Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    158
amin canım inşallah :) ultrasonda görülebilir aslında doktorunuzla görüştünüz mü ? bişey demedimi.
bana pazar günü hcg sonucundan sonra 10 güne görülür 7-8 kasım gibi gel dedi
ben hiç doktora gitmedim sabretmeye çalışıyorum :) bu hafta kese gözükür diye düüşünüyorum ama haftaya sabredersem kalp atışınıda duyarım

Selam kizlar bende dün hamile oldugumu öğrendim suan adetime 4 gün var dün değerim 10.82 çıktı henüz cok cok yeni 🥰 sat 9 ekim hepimiz saglicakla alalim kucagimiza 🤲🏻🤲🏻

Selam kizlar bende dün hamile oldugumu öğrendim suan adetime 4 gün var dün değerim 10.82 çıktı henüz cok cok yeni 🥰 sat 9 ekim hepimiz saglicakla alalim kucagimiza 🤲🏻🤲🏻
selam bende 12 ile öğrenmiştim. son adet 26 eylül bende 13 gün önce öğrendim şimdi zaman geçmiyor :)

Kızlar selaam benim sat 30 eylüldü. 30 ekimde adet olmam lazımdı 25 ekimde 4.56 gibi bir değerle öğrendim emin olamadım 5gün sonra yani bugün tekrarladım 270 çıktı. Benimde 9 kasımda randevum var inşallah sağlıkla hepimiz bebeğimizi kucağımıza alırıız. Haziran ayında bir düşüğüm oldu biraz tedirginim açıkcası

benimde göğüslerim dolgunlaştı ve uçları belirgin büyüdü arada da hafif sızlama oluyor.
alt karın bölgemde arada kramp giriyor ve gaz var gibi :)) biraz da bel ağrım var ayrıca akıntımda devam ediyor .
şimdilik benimde belirtilerim bunlar :)
Dün gece korkunç bi ağrıyla uyandım böyle şiddetli regl sancısı gibiydi bacaklarım bile sızladı onun dışında hiç bi belirtim yok. Kızımda belim ağrımıştı göğüslerim hassastı. Henüz doktora gitmedim kan vermedim Cumaya kadar beklemeyi düşüyorum 4+6dayım 🥲

Kızlar selaam benim sat 30 eylüldü. 30 ekimde adet olmam lazımdı 25 ekimde 4.56 gibi bir değerle öğrendim emin olamadım 5gün sonra yani bugün tekrarladım 270 çıktı. Benimde 9 kasımda randevum var inşallah sağlıkla hepimiz bebeğimizi kucağımıza alırıız. Haziran ayında bir düşüğüm oldu biraz tedirginim açıkcası
Her gebelik farklı bi süreç iyi düşünün iyi olur inşallah hayırlı olsun 🩵

Ben yarın kan vermeye gidicem bir App te yarın 5. Hafta olarak gösteriyor acaba kese görünür mü ne dersiniz bilgisi deneyimi olan var mı ?

Hanımlar bir şey sormak istiyorum ben çok feci ishal oldum afedersiniz bu akşamüstü. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba

X