2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Merhaba bende dün hastaneye gittim. Klomen kullandım 5 gün yumurtalarım gelişti ve çatladı o haftayı değerlendirdik. Doktor hala 7 8 yumurtan var değerlendir dedi tekrar çatlama olursa diye reglime 13 gün var dua edin bana da hepimizin dilekleri de kabul olsun sağlıkla inşallah 🙏
Ne güzel maşallah çifte bayram yaşayalım hepimiz inşallahhhhh 💐

Beklemek daha mantıklı 😁
İnsan etkilenmem diyor ama etkileniyor negatif testle.. özeniyorum böyle sabırlı insanlara ben test yapar dururum he adet olunca da ayni derece üzülürüm ama 😄 Rabbim bu beklentimizi güzellikle müjdele sonuçlandırsın Umut işte her ay .. 🌼

Vala canım ben de ne diyeceğimi bilemedim ama bir iki gün içinde çatlamamıştır o zaman adet biter bitmez çatlamıştır oluştuysa başka yumurta ama ben klomen kullandığımda geçen ay bende ağrı yapmıştı biter bitmez ilişkide bile çok ağrı ağlamıştım hatta 😂çok stres yapma canım oluşur diğeri insAllah inan ben bu ay gidip baktirmayi düşünmüyorum çünkü doktordan habersiz içtim günde 1 tane kadere artık
Cuma günü kontrolde belli olur artik nasip kısmet amaan ben kendime diyetime odaklıyım biraz daha çok yoğunlaşıp çok fazla isteyince çok yıpranıyorum ne zaman nasipte varsa olacak bakalım 💐

Cuma günü kontrolde belli olur artik nasip kısmet amaan ben kendime diyetime odaklıyım biraz daha çok yoğunlaşıp çok fazla isteyince çok yıpranıyorum ne zaman nasipte varsa olacak bakalım 💐
Aynen canım öyle cuna gününe daha da büyür dediğim gibi bu ay geç yumurtlarsın birşey olmaz bana da rahim filmini 3 hazirana verdiler cok şükür 2 ay sonra tek sıkıntı yumurtlamadan hemen sonra çekecekler birşey olmaz dediler gebelik testi yaparız negatifse çekeriz dediler

Merhaba bende dün hastaneye gittim. Klomen kullandım 5 gün yumurtalarım gelişti ve çatladı o haftayı değerlendirdik. Doktor hala 7 8 yumurtan var değerlendir dedi tekrar çatlama olursa diye reglime 13 gün var dua edin bana da hepimizin dilekleri de kabul olsun sağlıkla inşallah 🙏
Hay maşallah canım yumurta bolluk berekettir 😍bide tutunuyormuş hepsi annovv ♥️Allah gönlünüzden geçen tüm duaları kabul etsin canım yar ve yardımcınız olsun 🌸

Aynen canım öyle cuna gününe daha da büyür dediğim gibi bu ay geç yumurtlarsın birşey olmaz bana da rahim filmini 3 hazirana verdiler cok şükür 2 ay sonra tek sıkıntı yumurtlamadan hemen sonra çekecekler birşey olmaz dediler gebelik testi yaparız negatifse çekeriz dediler
Nasıl ya yumurtlamadan hemen sonra çekim mi olur bence araştırın ya tutunma olursa rahim içine sıvı veriliyor ben engel olur diye düşünüyorum hem yumurtlamadan hemen sonra gebelik mi belli olur

Eğer adet kanamasından sonra hiç cinsel ilişkiye girilmediyse sınırlama olmaksızın herhangi bir gün rahim filmi çekilebilir. Adet döneminin 10. Gününden sonra korunmalı da olsa cinsel ilişkiye girildiyse rahim filmi çekilmesi için yeni adet kanamasını beklemek uygun olur.

Eğer adet kanamasından sonra hiç cinsel ilişkiye girilmediyse sınırlama olmaksızın herhangi bir gün rahim filmi çekilebilir. Adet döneminin 10. Gününden sonra korunmalı da olsa cinsel ilişkiye girildiyse rahim filmi çekilmesi için yeni adet kanamasını beklemek uygun olur.
Vala canım ilişki hakkında hiç birşey demedi kadın tek dediği önemli değil gebelik testi yaparız değilsen hemen işleme geçeriz dedi adetime 1 hafta kaKaya tekabül ediyor işte nebileyim 1 ayim boş mu geçecek o zaman

Nasıl ya yumurtlamadan hemen sonra çekim mi olur bence araştırın ya tutunma olursa rahim içine sıvı veriliyor ben engel olur diye düşünüyorum hem yumurtlamadan hemen sonra gebelik mi belli olur
9.10 aydır tutunamıyor canım 😂 o zaman mi tutunur ki ayımda boş geçsin istemiyorum ne bileyim olmazsa korunurum çünkü adetime 1 hafta kaLaya denk geliyor işte çatlamadan sonra 8.gün felan bakalım döngüm değişmezse tabi o zamana kadar bekleyim canım ona göre korunurum bende riske atmam var boş geçsin o ayim napayım benimde şansın bu kadarı zaten😭

9.10 aydır tutunamıyor canım 😂 o zaman mi tutunur ki ayımda boş geçsin istemiyorum ne bileyim olmazsa korunurum çünkü adetime 1 hafta kaLaya denk geliyor işte çatlamadan sonra 8.gün felan bakalım döngüm değişmezse tabi o zamana kadar bekleyim canım ona göre korunurum bende riske atmam var boş geçsin o ayim napayım benimde şansın bu kadarı zaten😭
Siz bilirsiniz çünkü ben öyle biliyorum söylemek istedim hakkınızda hayırlısı olsun üzülmeyin☹️

Evet var illet şey ya adetlerimde düzenlidir aslında yumurtlama falanda görüyorum ama 1 yıldır olmuyor 16. Günde adet gördüm

Eşime söyleyecegim bu ay oda test versin bende rahim filmi çektireceğim biraz korkuyorum ama herkes çok agrılı oluyor falan demiş
Hayır asla korkmayın iyi araştırın İstanbul dışı mı yaşıyorusunuz bende çok korkuyordum ama hiç bişey hissetmedim çok az ağrı bu arada eşinizinden doktorlar hiç test istemedi mi benden istemişlerdi 1 yıl gebelik olmayınca varikosel çıkmıştı mesela ameliyat oldu sperm sayısı çok düşüktü ileri hareket yoktu

X