayıp isteyen herkese nasip etsin

X