Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
Merhaba hanimlar benimde sat 26eylul dün öğrendim hamile oldugumu emzirip hamile kalan varmi acaba? kızım 22aylik memeden kestim simdide ağrıyor ne yapsam acaba bilgisi olan varmı?tek memeden emziryorum

Merhaba Temmuz anneler insallah saglikla bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz🙏
Bende 2023 temmuz annesi grubundaydim
Zaman nasil cabuk geciyor hamileligin tadini cikartin😍

Merhaba hanimlar benimde sat 26eylul dün öğrendim hamile oldugumu emzirip hamile kalan varmi acaba? kızım 22aylik memeden kestim simdide ağrıyor ne yapsam acaba bilgisi olan varmı?tek memeden emziryorum
Merhaba hayırlı olsun doğuma kadar emziren anneler vardı eski grubumuzda hamile olduğunuz için mi kestiniz?

Merhaba Temmuz anneler insallah saglikla bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz🙏
Bende 2023 temmuz annesi grubundaydim
Zaman nasil cabuk geciyor hamileligin tadini cikartin😍
Valla 2019 Temmuz annesiyim hamileliğim o kadar zor geçmişti ki mide bulantıları kusmalar ödemler kramplar benim gözümde büyüyo umarım süreç çabucak geçer 🥹
Sağlıkla büyüsün bebişiniz 🩵

kızlar neler yapıyorsunuz 🥰 doktora gidip keseyi gören var mı
Ben 1 defa hcg baktrdım 2. Yi pazartesi günü baktrcağm inşallah. zaman geçmiyor sanki birde halsizlik ve sürekli uyku hali var bende sizde de var mı
Adet tarihime göre 3+6 günlüğüz :emir_bebek: inşallah sağlıkla keseyi ve kalp atışlarını duyabiliriz :dua:

Merhaba hayırlı olsun doğuma kadar emziren anneler vardı eski grubumuzda hamile olduğunuz için mi kestiniz?
Hamile olduğum icin kestim ama zaten emmiyor sadece gece emiyor dün sordu meme diye meme ciz oldu dedim bidaha sormadı emmesede mutluydu yani bazı bebekler gibi aglayip huzursuzluk yapmadi.zaten tadıda değişmiş tuzlu gibi olmuş.memeden kesmenin vakti gelmiş gibi

Hamile olduğum icin kestim ama zaten emmiyor sadece gece emiyor dün sordu meme diye meme ciz oldu dedim bidaha sormadı emmesede mutluydu yani bazı bebekler gibi aglayip huzursuzluk yapmadi.zaten tadıda değişmiş tuzlu gibi olmuş.memeden kesmenin vakti gelmiş gibi
Doğru zaman bu zamanmış o zaman 😇

Selam kızlar cuma günü 132 çıktı beta hcg çarşamba 45 di yarın tekrar kan vericem ama ne göğüslerim şişti ne hassasiyet var ne bulantı sadece çok gaz var ben de uyku da uyuyamıyorum 4 gündür çalışmıyorum sabah 7 gibi uyanıyorum böyle başlar mı hamilelik heyacandan galiba sizde durumlar nedir?

Selam kızlar cuma günü 132 çıktı beta hcg çarşamba 45 di yarın tekrar kan vericem ama ne göğüslerim şişti ne hassasiyet var ne bulantı sadece çok gaz var ben de uyku da uyuyamıyorum 4 gündür çalışmıyorum sabah 7 gibi uyanıyorum böyle başlar mı hamilelik heyacandan galiba sizde durumlar nedir?
merhaba , herkesin belirtisi farklıdır tabiki siz kan sonucuna bakın :)ben 4+6 yım gögüs hassasiyetim çok fazla ve sırt ağrım başka bişey yok bulantı için henüz erken inşallah hiç olmaz :)

merhaba kızlar heycanla bende katılayım aranıza :)),
son adet tarihim 04.10.2023
ilk hcg 53.8 çıktı 2 gün sonra yani pazar günü 136.5 çıktığında netleştirdi doktorum şimdi keseyi görmek için ayın 7 sini bekliycez. çok heycanlı inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız.

benimde göğüslerim dolgunlaştı ve uçları belirgin büyüdü arada da hafif sızlama oluyor.
alt karın bölgemde arada kramp giriyor ve gaz var gibi :)) biraz da bel ağrım var ayrıca akıntımda devam ediyor .
şimdilik benimde belirtilerim bunlar :)

merhaba kızlar heycanla bende katılayım aranıza :)),
son adet tarihim 04.10.2023
ilk hcg 53.8 çıktı 2 gün sonra yani pazar günü 136.5 çıktığında netleştirdi doktorum şimdi keseyi görmek için ayın 7 sini bekliycez. çok heycanlı inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız.
Allah sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin benimde son adet tarihi 26 eylül henüz doktora gitmedim sizinki ayın 7 sinde gözükecekse benim bu hafta gözükmeli ama alttan muayene istemiyorum ultrasonla gözükürmü acaba yarın tam 5 haftalık olacağım :)

amin canım inşallah :) ultrasonda görülebilir aslında doktorunuzla görüştünüz mü ? bişey demedimi.
bana pazar günü hcg sonucundan sonra 10 güne görülür 7-8 kasım gibi gel dedi

X