💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kalp atışını duymak çok heyecanlı ya, Allah nasip eder de duyarsam duyduğum gibi ağlarım muhtemelen 🥹 Yarın 12.günüm test yaptıracağım bakalım ☺️
Oyy hadi inşallah. Ben 6. Haftada vajinal muayenede duydum. Ve hiç beklemiyordum henüz duymayı.. "Ohaa ohaaa, kalbi bile var " Deyivermişim Doktor'un yanında 🤣🤣 gerçekten tarifi mümkün değil 😍 Allah yaşatsın inşallah

Oyy hadi inşallah. Ben 6. Haftada vajinal muayenede duydum. Ve hiç beklemiyordum henüz duymayı.. "Ohaa ohaaa, kalbi bile var " Deyivermişim Doktor'un yanında 🤣🤣 gerçekten tarifi mümkün değil 😍 Allah yaşatsın inşallah
İnşallah canım 🤲🏻☺️ o kadar şaşırmışsın demek 😄 ya evet o güzel duyguları yaşamak isterim kısmet olursa 😍

Kızlar selamm. Nasılsınız? Ev toplama, bulaşık makinası boşaltma, çamaşır vs. işleri yapıyor musunuz :) haftaiçi akşam zaten işten yorgun geliyorum. 9 buçukta bayılırcasına uyuyorum :) haftasonu da evi toparlıyorum ama endişeleniyorum. Doktorunuz herhangi bir şey söyledi mi?
Benım de daha önceden kaybım ben annemde kalıyorum eşimden evımden uzaktayım ama mecbur gözüm korktu iş güç vs yapmıyorum 😅 yanı 7 ay boş boş gecirmektnse KPSS çalışmaya başladım belkı bu da nasıpte vardır bu anı bekledı bakalım😂

Dur bakalım sen daha neler neler görücen ellerını parmaklarını sırt kemığini erkekse pipisini😂 ulstrosonla görmek çok güzel ben hamılelıkte en sevdıgım şey ultrasonda görmek ve bebek hareketlerını hissetmekti mucize değil de ne🥰

X