­čĺĽ2024 Nisan ­čĺĽ T├╝p Bebek Transferi Olanlar─▒n Toplanma Alan─▒ ­čĄ░­čĆŻ­čŹÇ­čĺĽ

K─▒zlar ├Âl├╝ gibi uyuyorum desem yeridir s├╝rekli uykum var i├žmi┼č gibi sadece yemek yada namaz aralarim oluyor onun d─▒┼č─▒nda s├╝rekli uyuyorum yanliz de─čilimdir umar─▒m

K─▒zlar ├Âl├╝ gibi uyuyorum desem yeridir s├╝rekli uykum var i├žmi┼č gibi sadece yemek yada namaz aralarim oluyor onun d─▒┼č─▒nda s├╝rekli uyuyorum yanliz de─čilimdir umar─▒m
ben okadar ayran i├žiyorum uyku yok bende sadece mide bulant─▒ ilac─▒ kullan─▒nca oluyor :)

K─▒zlar selam, 9+4ÔÇÖteyim ┼ču an. Cumartesi g├╝n├╝ ve bug├╝n kahverengi leke geliyor. S├╝m├╝ks├╝ yap─▒┼čkan k─▒vamda. ─░├ž ├žama┼č─▒r─▒mda de─čil de hep pe├žeteme geldi.
T├╝p bebek merkezi hem┼čiresi ile konu┼čtu─čumda takip edelim dediler. D├╝n ge├žmi┼čti ancak bug├╝n tekrar ba┼člad─▒. Kas─▒k a─čr─▒m da var.
Yar─▒n dr kontrol├╝m var.
Ay kafalar─▒ yiyece─čim art─▒k ­čś× sizlerde oldu mu ­čś×Selam 9+6. ─░lk kanamayla ba┼člad─▒ sonras─▒nda 2 haftad─▒r s├╝ren kahverengi lekelerim ge├žmedi doktorum bebekte ve kesede herhangi bir s─▒k─▒nt─▒ g├Ârmedi plesantas─▒ olu┼čuyor ondan olabiliyor bazen ve coraspin kulland─▒─č─▒m i├žin de olabilece─čini s├Âyledi ama hi├ž lekelenmeler ge├žmedi ctesi tekrar kontrol├╝m var tekrardan bak─▒lcak benim de i├žim hi├ž rahatlamad─▒ a├ž─▒k├žas─▒.

K─▒zlar selam, 9+4ÔÇÖteyim ┼ču an. Cumartesi g├╝n├╝ ve bug├╝n kahverengi leke geliyor. S├╝m├╝ks├╝ yap─▒┼čkan k─▒vamda. ─░├ž ├žama┼č─▒r─▒mda de─čil de hep pe├žeteme geldi.
T├╝p bebek merkezi hem┼čiresi ile konu┼čtu─čumda takip edelim dediler. D├╝n ge├žmi┼čti ancak bug├╝n tekrar ba┼člad─▒. Kas─▒k a─čr─▒m da var.
Ay kafalar─▒ yiyece─čim art─▒k ­čś× sizlerde oldu mu ­čś×
Ben sizin yerinizde olsam bug├╝n giderdim kontrole, i├žiniz rahat ederdi.

Merhabalar bi┼čey soraca─č─▒m ben d├╝┼č├╝k yapt─▒m yakla┼č─▒k 10-14 g├╝n bir kanamam oldu d├╝┼č├╝kten ertesi g├╝n kontrole gittim ve i├žerde par├ža kal─▒nd─▒─č─▒ s├Âylendi Metiler diye bir ila├ž kulland─▒m kan p─▒ht─▒lar─▒ at─▒ld─▒ ve 1 hafta sonra bidaha gittim par├žan─▒n hala kald─▒─č─▒n─▒ s├Âyledi ve ┼čuanda bana Cytotec diye bir ila├ž verildi yaln─▒z yorumlara bakt─▒─č─▒mda bu ilac─▒ i├ženlerin ├žo─čunun kanamas─▒ ve a─čr─▒s─▒ ba┼člam─▒┼č ve doktorumda bana ├Âyle olaca─č─▒n─▒ s├Âyledi ve bug├╝n 3.g├╝n├╝m g├╝nde 3 kere al─▒yorum ak┼čam son kez alaca─č─▒m ve hala bir kanamam yok yar─▒n kontrol├╝m var sizce bu durumda k├╝rtajla m─▒ al─▒n─▒r yoksa ba┼čka bir yolu var m─▒ tecr├╝besi olan yazabilir mi
Ge├žmi┼č olsun kuzum. S├╝recinin hala devam etmesine ├╝z├╝ld├╝m. Umar─▒m bir an ├Ânce atlat─▒rs─▒n ­čÖĆ­čĆ╝ÔŁĄ

Ay kafalar─▒ yiyece─čim art─▒k ­čś× sizlerde oldu mu ­čś×
Ay bi kurtulamad─▒k ┼ču lekelenmelerden. Benim de 9. Haftada vajinal muayeneden sonra geldi kahverengi lekelenmem. Protestan dex vurdum ge├žti can─▒m. ┼×uan 12. Haftaya giriyoruz. ├çok ┼č├╝k├╝r 9. Haftadan sonra olmad─▒. Mehmet hocadayd─▒n de─čil mi sen? Yar─▒n mutlaka bize de haber et can─▒m. ─░n┼čallah basit vajinal bir lekelenmedir

Ben bug├╝n fiyat ald─▒m EdaÔÇÖc─▒─č─▒m, 350 dolar. 25ÔÇÖinde verece─čim kan─▒ :)
Sen hangi ┼čehirdeydiin can─▒m. San─▒r─▒m fiyatlar 350-450 aras─▒. Benim doktor bir yere y├Ânlendirecek mi hi├ž bilmiyorum. Kendim bulmam gerekirse diye bir iki yer ara┼čt─▒rd─▒m bakal─▒m. Ama T├╝rkiyede bak─▒l─▒yormu┼č. Millet Amerika'ya Avrupa'ya yolluyor. Bilemedim kafam kar─▒┼čt─▒. ─░n┼čallah doktorum adam gibi y├Ânlendirir.

Ben prilamdan dolay─▒ a┼č─▒r─▒ yat─▒yorum ve halsizim can─▒m. Prilam i├žmeyen arkada┼člar nas─▒llar acaba.

Sen hangi ┼čehirdeydiin can─▒m. San─▒r─▒m fiyatlar 350-450 aras─▒. Benim doktor bir yere y├Ânlendirecek mi hi├ž bilmiyorum. Kendim bulmam gerekirse diye bir iki yer ara┼čt─▒rd─▒m bakal─▒m. Ama T├╝rkiyede bak─▒l─▒yormu┼č. Millet Amerika'ya Avrupa'ya yolluyor. Bilemedim kafam kar─▒┼čt─▒. ─░n┼čallah doktorum adam gibi y├Ânlendirir.
Can─▒m ben ─░stanbulÔÇÖday─▒m, doktorun klini─činde verecekmi┼čim kan─▒. O esnada annem konu┼čmu┼č doktorla, test kiti yurtd─▒┼č─▒ndan geliyormu┼č, hem┼čire de yurtd─▒┼č─▒na gidiyor dedi ama laboratuvar AnkaraÔÇÖda da varm─▒┼č diye duymu┼čtum. ├çok sorgulamad─▒m a├ž─▒k├žas─▒ doktoruma g├╝vendi─čim i├žin. Nakit 350 dolar istediler direkt.

Ben prilamdan dolay─▒ a┼č─▒r─▒ yat─▒yorum ve halsizim can─▒m. Prilam i├žmeyen arkada┼člar nas─▒llar acaba.
Gunde ka├ž tane al─▒yorsunuz doktor bana 2 tane ├Ânerdi ama bulunmazsa hi├ž alma dedi az bulan─▒yor benimki genelde ak┼čamlar─▒ oluyor 1 tane al─▒yorum

Gunde ka├ž tane al─▒yorsunuz doktor bana 2 tane ├Ânerdi ama bulunmazsa hi├ž alma dedi az bulan─▒yor benimki genelde ak┼čamlar─▒ oluyor 1 tane al─▒yorum
─░ki al─▒yorum ama d├╝n ilk defa bir ald─▒m. Yava┼č yava┼č b─▒rakmaya ├žal─▒┼čaca─č─▒m. A┼č─▒r─▒ uyku yap─▒yor. Senin de ila├žtan olabilir can─▒m. Ben sarho┼č gibi oluyorum resmen.

evet ya erkekkk :):) okadar bulant─▒ya valla k─▒z k─▒z dediler erkek :)
Benim de bulant─▒m ├žok k─▒z diyorlar. Ben de kendimi k─▒za haz─▒rlad─▒m gibi ­čĄú­čĄú erkek olursa baya ┼čok olaca─č─▒z. Bak senin erkek olmu┼č, demek ki kusmaya musmaya bakm─▒yor bu i┼č

X