💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Amin amin kuzum. Bak araştırırken bir kaç tane şöyle yorum buldum akadınlar kulubünde. 🙏🙏🙏 Rabbim bana da nasip eder inşalah
Bende dün doktorumla görüştüm TSH yüksek çıkmış biraz levatrom verdi bugün heryer kapalı yarın alıp baslicam ilacımin bitmesine 10 gün kaldı adetten sonra ilaçlara başlayacağım büyük ihtimal 20-25 gün içinde tahminim bir qksilik olmazsa transfer olucam gibi

Bende dün doktorumla görüştüm TSH yüksek çıkmış biraz levatrom verdi bugün heryer kapalı yarın alıp baslicam ilacımin bitmesine 10 gün kaldı adetten sonra ilaçlara başlayacağım büyük ihtimal 20-25 gün içinde tahminim bir qksilik olmazsa transfer olucam gibi
Çok az kalmış kuzum, çok heyecanlı 🙏❤ hayırla ol inşallah transferini 🤗 bebişine kavuş 🙏

Çok az kalmış kuzum, çok heyecanlı 🙏❤ hayırla ol inşallah transferini 🤗 bebişine kavuş 🙏
Evet canım inşallah benim tahminime göre öyle çabuk ilerliyor herşey hazır olunca sadece ilaç takvisyesi kalıyor donasyon olduğu için daha iyi oluyor hızlı bir şekilde Amin Amin çok Amin inşallah 🙏🤲😍♥️💙

Günaydın herkese :) dünden beri sayfalarca sizi okuyorum ne güzel bi topluluk olmuş. Maşallah herkese Rabbim hamile olanlara sağlıkla kucağına alabilmeyi nasip etsin. Diğer arkadaşlarada bol sabır diliyorum.
Bende dün transfer oldum beni de eklerseniz sevinirim :)
Yaş 28 4.transfer 2 tane 5. Gün 4aa kalitede embriyo transferi yapıldı.

Günaydın herkese :) dünden beri sayfalarca sizi okuyorum ne güzel bi topluluk olmuş. Maşallah herkese Rabbim hamile olanlara sağlıkla kucağına alabilmeyi nasip etsin. Diğer arkadaşlarada bol sabır diliyorum.
Günaydın aysecim hoş geldin sayfaya umarım herşey gönlünce olur sende de pozitifi görürüz inşallah 😍 ♥️ 💙 Hayırlı olsun

Hoşgeldin canım aramıza ❤🤗 seni uğurlu tablomuza ekledim 🙏🧿 inşallah birlikte alacağız pozitif haberlerini :emir_bebek:

Kızlar Dijital test yaptım negativ çıktı bide bugun hafif kahverengi gibi lekelenme yaşadım . 11 ci gün tutunmuş olma ihtimali varmı acaba ? Yarın kan testinde artık kesin sonuç alırız ama umidim kalmadı artık 😢😢
Canım kan testi sonucunu bekliyoruz ❤ yükselen minik bir değer görmeyi umut ediyorum 🙏 mucizen seni bulsun inşallah

Kızlar muhtemel o soruyu bende sormak istıyorum. Belirti aramak herkeste aynı olmuyo farkındayım. Bu benim 2. Denemem ilki negatifti ama yine rutin bel ağrısı kasık ağrısı dışında bişey yok. Şuan grupta pozitifi gören arkadaşlarımdaki genel belirtiler nelerdi? Düşünmeden duramıyorum.. Kendimi bu defa yerleşme kanaması denen o lekelenmeyi görmeye şartladım. Çünkü hep bunu duyuyorum herkeste oldu mu merak edıyorum.

X