💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar progestan iğne, fitil, oksapar ve estrofeme rapor çıkaran var mı? Çıkardıysanız ne yapmak gerekiyor bilgi verirseniz çok sevinirim ❤️

Kızlar merhaba, kasım ayında transfet olmuştum ve hamile kalmıştım. Kalp atışını duyduk herşey yolunda gidiyorsu fakat 9. Haftada kalbi durdu bebeğimin. Genetiğe yolladık turne sendromu çıktı. Bu neden kalbi durmuş. Ciddi çöküklük yaşadım uzun bir süre kendime gelemedim ama şimdi daha iyiyim ve sürece yeniden başladık. Cidden çok yorucu ve sancılı bir süreç. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Dualarınızı esirgemeyin lütfen benden. 7 mayıs test günün. Allah sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı nasip etsin inşallah. Hepimizin bebeğini bizlere bağışlasın.

Kızlar merhaba, kasım ayında transfet olmuştum ve hamile kalmıştım. Kalp atışını duyduk herşey yolunda gidiyorsu fakat 9. Haftada kalbi durdu bebeğimin. Genetiğe yolladık turne sendromu çıktı. Bu neden kalbi durmuş. Ciddi çöküklük yaşadım uzun bir süre kendime gelemedim ama şimdi daha iyiyim ve sürece yeniden başladık. Cidden çok yorucu ve sancılı bir süreç. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Dualarınızı esirgemeyin lütfen benden. 7 mayıs test günün. Allah sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı nasip etsin inşallah. Hepimizin bebeğini bizlere bağışlasın.
İnşallah sağlıkla alırsın hamile olduğun haberini kuzum. Zor şeyler atmışsın 🙏 Rabbim kavuştursun

Kızlar, ayrı ayrı hepimize çok teşekkür ederim, iyiki varsınız. Doktor baktı, keseyi ve yolk sakı gördü , şuan bebeği görmek için erken dedi. Her şey yolundaymış şükür , iğneyi ikiye çıkardı. Tekrardan çok çok saolun kızlar 🙏🌸
Şükürler olsun canım🙏🏻 yorma sakın kendini olabildiğince uzan dinlen.

X