2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Evet doğru canım cm dediğini hatırlamıyorum ama cuma belli olacak ağrılarım da hâlâ devam ediyor işin garibi
Vala canım ben de ne diyeceğimi bilemedim ama bir iki gün içinde çatlamamıştır o zaman adet biter bitmez çatlamıştır oluştuysa başka yumurta ama ben klomen kullandığımda geçen ay bende ağrı yapmıştı biter bitmez ilişkide bile çok ağrı ağlamıştım hatta 😂çok stres yapma canım oluşur diğeri insAllah inan ben bu ay gidip baktirmayi düşünmüyorum çünkü doktordan habersiz içtim günde 1 tane kadere artık

Dün yaptım ama negatif :KK43: gelecek gibi ama fazlaca beyaz bir akıntım var
Canım şimdi bizler çatladığı günü net biliyoruz ya çatladığı günle birlikte 10.gunle 14.gün mutlaka varsa çıkar testte ama senin birden fazla yumurtan farklı günlerde çatladıysa şimdi son yumurta ne zaman çatladı o önemli ondan sayman lazım toplam 14gün

Canım şimdi bizler çatladığı günü net biliyoruz ya çatladığı günle birlikte 10.gunle 14.gün mutlaka varsa çıkar testte ama senin birden fazla yumurtan farklı günlerde çatladıysa şimdi son yumurta ne zaman çatladı o önemli ondan sayman lazım toplam 14gün
Benimde 11 inde igne yapılmıştı 12 sinde çatladı akıntıdan anlafım bir kaç yumurta vardı evet ama 16 sında da ben şiddetli bir kasık agrısı yaşadım acaba o zamanda yumurtam çatlamış olabilirmi bilemedim henüz regl olmadım ilk ignenin üzerinden 14 gün geçti

Benimde 11 inde igne yapılmıştı 12 sinde çatladı akıntıdan anlafım bir kaç yumurta vardı evet ama 16 sında da ben şiddetli bir kasık agrısı yaşadım acaba o zamanda yumurtam çatlamış olabilirmi bilemedim henüz regl olmadım ilk ignenin üzerinden 14 gün geçti
Canım sen son ağrını baz al bence eğer yumurta çatlarken agri yaşıyorsan bende 1 yumurta olmasına rağmen 2 gün kivrandirir beni son ağrıdan sonra hesapla sen yine 10.günle 14.gün arasındaysa çıkar mutlaka testte

kızlar ovulasyon testi aldım ben yumurtalamadan bir gün önce birliktelik oldu 2 gün yumurtlama oldu çift çizgi çok netti ağrımda çoktu ama birliktelik malesef olmadı Bugün testin rengi açıldı sizce bugün değerlendirilir mi komple silik değil ama koyu da değil emin olamadım hiç

kızlar ovulasyon testi aldım ben yumurtalamadan bir gün önce birliktelik oldu 2 gün yumurtlama oldu çift çizgi çok netti ağrımda çoktu ama birliktelik malesef olmadı Bugün testin rengi açıldı sizce bugün değerlendirilir mi komple silik değil ama koyu da değil emin olamadım hiç
Bence değerlendir çatlıyordur yumurtan yumurta çatladıktan sonra 24 saat canlı kalabiliyor

Degerlendir canım ah imkan olsa da gün aşırı deneme şansımız olsa aksilik havalar soğuk sürekli banyo hasta yapar hhavalarısınsada gün aşırı denesek

Degerlendir canım ah imkan olsa da gün aşırı deneme şansımız olsa aksilik havalar soğuk sürekli banyo hasta yapar hhavalarısınsada gün aşırı denesek
Maalesef işte benim de kızım parkta düştü onunla ilgilendik kolunda çatlak oluştu:KK43: diğer zamanlar da işte eşim görevmiş gibi oluyor geriliyorum diyo veya kavga ediyoruz nasip kısmet artık olacağı varsa o bir günde de olur 🙏

Maalesef işte benim de kızım parkta düştü onunla ilgilendik kolunda çatlak oluştu:KK43: diğer zamanlar da işte eşim görevmiş gibi oluyor geriliyorum diyo veya kavga ediyoruz nasip kısmet artık olacağı varsa o bir günde de olur 🙏
Aynen canım öyle bizde de öyle geçen ay çöp oldu benim mesela yorgundu yumurtlama günlerimi değerlendiremedik hayırlısı bakalım nasip ♥️

Göğüs hassasiyeti ve ara ara kasık bel ağrıları var bendede yumurtlama 11.gün henüz☹️
Göğüs uçların mi acıyor canım eğer öyleyse hamilelik belirtisi ama her tarafı ağrıyorsa olmayabilir benin mesela adete 1 hafta kala baslar gögüs ağrım sonra adet olurum geçer 😂

Çok geçmiş olsun canım bu arada Allah hemen şifa versin minige♥️

Merhaba bende dün hastaneye gittim. Klomen kullandım 5 gün yumurtalarım gelişti ve çatladı o haftayı değerlendirdik. Doktor hala 7 8 yumurtan var değerlendir dedi tekrar çatlama olursa diye reglime 13 gün var dua edin bana da hepimizin dilekleri de kabul olsun sağlıkla inşallah 🙏
İnşallah sağlıkla bir bebek kucagına alırsın canım❤️

X