21 gün olumlama nasıl yapılır? deneyimleriniz varmı?

Amin canım.Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah...:KK71:

Tabi bunun icin once beynimizi olumsuzluklardan temizleyin senin gibi olumlu düşünmeyle ise başlamalıyız hayat insanı o kadar farklı yapıya getiriyoki su kafamdaki tüm olumsuzlukları yok etmem gerek

tamam ben ev için başlıyorum...

ne demeliyim peki??

istediğim bir ev var burada aslında... hani bu kadar yıldan sonra da iyi bir yer olsun istiyorum.. :)))

nasıl yapmalıyım?

Daha iyi yeri söyle ordan alıcam diyebilirsin herhalde ben cvp yazdım
Ama nilltt arkadasımızzzzzz ses verrr

hakikaten mi yoksa biraz atyor musun?:))))

yani ne diyim... sitenin ismini söyleyerek ben orada yaşayacağım mı demeliyim

Daha iyi yeri söyle ordan alıcam diyebilirsin herhalde ben cvp yazdım
Ama nilltt arkadasımızzzzzz ses verrr

Geldim kızlar..:)

Ya düşünsenize ben o zamanlar 2 iş değiştirdim,bi süre işsiz kaldım.Ama pozitifliği hiç atmadım beynimden.Sadece hayırlısı olsun sağlık olsun bi evim olsun deyip durmuştum..2 senedir maaşallah diyeyim kredimizi ödüyoruz..

Ya düşünsenize ben o zamanlar 2 iş değiştirdim,bi süre işsiz kaldım.Ama pozitifliği hiç atmadım beynimden.Sadece hayırlısı olsun sağlık olsun bi evim olsun deyip durmuştum..2 senedir maaşallah diyeyim kredimizi ödüyoruz..

Maşallah Allah ödeme kolaylığı versin

Maşallah Allah ödeme kolaylığı versin İnşallah

hadi canım yatıcam valla seni dört gözle bekliyorum..

ben hemen başliyim istiyorum

ev için naapıyoruz şimdi...

bir yol gösterirsen...

:)) öncelikle arkadaşlarımızın da dediği gibi kafanda olumsuz hiç birşey olmayacak,etrafındaki negatif insanlara"sağır kurbağa"hikayesindeki kurbağa gibi davranacaksın.Ve" o ev benim olacak,sağlıkla,hayırlısıyla kendi evimde oturacağım"lafını artık beynine kazımalısın,evren sana olumlu olarak dönecektir..

Hee kızlar bi de şu var ben inanıyorum 5 mayıs hıdırellez de camınızın önündeki mermere dış kısma ne istiyorsanız kurşun kalemle onu çizin,ben işte o bir yıl öncesinde onu da yapmıştım..

Maşallah Allah ödeme kolaylığı versin

Amin canım hepimize inşallah...

Kızlar ben yatıyorum Allah hepimize saglik huzur versin hayırlı kapılar açılsın inşallah âmin

:)) öncelikle arkadaşlarımızın da dediği gibi kafanda olumsuz hiç birşey olmayacak,etrafındaki negatif insanlara"sağır kurbağa"hikayesindeki kurbağa gibi davranacaksın.Ve" o ev benim olacak,sağlıkla,hayırlısıyla kendi evimde oturacağım"lafını artık beynine kazımalısın,evren sana olumlu olarak dönecektir..

Hee kızlar bi de şu var ben inanıyorum 5 mayıs hıdırellez de camınızın önündeki mermere dış kısma ne istiyorsanız kurşun kalemle onu çizin,ben işte o bir yıl öncesinde onu da yapmıştım..

Amin canım hepimize inşallah...

çok sağol canım....inşallah hayırlısıyla olacak:))))

Halam anlatır aklımda fikrimde yokken camın önüne 3 katlı ev çizmiştim ve hep söylenirdim dedi.3 yıl içinde tripleks bir yazlık yaptırdılar..Yani birer mucize gibi..Herkese iyi geceler güzel günler olsun inşallah...

Son düzenleme:
Halam anlatır aklımda fikrimde yokken camın önüne 3 katlı ev çizmiştim ve hep söylenirdim dedi.3 yıl içinde tripleks bir yazlık yaptırdılar..Yani birer mucize gibi..

ben de resim çizilip gül ağacının altına gömülür diye biliyorum...

unutmadan bu yıl yapsak...ben her yıl unuturm bunu yaaaaaa

Ya buna inanmak doğrumudur bilmiyorum ama ben bunu defalarca yaşadım .Nasıl düşünürseniz etrafınız o şekile giriyor ,ama bu o an için de olmuyor olması yılları buluyor sanki.
Teknik bir yöntemi olabilir mi neden olmasın..Beyin öyle bir mekanizma ki kullanabilsek eşyaları falan bile oynatabiliriz yada olmak istediğimiz yere gidebiliriz gibi gelmiyor değil :))
Ya da bi yerde kaderi hissetmekmidir bu.İnsan hangi sınava gireceğini bilmez mi?
Çalışmadığım bir sınava girmek ilginç off amma felsefik oldum ya gece gece..

X