💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Yani bu teste göre hamilesin. Acaba yükseldi mi değerin. Hata olabilir her yerde belli olmaz. Ama bence sen başka marka bi test al. Eczaneye predictor marka istediğini söyle , biraz pahalı bunlara göre ama kesin sonuç alırsın
Abla valla ben çözemiyorum bi testim daha var onu da sabah ilk idrarla yapmayi düşünüyorum eger bundan daha koyu cikarsa o zaman emin olabilirim ya da bunun gibi cunku biliyosun dun sabahki kan sonucum negatifti ya da direk tup bebek merkezinde mi versem bilemedim

Abla valla ben çözemiyorum bi testim daha var onu da sabah ilk idrarla yapmayi düşünüyorum eger bundan daha koyu cikarsa o zaman emin olabilirim ya da bunun gibi cunku biliyosun dun sabahki kan sonucum negatifti ya da direk tup bebek merkezinde mi versem bilemedim
Sen yarın elinde ki testi de yap bakalım dediğin gibi koyulaşmaya bak duruma göre tekrar kan verirsin

Canım gorunuyor. Bende böyle silikti. Hemde bunu ilk idrarla yapmadın sanırım.

İnşallah hamilesindir canım.
Bir de ilk idrarla yap bakalım.
Kalçaya da aynısını yapıyor musunuz? Sağlık ocağına git gel o arada etkisiniz kaybeder gibi geldi bana
Canım progestani hem fitil hem iğne olarak vuruluyorum. İğneyi acile gidip vurunuyorum her gün.
Kalp atışına kadar devam edecekmisim. Değerim düşük diye biraz canım sikiliyor, inşallah sağlıcakla yükselsin de, razıyım bu ignelere

Canım gorunuyor. Bende böyle silikti. Hemde bunu ilk idrarla yapmadın sanırım.

İnşallah hamilesindir canım.
Bir de ilk idrarla yap bakalım.

Canım progestani hem fitil hem iğne olarak vuruluyorum. İğneyi acile gidip vurunuyorum her gün.
Kalp atışına kadar devam edecekmisim. Değerim düşük diye biraz canım sikiliyor, inşallah sağlıcakla yükselsin de, razıyım bu ignelere
Ben de 3 progestan fitil, her gün kalçadan progestan iğne vuruluyorum. En az üç ay dedi bana doktorum. Aynen iyi olsun da ben de razıyım sadece canım hiç tatlı olmamasına rağmen acımaya başladı artık 3 ay daha olacaksam daha rahat olması için ne yapabilirim onu düşünüyorum

Ben de 3 progestan fitil, her gün kalçadan progestan iğne vuruluyorum. En az üç ay dedi bana doktorum. Aynen iyi olsun da ben de razıyım sadece canım hiç tatlı olmamasına rağmen acımaya başladı artık 3 ay daha olacaksam daha rahat olması için ne yapabilirim onu düşünüyorum
Benim de 4 fitil 1 igne progestanda.
Estrofemi de günde 6 tane kullanıyorum.
Bana çok geliyor, azaltmak istiyorum ama doktor devam et diyor. Bende olumsuzmolursa vicdan azabı yaşamamak için devam ediyorum. Bu kadar hormona cildim o kadar bozuldu ki 🥴

Bana çok geliyor, azaltmak istiyorum ama doktor devam et diyor. Bende olumsuzmolursa vicdan azabı yaşamamak için devam ediyorum. Bu kadar hormona cildim o kadar bozuldu ki 🥴
Ben 2 fitil 1 iğne progesteron, 3 tane esteroferm , 1 oksapar , 1 corasprin kullanıyorum. Sizinkileri duyunca benimkiler az gibi geldi

4 estrofem, coraspin kullanıyorum ben de.
Kafanıza göre azaltmayın zaten, hamile kalamazsınız başka türlü dedi bana doktor. Kalırsan da düşük olur dedi, yarım saat geç iğne olsam huzursuz oluyorum

X