21 gün olumlama nasıl yapılır? deneyimleriniz varmı?

evet kızlar
bnde gaza geldim yarın başlıcam inşallah sağlıklı olmak için
aranızda fayda gören oldumu

Buna benzer biseyi yapmisdim ve gun iciresinde kendimi cok iyi hissetmisdim..
Ama 21 gun dolmadan birakdim birden hersey alt ust oldu :KK43: ve bugun irtibaliyle tekrar basliycam sonucda zarari olmaz.

Paylasam arkadasa tesekkurler

Olumlamaları uygulayıp istekleri gerçekleşen oldu mu?

Pozitif olmaya çalıştığım bir günde bu sayfayla karşılaştım. Evet, geri dönüp baktığımda ne zaman olumlama yapıp tereddüt etmeden inandıysam isteklerim gerçekleşmiştir. Ama ne zaman ki bıraktım ve en ufak bir endişe, tereddüt yaşadım, acaba dedim, o zaman olmadı. :KK19:

bir donem yaptıgım olumlamalar oldu,isteklerımızın hepsı gerceklesmese bıle hayata daha pozıtıf bakmayı saglıyor

Bu aralar bu olumlamayı benimde yapmam lazım.
Bu aralar yapıp olumlu sonuçlar alanlar varmı acaba kızlar.

arkadaşlar 5. sayfada ne istediğimi vs. görebilirsiniz:)

benim çoook istediğim bir ev vardı. tam bir hayaldi bizim için...ama şu an sizlere o evden yazıyorum :)

2012 Nisan'da yazmışım bu başlığa...2013 Nisan'da evi aldık :)

hakikaten oluyormuş..

şimdi de araba için başlıyorum :)))

Ben daha once bu yontemi uyguladim bana cok aci veren bir olayin 21 gun icerisinde aci vermicek kivama geldi bu cok super bir uygulama cok tesekkur ederim yayinladiginiz icin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben enerji diye bişeyin olduğuna inanıyorum.kendim test ettim onayladım:)) düşüncede enerjiden ibaret.çok dikkat ettim çevremde olanlara ata sözlerine deyimlere.adamlar bişey biliyorki söylüyor.

gül düşün gülistan olsun (mevlana)
dervişin fikri ne ise zikri oymuş
ağıt ağıt getirir.
bu böyle uzar gider.

güne aksi başlarsan aksi gitmiyormu.
kötü şeylerde iyi şeylerde hepsi üstüste gelmiyormu.
buna benzer çok gözlemim oldu.
bu işe kalkışacaksan olumsuz cümleler kurmamalısın.:))

Ilk önce affetme olumlaması demişsiniz . Nasıl diyebilirim örnek verir misiniz ???

ayni anda birden fazla olumlama yapilabiliniyor mu acaba? mesela; affetme,sukur,egodan kurtulma, ruh esi olumlamasini ayni zamanda yapabilir miyiz?

Ben de deneyecegim. Herseyi erteleyen biriyim. Bubyüzden hem mutsuzum hem işlerimi yetiştiremiyorum. Bu günden başlıyorum. Sonucunu söyleyeceğim.

2 gündür bu sitedeyim ve düşüncelerim o kadar değişti ki iyi ki deyip daha da inceliyorum siteyi bu yüzden öncelikle teşekkür etmek istedim...
ben çok olumsuz bir insanımdır artık ben bile farkındayım bunların nerde olumsuzluk bişey varsa düşünerek üstüme çekerim tüm olumsuzlukları sırf bu yüzden terfi beklediğim iş yerimden bile böyle düşünerek ayrıldığımı biliyorum ama bir defa denemiştim olumlu düşünmeyi o hafta herşey değişmişti ama sonrasında tekrar eski halime yani şimdiki halime döndüm... Diyeceğim şu ki şuan bana ışık oldunuz ve bende denemek istiyorum inşallah size sonucunu olumlu bir şekilde yazarım...

X