21 gün olumlama nasıl yapılır? deneyimleriniz varmı?

Bu arada bunları ben bernaozcandemir.com burdan buldum guzel seyler var sitesini incelemenizi tavsiye ederim

bünye çok hasarlı doğru...

"kötümser deneyimli iyimserdir" sözünü kendine destur edinmiş bir bünyem var maalesef...

acayip kötümserimdir.

kaç doz yapiyim?:)))

Canım bende aynen bunları okudukça gun içersinde o kadar negatif cümleler kuruyorum ki bu yazıları okuyunca fark ettim zaten insana zararı en cok kendi verir ve düşünceleri

Saat gecenin 2,30′u olmuş ben blokta kaybolmuşken. Fark etmedim geçen zamanı. Bir Rum duası gedi aklıma. Paylaşmak istedim. Derki duada “Tanrım, bana değiştiremeyeceklerimi kabul etmek için huzur, değiştirebileceklerimi değiştirecek cesaret ve her ikisini birbirinden ayırabilecek akıl ver.” ve fark ettimki üç noktanın keskin ayrımını yakalamaya başlamışım hiç farketmeden.

Bunu siteye biri yorum olarak yazmış ne kadar guzel bı dua dimi

Tam benlik bir konuymuş valla.Bende şu an "evrenden torpilim var"adlı kitabı okuyorum..Pozitiflik çok önemli gerçekten,çevremde negatif düşünen insanları bile pozitifliğe yönlendirmeye çalışıyorum her zaman...

çünkü dayanamıyoruz.olumsuz düşünceli insnalara anlatıveriyoruz.yeni yeni kodlar yüklüyorlar.

tam benlik bir konuymuş valla.bende şu an "evrenden torpilim var"adlı kitabı okuyorum..pozitiflik çok önemli gerçekten,çevremde negatif düşünen insanları bile pozitifliğe yönlendirmeye çalışıyorum her zaman...

okudum o kitabı.scret tenden çok etkilenmiştim hatta cd sinide almıştım.çok işime yaradı benim:)

Tam benlik bir konuymuş valla.Bende şu an "evrenden torpilim var"adlı kitabı okuyorum..Pozitiflik çok önemli gerçekten,çevremde negatif düşünen insanları bile pozitifliğe yönlendirmeye çalışıyorum her zaman...

:)) bende yıka beynini diye bı kitap aldım ona başlıcaktim bu konuyu gordum :))))

okudum o kitabı.scret tenden çok etkilenmiştim hatta cd sinide almıştım.çok işime yaradı benim:)

:)) bende yıka beynini diye bı kitap aldım ona başlıcaktim bu konuyu gordum :))))

Bu sayede hiç alamayacağımız alakasız bir dönemde evimizi aldık.Ben inanıyorum,şimdi aynı şeyleri araba için yapıyorum,daha sonra da yazlık için yapacağım:KK53:Tabii önce sağlık...

Hani sesli düşünelim demiştiniz ya,benim de dilimden gece gündüz şu 3 kelime düşmez.."sağlık,huzur,mutluluk"
durduk yere bile söylerim,beynime işledim artık...

valla o kitaba benim de ihtiyacım var sanırım...

hatta "yıka beynini çamaşır suyuyla" daha iyi olur bana...

ben şimdiden başladım dozlara... 21 gün sonra biraz olsun ilerleme kaydetmiş olacağıma inanıyorum...

Bu sayede hiç alamayacağımız alakasız bir dönemde evimizi aldık.Ben inanıyorum,şimdi aynı şeyleri araba için yapıyorum,daha sonra da yazlık için yapacağım:KK53:Tabii önce sağlık...

Hani sesli düşünelim demiştiniz ya,benim de dilimden gece gündüz şu 3 kelime düşmez.."sağlık,huzur,mutluluk"
durduk yere bile söylerim,beynime işledim artık...

Canım nasıl yaptın olumlamani yani ev alıcam falan mı dedin

valla o kitaba benim de ihtiyacım var sanırım...

hatta "yıka beynini çamaşır suyuyla" daha iyi olur bana...

ben şimdiden başladım dozlara... 21 gün sonra biraz olsun ilerleme kaydetmiş olacağıma inanıyorum...

Canım al mutlaka cok tavsiyeyle dün 3 arkadas üçümüzde aldık kitabın arkasında aynen söyle yazıyo 'Pozitif düşünce cok guzel ama yetmez !

Canım nasıl yaptın olumlamani yani ev alıcam falan mı dedin

Aynen öyle,evlenirken kiraya çıkmıştık.Ama benim içimde beynimde yer eden duygularım o kadar olumluydu ki..Evimizi alacağız,hem de 1 sene içersinde diye düşündüm hep.Bi de ben tutumlu bir insanımdır.Ailem bile beni teşvik etti"sen çabuk ev olursun"diyorlardı.Bende o tapuyu getirceğim seneye derdim hep.Hem de masrafsız,emlakçısız,kredi faizlerinin en düşük olduğu dönemde sahibinden kutu gibi bi ev bulduk.Tam 1 sene sonra...:nazar:

Canım al mutlaka cok tavsiyeyle dün 3 arkadas üçümüzde aldık kitabın arkasında aynen söyle yazıyo 'Pozitif düşünce cok guzel ama yetmez !

vardır di mi kitapçılarda filan...

tamam ben yarın aliym bakiym...

benim acilen bu durumdan kurtulmam lazım. negatif düşüncelerim yüzünden o kadar sinirli oluyorum ki herkese hayatı zindan ediyorum. ortada birşey yokken bile sırf düşüncelerim yüzünden sinirli olabiliyorum

Canım hayırlı olsun Allah saglikla huzurla oturmayı nasip etsin darısı basımıza

vardır di mi kitapçılarda filan...

tamam ben yarın aliym bakiym...

benim acilen bu durumdan kurtulmam lazım. negatif düşüncelerim yüzünden o kadar sinirli oluyorum ki herkese hayatı zindan ediyorum. ortada birşey yokken bile sırf düşüncelerim yüzünden sinirli olabiliyorum

Canım yazarı baris muslu kitabın adı yıka beynini!

X