💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Çok teşekkür ederim canım inşallah inşallah 🙏🏻 değerim düşük biraz tedirgin olmalımıyım. Bir önceki gebeliğimde değerim daha yüksekti tabi o düşük oldu 2.ayda o yüzdende tedirgin oluyorum. Ay sevinçle endişeyi bir arada yaşıyorum resmen.
Canım hiç endişelenme rakam önemli değil artış önemli. İnşallah güzel artışlar olsun 🌸 çok haklısın endişelenmekte bende aynıyım hem çok mutluyum hem çok korkuyorum. Daha önce ikiz hamileliğim olmuştu ve 21. Haftada erken doğum yaptım yaşamadı kızlarım 😞

Benim negatif çıktı. Umarım sağlıkla bebeklerinize kavuşursunuz kızlar.
Ah canım arkadaşım ne diyeceğimi bilemiyorum ama daha zamanı değilmiş demekki öyle düşün. Başka embriyoların da vardı diye hatırlıyorum inşallah tez vakitte güzel haberler alırsın sağlıkla kucağına alacağın evlatların olur 🌸

Canım hiç endişelenme rakam önemli değil artış önemli. İnşallah güzel artışlar olsun 🌸 çok haklısın endişelenmekte bende aynıyım hem çok mutluyum hem çok korkuyorum. Daha önce ikiz hamileliğim olmuştu ve 21. Haftada erken doğum yaptım yaşamadı kızlarım 😞
Yaa çok üzüldüm canım. İnşallah bu sefer herşey yolunda gider hayırsıyla benişlerimizi kucağımıza alırız 🙏🏻🙏🏻

Kızlar sonucum 144,25 🙏🏻🧿🥰🤩☀️ doktorumla konuştum 1 tanesi tutmuş görünüyor dedi. İnşallah yükselerek artar sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah bebeklerimizi 🙏🏻🧿🙏🏻🧿🙏🏻🧿
Maşallah canım. Şimdi sıra kese ve kalp atışında 🤩
Çok şükür çok 😍🧿 25 aralık kuzum ❤
Yaaa yeğenimle benim doğum tarihim aynı mi olacak 🥰
Benim kızım oğlak, maşallah hiç yormadi beni kişiliği çok naif. Bende öyleyim söylemesi ayıp ,🤭
Bizim de gelecek olan oğlak görünüyor insalalh sağlıcakla ilerlerse

Maşallah canım. Şimdi sıra kese ve kalp atışında 🤩

Yaaa yeğenimle benim doğum tarihim aynı mi olacak 🥰
Benim kızım oğlak, maşallah hiç yormadi beni kişiliği çok naif. Bende öyleyim söylemesi ayıp ,🤭
Bizim de gelecek olan oğlak görünüyor insalalh sağlıcakla ilerlerse
Yaa aynı güne mi denk getirmişim 😍😍 oğlak ben de seviyorum. Benim de yükselenim Oğlak ❤

X