Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    152
Yani iki saat toktum zaten o kanı verince ama sistemde açlık kan şekeri diye çıkıyor anlamadım ki
Canım endişelenme dedikleri gibi orda genelde tokluk bakılmadığı için sistemde açlık olarak girmişlerdir ama sonuçta doktor da sen de tokluk değeri olduğunu biliyosun onu tokluk olarak düşün

Kızlar ben de dün kontrole gittim çok şükür her şey yolunda tam 1000 gr olmuş minnoşum

Doktorum rutin ilaçları yazdı ama bunu yazmamış 2 aydir kullanıyorum normalde sonradan fark ettim soramadım da acaba kullanmaya devam etmeli miyim

75lik yapıldı canım, ister istemez düşündürdü. Bu kadar yediklerime dikkat ettiğim halde böyleyse birde etmesem ne olurdum. Streste çok etkili bu ara ev taşıma telaşem vardı onu da kafayı taktım belki de o tetikledi . Hepimiz sağlıkla şu sürecimizi atlatıp bebelerimize kavuşalım

İlk 3 ayım öyle stresli geçti ki sanırım o dönemin izleri bu panik hallerim sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz

Evet doğru söylüyorsun stres de etkilemiştir muhtemelen. Amin canım inşallah sıkma canını toparlarız merak etme

Kizlar hep diyordum ya karnm yukarıda hareketleri de oda ama iki gündür karnım aşağı indi o dik olan karnı şimdi aşağıda yayıldı

Canım ben varım 75mg değil aslında 50mg yükleme yapıldı sisteme 75mg girilmiş benim tokluk şekerim baya yüksek çıktı doktorum dahiliyeye yönlendirdi dahiliye de insülin ve bir kaç değerime daha baktı onlar güzel çıkınca sana tedavi vermicem yürüyüş ve diyet yapmanı istiyorum dedi haftaya tekrar 75mg lik yükleme isticem dedi o zamana kadar Yemene içmene dikkat etmeni istiyorum dedi halbuki hep sebze ağırlıklı beslenirim az ve sık yerim
Benim şekerim çıkmasının sebebi bence eskiden sporcuydum bırakınca baya kilo yüklemesi oldu vücudumda+ hamilelikte girince fırladı bu durum benimde canımı çok sıkıyor modum öğrendiğimden beri çok düşük kafama takmadan edemiyorum ve aile geçmişimde de şeker hastalığı olan yok

Eklentiler

• 1000059373.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 36
Aaa cnm medara kime gidiyon benimde araştırma da 50 mg yapılmıştı 149 çıktı ve çok takldm şimdi verdim tokluk kanlar çok düşük cikiyo kafam karıştı tekrardan Dr gitmek istiyorum

Aaa cnm medara kime gidiyon benimde araştırma da 50 mg yapılmıştı 149 çıktı ve çok takldm şimdi verdim tokluk kanlar çok düşük cikiyo kafam karıştı tekrardan Dr gitmek istiyorum
Burak hazine doktorum canım memnunum doktorumdan çok birde Musa Yılmaz var tavsiye edebileceğim tecrübeli baya yaşı var
Aslında senin sınırda çıkmış 140 a kadar sorun görmüyor doktorlar 9 fazlan var oda yürüyüş ve diyetle çözersin benim baya baya yüksek çıktı

Burak hazine muayene ücreti ne kadar cnm Bn o devlete iken ona gitmiştim çok kibar çok iyi biriydi üzme kendini diyetle çözülür inşallah sağlıkla kucağına alırsın canm

Oksapar kullanıp aynı zamanda omega 3 takviyesi alan var mı arkadaşlar ? Hiç balık yemediğim için benim için kritik bi konu

Kızlar karaciğer enzimleri yüksek çıkan var mı ? Alt-ast değerlerim yüksek çıktı 4000 lik oksapar artı ecopirin kullanıyorum vitamin demir vs bunlardan mı oldu bilmiyorum pazartesi Dr a gideceğim moralim bozuldu

Canım dokununca ağrı acı yanma gibi his var mı kaburga da?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…