20lik diş çekimi sonrası

cimcimeninannesi10

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2022
23
11
27
1 Martta 20lik dişim çekildi. Dikişim var. Daha önce 20lik diş çektiren varsa sormak istiyorum sigara ne zaman içtiniz ? İçtiyseniz de iltihap bişey oldu mu ? Daha 8 gün var dikişlerin alınmasına

1 Martta 20lik dişim çekildi. Dikişim var. Daha önce 20lik diş çektiren varsa sormak istiyorum sigara ne zaman içtiniz ? İçtiyseniz de iltihap bişey oldu mu ? Daha 8 gün var dikişlerin alınmasına
Ben gelir gelmez 2 saat uyudukdan sonra sigara icmistim bi sorun olmadi ama her bunye bir degil tabiki yinede icmeyin enfeksiyon riski icin yasakliyorlar

Neden cektirdiniz benimkilerde ağrıyor sizinki nasıldı
Baya bi ağrı yapıyordu ve tüm dişlere yayılıyordu ağrısı çektirdim kurtuldum şuan çok iyiyim bı tane daha var onu da aldiricam inşallah aldırın kurtulun size de çok geçmiş olsun şimdiden

Acıyor mu çektirirken. Ameliyat mi oldunuz
Baya bı uyusturdular. O an sadece işlemden dolayı parmak baskısı duyuyorsunuz. Kesi veya dikiş acısı olmuyor. Sonrasında çok ağrı yapıyor ama kurtulmak için değer. 40 dk 1 saatlik bı operasyonla alındı dikisliydi

Baya bı uyusturdular. O an sadece işlemden dolayı parmak baskısı duyuyorsunuz. Kesi veya dikiş acısı olmuyor. Sonrasında çok ağrı yapıyor ama kurtulmak için değer. 40 dk 1 saatlik bı operasyonla alındı dikisliydi
Bende çektirdim dun aksam su an agzimi açamıyorum ne zaman geçiyor bu ağrı? Ağrı kesici ve antibiyotik iciyorum

Bana antibiyotik vermemişlerdi. Size iyi vermişler daha hızlı iyileşir diye düşünüyorum. 1 haftada ağrım bitmişti ondan sonraki süreçte biraz daha sızı yapıyor ama ağrı geçiyor sabredin inşallah geçince rahatlarsiniz

Bende çektirdim dun aksam su an agzimi açamıyorum ne zaman geçiyor bu ağrı? Ağrı kesici ve antibiyotik iciyorum
Ağız kitleniyor nedense bende de oldu açamıyordum
Tabi birde bunyeden bünyeye de değişir inşallah siz daha hızlı atlatırsınız

X