22 - 28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
çiçek1 (5).jpg


Koç Burcu Haftalık Yorum​

22-28 Kasım 2021
Geleceğe sağlam adımlar atacağın bir hafta sevgili Koç..
Kariyer, eğitim, finans hayatın
ile ilgili önemli gelişmeleri barındıran bu hafta, genel anlamda geleceği düşünerek hareket edeceksin. Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili geleceğe yönelik girişimlerde bulunabilir, seni ileriye taşıyacak sağlam adımlar atabilirsin. Süregelen projelerin, çalışma hayatın, mevcut düzenin ile ilgili gözlemler, analizler yapacağın bu hafta eksiklerini rahatlıkla görecek ve düzenlemeler yapmak adına adımlar atacaksın. Finansal anlamda yenilikçi gelişmelere açık bir süreçten geçerken, önünü arkasını düşünmeden, hesap etmeden adım atmayacaksın.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına hareket enerjisi yüksek bir hafta olacak. Son derece hızlı geçecek bu hafta sık sık dostların, sevdiklerin ile bir araya gelebilir, sosyal yaşamına ağırlık verebilirsin. İletişim adına şaşırtıcı haberlere, zaman zaman hayrete düşeceğin gelişmelere açık bir hafta olacak.
Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, eşinin, partnerinin ailevi ilişkileri, sosyal ilişkileri gündeminize oturabilir. Eşinin, partnerinin yakın çevresi ile ilgili eleştirel bir üslup edinebilir, çevresel ilişkilerine biraz manipülasyon uygulayabilirsin. Bu durum zaman zaman iletişim krizlerine neden olabilir, dikkat. Çocukları olan bir Koç isen, çocuklarının evde geçirdikleri zamana, konfor alanlarına kalite kazandırmak, kültürel gelişimlerine katkılar sağlamak adına aratışrmalar yapabilirsin.
Bekar bir Koç isen, sana baskı yapan, yüreğine ağırlık yapan duygu ve düşüncelerden arınmaya meyilli olacaksın. Gerek bireysel çabaların, meditatif çalışmaların, gerek profesyonel Astroloji, Psikoloji, Spiritüel, Çakra Dengeleme çalışmaları danışmanlıkları ile bu süreci kökten bir çözümle aşmaya yönelik hareket edebilirsin Geçmişten arınmak, geleceğe daha öz güvenle tutunmak istediğin günlerden geçiyorsun. Yeni bir sayfa açılacaksa geçmişten izler taşımayan, tertemiz bir sayfa olsun isteyebilirsin.


Boğa Burcu Haftalık Yorum​

22-28 Kasım 2021
Kadere yeni sayfalar açtıracak bir hafta sevgili Boğa..
Bir önceki hafta öz burcunda meydana gelen Ay Tutulması
seni biraz atıl, miskin kılmış olabilir. Ruhsal olarak yorulmuş olabilir, boyun, bağ ağrıları, uykusuzluk çekmiş olabilirsin. Ay Tutulmasının baskılayıcı ruhsal etkileri bu hafta itibari ile azalmaya başlıyor. Ruhsal, zihinsel, fiziksel anlamda arınmak, dönüşmek, yeni ve daha iyi bir versiyonuna ulaşmak için bu günleri değerlendirmelisin. Seni sıkıştıran, yüreğine ağırlık yapan, zihnini yoran her ne varsa aslında bilinçaltının sana; dönüştürmen gereken alanları işaret etme eylemindendir, bunu dikkate almanı öneririm.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına iletişime açıksın. Ancak seçici ve farkındalığı yüksek bir tavra, tutuma bürünebilirsin. Negatiften beslenen, yoran, aşağı çeken insanları hayatında istemediğini açıkça belirtmekten çekinmeyeceksin. Sevdiğin, değer verdiğin insanların sorunları ile ilgilenmekten kaçınmayacaksın. Ancak seni, uzattığın eli anlamayan insanlara ”yapacağım bir şey yok” tavrını koyup, mesafe uygulayabilirsin. Ebeveynlerinin sağlıkları ile ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Kardeşlerinin özel hayatlarına dair aldıkları kararları onaylamasan da desteklerini esirgemeyeceksin. Sosyal ilişkilerin adına hareketli akacak bu hafta, yine de kendine zaman ayırmak için fırsatlar yaratacaksın.
Evli, ilişkisi olan bir Boğa isen, eşin, partnerin ile aranızda dargınlık, küslük olsun istemiyorsun. Sevginin, saygının, şefkatin, merhametin iyileştirici gücüne sığınabilirsin. Huzur bu hafta genel anlamda odak noktan olacak. Taşkınlık, çıkıntılık, aşırılık istemediğin bir süreçten geçiyorsun. Sık sık eşin, partnerin ile baş başa kalmak, sık sık birbirinize samimi ve açık konuşmalar yapmak adına uygun zemin oluşturabilirsin. Evliliği, ilişkisi bitme noktasına gelmiş bir Boğa isen, geçen hafta meydana gelen gelişmeleri hızlandırabilir, ayrılık adına resmi adımlar atabilirsin. Çocukları olan bir Boğa isen, çocuklarına karşı hassasiyetlerini gözden geçirebilirsin. Bazen kendini ”bağımlı” olarak suçlayabilir, çocuklarına olan aşırı düşkünlüğünü yönetmeye çalışabilirsin.
Bekar bir Boğa isen, tutkuların senin için önemli olacak olsa da, önceliğini ruhsallıktan yana kullanabilirsin. Ruhsal, duygusal anlamda seni tamamlayan, duygusal birikimi güçlü olan, derinliği olan insanlara çekilebilir, bu yönde ilişkilere ağırlık verebilirsin. Ciddi ilişkiler mevsimini başlatan bir hafta.
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili yenilikçi adımlar atmaktan çekinmeyeceğin, girişimler yapacağın, araştırmalar yapacağın, yurtdışı bağlantılar kuracağın, online çalışmalara, eğitimlere eğilim göstereceğin, kendini geliştirmek, yöneticilerin, ortakların, toplumun önünde güç, saygınlık kazanmak isteyeceğin bir süreç olacak
İkizler Burcu Haftalık Yorum​

22-28 Kasım 2021
Hareketliliği yüksek, sürprizlere açık bir hafta sevgili İkizler..
Kariyer, eğitim, finans hayatın
ile ilgili önemli gelişmelere zemin hazırlayan bu hafta, yeteneklerini sergilemek adına uygun platformlar bulabilirsin. Süregelen işin, kariyerin, ortaklığın, projen, uğraşın ile ilgili ivme kazanabilirsin. İş arayan bir İkizler isen freelance çalışabilir, uluslararası, şehirler arası işlere yönelebilir, online çalışmalara katılabilirsin. Finansal anlamda dalgalı deniz misali değişken akacak bu hafta, sürpriz harcamalar gündeme gelebilir.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına iletişimi yoğun olacak bu hafta, sık sık konuklar ağırlayabilir, sık sık seyahatlere çıkabilir, sürpriz teklifler alabilirsin. Davet, organizasyon, toplantı, konser, tiyatro etkinlikleri gündeme gelebilir. Sosyal medya hesaplarında kültürel farklılıklakları olan insanlarla iletişimler kurabilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, eşinin, partnerinin ailevi yahut dostluk ilişkileri adına hızlı akacak bu hafta, meydana gelen şaşırtıcı gelişmeler gündeminize oturabilir. Eşinin, partnerinin bir şeylere fazlaca dahil olması seni rahatsız edebilir, ciddi konuşma yapmak durumunda kalabilirsin. Öte yandan kısa seyahatler, ev dekorasyonu ile ilgili değişimler, taşınmalar gündeme gelebilir. Çocukları olan bir İkizler isen, yaşamsal alanları, beslenme düzenleri ile ilgili değişimlere gidebilirsin.
Bekar bir İkizler isen, sürpriz gelişmelere hazır olmasını. Sürpriz iletişimler, karşılaşmalar, sosyal medya hesaplarında hiç ummadığın insanlarla kuracağın iletişimler beklenmedik gündemler oluşturabilir
Yengeç Burcu Haftalık Yorum​

22-28 Kasım 2021
Bereketli bir hafta sevgili Yengeç..
Kariyer, eğitim, finans hayatın
ile ilgili bereketli gelişmelere açık bir hafta, bilgine. Süregelen projelerin, iş hayatın ile ilgili dönüşüm yaşama şansı bulabilirsin. Yeni işbirlikleri kurabilir, gelecek vadeden projelerde yer alma şansları bulabilirsin. İş arayan bir Yengeç isen, beklentilerin üzerinde bir işe girme olanağı elde edebilirsin. Sürpriz gelişmelere açık bu hafta, mevcut yatırımlarını değerlendirme şansları bulabilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına fazlası ile paylaşıma açık bu hafta, bihassa aile üyeleri ile sık sık bir arayabilirsin. Sağlık sorunu yaşayan yakınlarına içten, şefkatli yaklaşımlar sergileyebilir, maddi manevi destekler sunabilirsin. Kardeşlerinle uzun zun konuşmalar, sohbetler yapabilir, birbirinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Dostluk ilişkilerin adına ziyareketleri, sosyal paylaşımları bol bir hafta. Uzaklardan gelenler olabilir, yine sen plansız, spontane kararlarla seyahatlere çıkabilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, duygusal anlamda aidiyet, tamamlanma arayışında olabilirsin. Eşin, partnerin ile duygu ve düşüncelerinizi açıkça paylaşma taraftarı olabilirsin. Eşinin, partnerinin hassasiyetlerini içtenlikle önemseyebilir, ilgili yaklaşımlar sergileyebilirsin. Eşinin, partnerinin iş, eğitim hayatı ile ilgili çıkacağı sürpriz yolculuklar haftaya dair planlarınızı etkileyebilir. Çocukları olan bir Yengeç isen, çocuklarının sağlık sorunları seni biraz tedirgin edebilir. Ancak kontrollü ilerleyerek, panik yapmadan durumu daha sağlıklı bir şekilde yönetebilirsin, bilgine.
Bekar bir Yengeç isen, sürpriz iletişimler gündeme gelebilir. Yakın geçmişte bitmiş bir ilişki yeniden gündeme gelebilir. Yeni bir macera ise hafta ortası itibari ile hayatına renk katabilir.

Aslan Burcu Haftalık Yorum​

22-28 Kasım 2021
Bereketli, şanslı etkileşimlere açık bir hafta sevgili Aslan..
Kariyer, eğitim, finans hayatın
ile ilgili pozitif yönde gelişmeleri tetikleyen bir hafta. Süregelen işinle ilgili terfi, zama, tayin gibi gelişmeler öne çıkarken, kendi işini yapan bir Aslan isen, bulunduğun sektörle ilgili yenilikçi girişimler yapabilir, ön plana çıkabilirsin. Freelance çalışan bir Aslan isen, işbirliklerin artarken, yeteneklerinin takdir topladığına şahit olacaksın.
Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, eşinin, partnerinin desteğini yanında hissedeceksin. Eşin, partnerin ile kısa seyahat planları yapabilir, baş başa kalmak adına fırsatlar oluşturabilirsin. Eşinin, partnerinin kariyer, eğitim, finans hayatı ile ilgili meydana gelecek pozitif gelişmeler sizi olumlu yönde etkileyebilir. Çocukları olan bir Aslan isen, çocuklarının haklarını savunacağın, adil olmak adına kendine dahi baskı kuracağın bir hafta.
Bekar bir Aslan isen, bir süredir gelgitli ilerleyen bir iletişimi noktalayabilirsin. Sana iyi gelecek, kendini ifade edebilme kabiliyeti gelişmiş insanlara çekilebilirsin. Sosyal ilişkilerin hız kazanırken, çevrende seninle ilgilenen insanların sayısı artabilir.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına saoduyu isteyen bir hafta olabilir. Aile üyelerinin sitemkar söylemlerine, mesafeli tutumlarına maruz kalabilirsin. Kendini doğru ifade ettiğinden emin olmalı, sevdiklerinin hayatlarında meydana gelen gelişmelere kayıtsız kalmamalısın.

Başak Burcu Haftalık Yorum​

22-28 Kasım 2021
Yenilikleri başlatacak, hızlı bir hafta sevgili Başak..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili
girişimlerde bulunmaktan çekinmeyeceğin bir hafta olacak. Cesur, öz güvenli, kendinden emin tutumlarınla fark yaratacağın bir hafta olabilir. Süregelen iş yerinde ön plana çıkabilir, bulunduğun ekip içerisinde parlayabilir, yöneticilerinden takdirler alabilirsin. Finansal anlamda yapıcı gelişmelere açık bir hafta olacak. Öte yandan iş arayışında olan bir Başak isen, şehir dışı, yurtdışı bağlantılar kurabilir, online çalışmalara katılabilir, frelance çalışan bir Başak isen, bereketli bir hafta geçirebilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin ile ilgili iletişime açık olacağın bu hafta, sevdiklerinin sana yaklaşımları öz güvenini arttıracak. Son günlerde kendinle ilgili yaptığın değişimlerin takdir göreceği, ilgi göreceği bir hafta olacak. Sosyal ilişkilerin hareketlenirken, bir süredir görüşmediğin insanlarla bir araya gelebilirsin. Seyahati, hareketi bol bir hafta.
Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, eşin, partnerin ile sehayatler, kısa tatiller, ortak etkinlikler, sosyal ilişkilerinize vereceğiniz ağırlık ön plana çıkabilir. Öte yandan gereken senin, gerek eşinin, partnerinin aile üyeleri ile bir arada olmaya özen göstereceğin bir hafta olabilir. Eşinin, partnerinin mutlu olması adına adımlar atabilirsin. Çocukları olan bir Başak isen, çocukların ile ilgili sorumluluklar sana biraz ağır gelebilir ancak üstesinden geleceksin.
Bekar bir Başak isen, duygusal anlamda kendini güçlü hissetmen daha sağlıklı kararlar almana vesile olacak. Öz güvenli, kendini ifade edebilen, sosyal kimliğini kazanmış insanlara çekilebilirsin. Sosyal medya hesaplarında sürpriz iletişimler gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Haftalık Yorum​

22-28 Kasım 2021
Sorumluluklarına odaklanacağın, bilinçli bir hafta sevgili Terazi..
Kariyer, eğitim, finans hayatın
ile ilgili yoğun akacak bir hafta olacak. Öncelikle olağanın dığında akacak bir hafta olacak diyebilirim. Maddi anlamda fazlası ile yoğun akacak bir hafta olacak. Gelirlerinin, giderlerinin aynı ölçüde artacağı bir hafta olabilir. Evin, ofisin ile ilgili düzenlemeler yapabilir, iş yerin ile ilgili genişleme, büyüme kararları alabilir, kendini geliştirmek adına eğitime harcamalar yapabilirsin. Öte yandan mevcut iş yerinde pirim alabilir, çalışmaların ile takdir görebilirsin. İş arayan bir Terazi isen, yeni bir iş fırsatı bulabilirsin. Yurtdışı, şehir dışı teklifleri alabilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına makul ve ölçülü olmayı gerektiren bir hafta. Bilhassa ebeveynlerine ve çocuklarına karşı sakinlik isteyen bir hafta, bilgine. Ebeveynlerinin duygusal iniş, çıkışları, alınganlıkları seni biraz yorabilir. Çocuklarının eğitimleri, hobileri ile ilgili giderler, masraflar gündeme gelebilir. Kardeşlerin ile fazlası ile iletişim halinde olabilir, birbirinizi anlamaya yönelik girişimleriniz olabilir. Sosyal ilişkilerin adına bilhassa yakın ilişkilerin yoğun akarken, sürpriz şehir dışı, yurtdışı misafirlerin olabilir.
Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, eşin, partnerin ile ortak kararlar almak, ortak sorumluluklar üstlenmek, birbirinizie destek olmak taraftarı olabilir, eşini, partnerini bu yönde motive edebilirsin. Sorumluluk almaktan çekinmediğin gibi eşinin, partnerinin sorumluluklarını ihmal etmesine müsaade etmeyeceksin. Biraz dominant bir tavra bürünebilirsin ancak ölçülü kontrol kazandıracak.
Bekar bir Terazi isen, gelgitli, önünü göremediğin insanlarla iletişimlerini ilişkilerini noktalayabilirsin. Sana emin adımlarla gelen insanlara fırsatlar verebilirsin.
Akrep Burcu Haftalık Yorum​

22-28 Kasım 2021
Sağlığın adına özen isteyen bir hafta sevgili Akrep..
Ruh, zihim, beden
sağlığını önemsemen gereken bir hafta, bilgine. Bedenin senin için sinyaller veriyor ise, bu dönem dikkate almalı ve sorun yaşadığın alanlarla ilgili uzmanlarından destekler almalısın. Öte yandan ruhsal enerjin değişkenlik gösteriyor ise, bilinçaltının yoğun çalışması nedeni ile uykuların bölünüyor, duyguların, düşüncelerin dalgalanıyor ise bu dönem mutlaka Astroloji, Psikoloji, Spiritüel, Çakra Dengeleme danışmanlıkları almalısın. Zira önümüzdeki üç (3) yıla kapı aralayan gökyüzü, sana mucizeler getirecek.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına hassasiyetlerinin artacağı bir hafta olabilir. Alışkanlıkların, insanlardan beklentilerin değişirken, elemeler yapmaya meyilli olabilirsin. Aşağı çeken, olumsuzluktan beslenen, eşleştiriyi düstur edinmiş insanlara ”bye bye” diyebilirsin. Sosyal ilişkilerin adına hareketlilik öne çıkabilir ancak son derece seçici hareket edeceksin. Ailevi ilişkilerin adına ise kardeşinin hayatları ile ilgili öne çıkan sorunlar, sorumlulukları seni biraz yorabilir. İstemesen de bazı durumlara midahil olmak durumunda kalabilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, eşinin, partnerinin desteğini yanında hissedeceksin. Çalışma, iş, eğitim, sosyal kimliğin ile ilgili takdir sözcükleri duyabilirsin. Yine eşinin, partnerinin küçük sürprizleri seni fazlası ile mutlu edecek. Öte yandan eşinin, partnerinin iş, eğitim, finans hayatı ile ilgili meydana gelecek olan pozitif gelişmeler bir kutlama organizasyonunu gündeme getirebilir. Çocukları olan bir Akrep isen, çocuklarının yaşam alanlarına kalite katmak adına odalarını yenileyebilir, aktivitelerini, hobilerini genişletmek adına girişimlerde bulunabilirsin.
Bekar bir akrep isen, aşk adına yoğun bir hafta, ancak sen ne kadar dikkate alırsın…Bilemiyorum. Aşka dair pozitif gelişmeler var ancak sen biraz iş, finans odaklı, ruhsal, kişisel gelişim odaklı olabilirsin. Karşına çıkan insanları anlamaya yönelik hareket etmeli, hiç değil ise kendilerini ifade etmelerine izin vermelisin.
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili bir süredir ağır aksak giden projeleri hızlandırabilirsin. Bir süredir rafa kaldırdığın projelerini gündeme alabilir, girişimlerde bulunabilirsin. Bürokratik işlemler öne çıkabilir, bazı başvurular yapabilirsin. Hukuksal anlamda beklentilerin varsa pozitif yönde neticelenebilir. Bir süredir satamadığın ev, araba, arsa varsa değerlendirme şansları yakalayabilirsin. Hareketli bir hafta..Yay Burcu Haftalık Yorum​

22-28 Kasım 2021
Duygusal tatmin aradığın bir hafta sevgili Yay..
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına
destekler beklediğin, seninde sevdiklerinin yanında olmak isteyeceğin bir hafta. Ebeveyn sağlık konuları, ailede meydana gelen beklenmedik durumlar ilişkileri pekiştirebilir. Geçmişe gidebilir, nostalji yaşayabilir, duygusal anlamda aidiyetini köklerinde bulabilirsin. Şehir dışı, yurtdışı seyahatler gündeme gelebilir. Eski dostluklar pekişebilir. Kardeşlerin ile iletişimlerin sıklaşabilir.
Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, eşinin, partnerinin sana olan ilgisini, alakasını, sevgisini yakından gözlemleyebilir, sana olan tavırlarını, tutumlarını, yaklaşımlarını, söylemlerini tüm hatları ile analiz edebilirsin. Yaşadığın şeyin ”gerçekliğini” sorgulayabilir, ne kadar ”sağlam” bir ilişki, evlilik içerisinde olduğunu anlamaya çalışabilirsin. Genel anlamda sorgulayıcı olacağın bu hafta, daha mantıksal tutumlar sergileyip, gözlemleyerek, analiz ederek emin olmak ve akabinde olumlu/olumsuz adımlar atmak isteyebilirsin. Çocukları olan bir Yay isen, çocuklarına dair her detay senin için önemli olacak. Çocuklarının yaşamsal ihtiyaçlarını, koşullarını iyileştirmek adına arayışlara girebilirsin.
Bekar bir Yay isen, sürpriz iletişimler gündeme gelebilir. Gerek geçmişten gelen, gerek yeni iletişimler seni kararsızlığa sürükleyebilir. Sana tavsiyem geçmiş aşarak, geleceğe bakman yönünde. Denenmişi denemek çokta farklı sonuçlar doğurmayacaktır, değil mi?
Kariyer, eğitim finans hayatın ile ilgili daha özgün, daha özgür şartlara ihtiyaç duyabilirsin. Bulunduğun sektör, alan her ne olursa olsun sen daha creativ bir alana ihtiyaç dıyabilirsin. Manipülasyona karşı tahammülünün olmayacağı bir hafta olabilir. Bu durum seni düşünmeden hareket etmeye, ani kararlar almaya sevk edebilir, dikkat. İş arayışında olan bir Yay isen, bu haftayı mutlaka değerlendirmelisin zira pozitif gelişmeler gündeme gelebilir.
Oğlak Burcu Haftalık Yorum​

22-28 Kasım 2021
Hareketli, canlı, bereketli bir hafta sevgili Oğlak..
Kariyer, eğitim, finans hayatı
n ile ilgili ağır giden, tıkalı olan alanları harekete geçirecek bir hafta olacak. Üzerinde çalıştığın projeleri daha görünür kılacak, işlerinde, kazanlarında ivme almana vesile olacak bir hafta olacak. Gerek süregelen projelerin, işbirliklerin, mevcut koşulların ile ilgili iyileşmeler, gerek yeni başlangıçlar fark yaratmana vesile olacak. Sürpriz ortaklıklar, sürpriz kazançlar gündeme gelebilir.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına insanların alınganlıklarından bıkmış olabilir misin? Evet, sanki son zamanlarda sevdiklerinin gelgitleri, alınganlıkları seni fazlası ile yordu, değil mi? Bu hafta bilhassa ebeveynlerinin alınganlıkları, hassasiyetleri seni yorabilir, dikkat. Ağzından çıkan her söze, yaptığın her harekete farklı anlamlar yükleme potansiyelleri taşıyabilirler, dikkat. Biraz daha özenli olmalı yahut iş, eğitim bahanesi ile kırmadan biraz mesafeler uygulamalısın. Tartışmalardan kaçınman gereken bir hafta, bilgine. Çocukları olan bir Oğlak isen, çocuklarına yeni hobiler, aktiviteler kazandırmak, çocukların için aşışverişlere çıkmak haftanın favorilerinden olabilir. Sosyal ilişkilerin adına geçmişten gelenler seni şaşırtacağa benzer..
Bekar bir Oğlak isen, zaman zaman geçmişe giden kalbin, çoğu zaman geleceğe bakan aklın seni biraz arada bırakabilir. Geçmişle ilgili olmazları oldurmaktan kaçınmalı, gelecekle ilgili yeniliklere açık olmalısın. Ruhsal, zihinsel, fiziksel arınma çalışmaları yapmalı, profesyonel Astroloji, Psikoloji, Çakra Dengeleme, Spiritüel Arınma çalışmalarından faydalanmalı, ruhsal, zihinsel, fiziksel olarak geleceğe tertermiz sayfalar açmaya meyletmelisin.
Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, eşin, partnerin ile paylaşımlarınız artarken, sürpriz bir tatil planı haftaya renk katabilir. Öte yandan senin yahut eşinin, partnerinin uzaklardan gelen konukları sürpriz gündemler oluşturabilir.


Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu​

22-28 Kasım 2021
Sürpriz gelişmelere, işbirliklerine açık bir hafta sevgili Kova..
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına
iletişimin yoğun akacağı, sosyal yaşamına hareket kazandıracak bir hafta. Kardeşlerinin yaşamlarında meydana gelen ani hayati değişimler seni de yanından ilgilendirebilir. Ebeveynlerinin sağlık konuları ile ilgili gelişmeler gündeme düşebilir. Çocukları olan bir Kova isen, çocuklarına yeni vizyonlar kazandırmak adına girişimler yapabilir, ilgili, alakalı hareket edebilirsin. Ancak baskılamaktan muhakkak kaçınmalısın. Sosyal ilişkilerin adına birden fazla buluşma, aynı anda birden fazla arkadaşının sana başvurması, fikir alışverişlerine yönelik girişimleri sık sık birebir görüşmelere, uzun uzun telefon görüşmelerine vesile olabilir.
Evli, ilişkisi olan bir Kova isen, eşinin, partnerinin ailevi ilişkileri ve aile üyelerinin yaşamlarına dair gelişmeleri gündeme düşebilir. Eşinin, partnerinin fazlaca sorumluluk üstlendiğini düşünebilir, eleştirel tutumlara meyilli olabilirsin, dikkat. Ancak genel anlamda sorunların üstesinden gelecek, güçlü bir hafta. Eşinin, partnerinin ruhsal, zihinsel anlamda rahat olması adına küçük sürprizler yapabilir, baş başa planlar yapabilirsin. Öte yandan evinizle, yaşam alanınızla ilgili düzenlemelere gidebilirsin.
Bekar bir Kova isen, gireceğin ortamlar, tanışacağın yeni insanlar sana yeni bir flört, ilişki getirebilir. Öte yandan bir süredir arkadaşça görüştüğün bir kişinin sana ilan-ı aşk-ı olabilir, bu durum seni şaşırtabilir.
Kariyer, eğitim, finans hayatın adına ivme alacağın bir hafta olacak. Sürpriz işbirlikleri, ani iş başlangıçları, freelance projeler gelir kaynaklarını arttırabilir.

Balık Burcu Haftalık Yorum​

22-28 Kasım 2021
Kariyer, eğitim, finans hayatına ağırlık vereceğin bir hafta sevgili Balık..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili
yeniliklere açık olacağın bir hafta. Araştırmalar yapabilir, sektörünle ilgili yenilikleri yakından takip edebilir, uzmanlık alanında daha da parlamak adına eğitimlere başvurabilirsin. Öte yandan gelir kaynaklarını arttırmaya yönelik freelance çalışmalara yönelebilir, online projeler geliştirebilirsin. İş arayışında olan bir Balık isen, bu hafta beklediğin fırsatlarla karşılaşabilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına hareketli geçecek bir hafta olabilir. Bazı köklü dostlukların miladını doldurduğunu düşünebilir, bitirmeye yönelik adımlar atabilirsin. Süregelen ilişkilerin adına daha yapıcı bir bakış açısı geliştirebilir, daha pozitif bir üslup edinebilirsin. Sosyalleşmeye, sevdiklerin ile bir arada olmaya özen gösterebilirsin. Ailevi ilişkilerin adına bilhassa kardeşlerin ile ilgili hızlı akacak gündem seni biraz endişelendirebilir ancak gün sonunda tüm sorunları aşmış olacaksınız. Çocukları olan bir Balık isen, çocukların ile vakit geçirmek, aktiviteler yapmak, çocukların için alışverişler yapmak sana iyi gelecek.
Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, eşin, partnerin ile aranızdaki bir çok sorunu aştığınızı fark edeceğin, farkındalıklar kazanacağın bir hafta. Eşinin, partnerinin daha çok sorumluluk üstlendiğini, daha yapıcı tutumlar sergilediğini fark edebilirsin. Yine eşinin, partnerinin sosyal ilişkilerine, ailevi ilişkilerine yönelik gelişmelere pozitif yaklaşımlar sergileyebilirsin. İlişkisi, evliliği bitme aşamasında olan bir Balık isen, bu hafta aile üyelerinin, güvendiğin insanların desteklerini alarak adımlar atabilirsin.
Bekar bir Balık isen, flörtöz enerjisi yüksek bir hafta olacak. Bir süredir online devam eden iletişim buluşma ile taçlanabilir. Öte yandan duygularını açamadığın bir durumun içerisinde isen açılabilir, pozitif dönüşler alabilirsin.Seda Turan
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
Koc Koç Burcu:
Koç ve yükselen Koçlar, haftanıza evinize, yuvanıza, ailenize yönelik girişimlerinizle adım atacaksınız. Pazartesi ve Salı günleri aile hayatınızda, ev ortamınızda duygusal iniş çıkışlarınız çok yüksek olabilir. Ani ve hızlı kararlar almaya, ufak tefek krizler yaşamaya meyilli olabilirsiniz.
Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü özel hayatınızın üzerine eğileceksiniz. Aşk hayatınız daha fazla ön plana çıkacak. Hayatınızda bir insan varsa onunla güzel planlar yapabilirsiniz. Sinema, tiyatro ya da gezilecek görülecek yerler, kendi hobilerinizin üzerine düşme ya da bir eğitim fırsatı yakalama imkanı Perşembe ve Cuma günleri ön plana çıkabilir.
Pazartesi günü Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle beraber kendi hayat amacınızı gerçekleştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu bir aylık dönem içerisinde kendinizi bir çocuk kadar mutlu hissedebilirsiniz. Coşkunuz artacak hayata bakış açınız değişecek. Parasal konularla çok ilgiliydiniz ve bu para ile ilgili konularda neler yapabileceğinizi gördüğünüz bir Ay tutulması gerçekleşti. Şimdi artık hayata daha güvenli, dört elle sarılmanın zamanı geldi. Değişik insanlarla bir araya gelebilirsiniz, önemli iş anlaşmaları, gelecek planları, konuşmalar, görüşmeler sizi fazlasıyla heyecanlandırabilir. Çarşamba gününden sonra Merkür bu alanlarınızı ziyaret etmeye başlıyor. Hukuki bir problemin üzerine düşme zamanı. Aynı zamanda ticari faaliyetlerinizde konuşma görüşmelerinizi de hızlandırabilirsiniz. Ama son 1,5 yıldan beri hala özellikle eğitim, seyahat konularında, yabancılarla yapılacak işler, medya iletişim, ticaret ve hukuk alanlarında ne yapmanız gerektiğini görmediyseniz yaşayacağınız olaylarla bu konuları da bu hafta fark edeceksiniz. Bu anlamda Salı ve Perşembe günlerine dikkat edin. Öğrenci bir Koçsanız bu dönem derslerinizin üzerine düşmek önem kazanırken kendinizi derslere vermek, aynı zamanda eğitimle ilgili konularda kendinizi ön plana çıkarmak anlamında şanslı ve iyimser hissedeceksiniz. Hafta sonu yapılması gereken gündelik işleriniz devreye girebilir ve ev hayatınıza daha fazla önem verebilirsiniz. Bununla birlikte bağırsak ve sinir sisteminize dikkat etmelisiniz.

Boga Boğa Burcu:
Boğa ve yükselen Boğalar, iletişimi kuvvetli, yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarınızın aktif olduğu bir hafta başlıyor. Pazartesi ve Salı günleri ağırlıklı olmak üzere yakın çevrenizde olup biten olaylar çok hızlanabilir, buralarda çok anlık tepkiler devreye girebilir. Kendinizi güvende hissettiğiniz yerlerde bile güvende hissetmek kolay olmayabilir.
Bu Pazartesi Güneş’in Yay burcuna geçişiyle beraber önünüzdeki 1 ay boyunca kendinizi ve kimliğinizi para konularında ortaya koymaya başlayacaksınız. Müşterek paranızla ilgili konu ve olaylar hayatınızda yer edecek. Aynı zamanda vergi, kredi, faiz ya da banka ile bir işiniz varsa bu dönem bu konuların çok fazla aktif olduğunu görebilirsiniz. Mirasla ilgili bir konuyu ele almak anlamında da şanslı bir ay içerisine giriyorsunuz. Nafaka ile ilgili konu ve olaylar yine önem kazanıyor.
Maddi konularda yaşadığınız birtakım sıkıntı ve problemler varsa Çarşamba gününden sonra iki haftalık döngü içerisinde sıkıntılarınıza çözüm üretmek kolay olacak. Sadece maddi konular değil aynı zamanda hayatın gizemli yönlerini de keşfetmeyi seveceğiniz bir döngü içine giriyorsunuz. Biraz daha spritüel, mistik, ruhsal konularla ilgili olabilirsiniz. Hatta bu dönem tanışacağınız bir insan, hayatınızda gerçekten etkili olabilir ve size önemli bir konuda yol gösterebilir.
Salı ve Perşembe günü 1,5 yıldan beri ödemeleriniz, borçlarınız ya da hayatınızı düzene koyma konusunda uygulayamadığınız konuları karşınıza getirecek. Salı ya da Perşembe günü bir borçla bir ödeme ile karşılaşabilirsiniz ya da bankayla, para ile ilgili bir konu kendinizi zor ve kötü hissetmenize neden olabilir. 19 Kasım’da sizin kendi alanınızda hem sağlığınıza hem de kişisel girişimlerinize dikkat etmeniz gereken bir tutulma vardı. Ama aynı zamanda önemli kararlar alacağınız bir tutulmaydı bu. İşte bu tutulmada vermiş olduğunuz kararlar konusunda, ikili ilişkiler ve özel hayatınızdaki insanla bazı anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Ya da verdiğiniz kararları sorgulayabilirsiniz.
Perşembe ve Cuma günleri ailevi konular ön planda olurken hafta sonu daha keyifli zamanlar sizi bekliyor. Çocuğunuz varsa onu alıp şöyle bir dışarıya çıkmak, kendinize, hobilerinize zaman ayırmak, hoşlandığınız biri, flörtünüz varsa onunla dış ortamlarda bulunmak hoşunuza gidebilir.


İkizler İkizler Burcu:
İkizler ve yükselen İkizler, haftanıza parasal işlerinizle başlıyorsunuz. Maddi konularda kendinizi güvene alma ihtiyacınız yüksek olacak. Pazartesi ve Salı günleri bir yandan kendinizi güvende hissetmek isterken bir yandan da evinize, ailenize, yuvanıza ekstra harcamalar yapmaktan kendinizi alıkoyamayabilirsiniz. Para ile ilgili konularda ani kararlar verebilirsiniz.
Bu Pazartesi Güneş Yay burcuna geçiyor, ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları ön plana geçmeye başlıyor. Bir ay boyunca işiniz, sağlığınız, yakın, uzak çevreniz, kariyeriniz sizin için önemli olmayacak. Bu bir ay boyunca ilişkilerle büyümek isteyeceksiniz, karşı tarafa daha fazla paye vereceksiniz. Hayatınızda bir insan yoksa hayatınıza bir insanı almak isteyeceksiniz. Yeni biriyle tanıştırılabilirsiniz, bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa algınızı, ilginizi o kişiye çevireceksiniz ve onun verdiği kararlar doğrultusunda hayatınızı yaşayacaksınız. Burası sadece ilişkiler değil ortaklı işler alanınız. Demek ki bu bir ay boyunca yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Diğer insanlardan alacağınız onay önemli olacak ve diğer insanlarla beraber büyümek, bir işe soyunmak isteyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde size düşmanlık eden size sıkıntı yaratan insanlarla, problemlerle uğraşmak önem kazanabilir. Hukuki bir meseleyi ele almak durumunda olabilirsiniz.
Çarşamba günü Merkür bu alanlarınıza girer girmez sıkıntı ve sorun yaşadığınız konuları toparlamanın da yolunu bulacaksınız. Salı ve Perşembe günlerine dikkat edin çünkü sevdiğiniz insanın bazı davranışlarıyla, sözleriyle sizi aşağıya çektiğini ya da daha öncesinde benzer bazı konularla uğraştığınızı göreceksiniz. Bir buçuk yıldan beri ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda, ortaklı işlerinizle ilgili konularda çok önemli detayları fark etmiş olmalısınız. Eğer fark etmediyseniz Salı ve Perşembe günleri yaşayacağınız olaylarla ne yapmanız gerektiğini çok net bir şekilde anlayacaksınız.
19 Kasım’daki tutulma sizin kadersel alanınızda gerçekleşti şimdi Pazartesi ve Salı günleri bu tutulma noktası Merkür tarafından tetiklenecek. Demek ki işle ilgili, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarda bazı anlaşmazlıklara açık olabilirsiniz. Olaylar çok hızlı tetiklenecek o yüzden bu hafta başı Pazartesi ve Salı günleri hazırlıklı olmayı ihmal etmeyin.


Yengec Yengeç Burcu
:
Yengeç ve yükselen Yengeçler, bu hafta sizin için oldukça önemli. Kendi istek ve beklentilerinize odaklanabilir, hızlı haberler alabilir, yerinizde duramayabilirsiniz. Alışverişe gitmek, sosyalleşmek ve sabırsız etkiler üzerinizde yer edebilir. Pazartesi ve Salı günleri ani kararlar almaya da meyilli olacaksınız. Pazartesi günü Güneş Yay burcuna geçiyor iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, kendinizi iş ortamlarınızda göstereceksiniz. Gündelik hayatınızın ritmi önemli olacak. Sağlığınızla ilgili konular da cabası, bu alanlarda kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. Algınız işe döndüğü için işle ilgili kritik noktalarda kritik insanlarla tanışabilirsiniz. Yanınızda çalıştığınız ya da yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan bağlantılar kuvvetlenebilir.
Çarşamba’dan sonraki 15 gün boyunca sağlık kontrollerinizi yaptırmak, beslenme şeklinizi gözden geçirmek, sporla ilgili bir aktiviteye yazılmak önemli olacak. Bu dönem çok çalışacaksınız ve çalışmaktan da mutluluk duyacaksınız.
Salı ve Perşembe günlerine dikkat, iş ve gündelik hayatınızda karşılaşacağınız olaylar sizi çok çabuk aşağı çekebilir. Daha önceden yaşadığınız olaylara benzer olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu hem sağlık alanınızdan hem de gündelik yaşantınızdan ya da iş hayatınızda yaşadıklarınızdan karşınıza gelebilir. Salı ve Perşembe günleri büyük girişimlerden ya da adımlardan uzak durmaya özen gösterin.
19 Kasım’da bir tutulma yaşadık, siz bu tutulmayı sosyal çevre alanlarınızdan yaşadınız. Orada önemli kararlar almış olabilirsiniz. Çevre değişikliği ile ilgili vermiş olduğunuz kararlar olabilir. Bu Pazartesi ve Salı Merkür bu noktaları tetikleyecek. O yüzden bu kararlar karşısında insanların size tepki verdiğini sizinle aynı fikirde olmadığını fark edebilirsiniz ya da kararlardan caymak söz konusu olabilir. Perşembe ve Cuma günleri parasal konular önem kazanacak. Hafta sonu ise kısa vadeli geziler, planlarla hayatınızı renklendireceksiniz.


Aslan Aslan Burcu:
Aslan ve yükselen Aslanlar, haftanıza biraz enerjisiz ve biraz isteksiz başlayabilirsiniz. Bu hafta Güneş Yay burcuna geçiyor ve aşk alanlarınız hareketlenmeye başlıyor. Tam 1 ay boyunca kendinizi ve kimliğinizi aşkta, çocuklarla ilgili konularda, hobi alanlarınızda, eğitim hayatınızda, sanatsal ve kreatif işlerinizde göstermeye başlayacaksınız. Hayatınız hareketlenmeye başlayacak. Sanatsal işle uğraşıyorsanız bu dönem elinizi attığınız her işte parlama olasılığınız yüksek. Hayatınızda bir insan yoksa yeni tanışacağınız bir insanla aşka yelken açabilirsiniz ya da hayatınızda biri olsun istiyorsanız aşk karşınıza gelebilir.
Çarşamba günü Merkür de bu alanlarınıza girecek. Sanatsal ve kreatif işlerinizde önemli konuşma ve görüşmeler devreye girerken çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminizi kuvvetlendirmenin tam zamanı. Hobilerinizi ele alırken, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Eğitimciyseniz bu noktalarda güzel birtakım hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir.
Pazartesi ve Salı günleri hızlı duygusal tepkilere dikkat edin. Sizin dışınızda gelişen olaylara karşı vereceğiniz tepkiler yüksek olacak. Salı ve Perşembe günleri hem özel hayatınızda hem aşk hayatınızda ve çocuğunuzla olan bağlantılarınızda bazı konular sizi aşağıya çekebilir. Sevdiğiniz kişiyle ya da çocuğunuzla olan konuşmalarınızda çok çabuk etkilenebilirsiniz. Enerjiniz düşük hissedebilirsiniz. Salı ve Perşembe günleri daha önceden yaşadığınız olaylara benzer konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir.
19 Kasım’daki Ay tutulmasını kariyer alanlarınızda yaşadınız. Bu alanda verilmesi gereken önemli kararlar devreye girmiş olabilir. Şimdi bu kararlarınıza ailenizden bir insanın karşı çıktığını ya da bu kararlara birilerinin uymadığını, fikir ayrılıklarını fark edebilirsiniz. İşte burada yaşayacağınız olaylarla doğru yolda olup olmadığınızı net göreceksiniz.
Çarşamba gece saatleri Perşembe ve Cuma günleri Ay Aslan burcuna geçecek ve hayatınız hareketlenecek, bolca gezeceksiniz. Cumartesi ve Pazar günleri para harcamalarınız ön plana çıkabilir. Evinize almanız gereken ufak bir ev eşyası, yapılması gereken önemli bir detay hayatınızda yer edecek.

Basak Başak Burcu:
Başak ve yükselen Başaklar, sosyal çevrenizden alacağınız haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Organizasyonlara, aktivitelere, davetlere yönelik birtakım işler içerisindeyseniz ya da arkadaşlarınızla beraber böyle organizasyonlara katılacaksınız bu hafta hızlı olaylar altında olabilirsiniz. Duygusal iniş çıkışlarınız yüksek olabilir.
Pazartesi Güneş Yay burcuna geçiyor, eviniz, aileniz, yuvanız sizin için önemli olmaya başlıyor. 1 ay boyunca kendinizi ve kimliğinizi evinizde, yuvanızda, ailevi ortamlarda göstermeye başlıyorsunuz. Ev hayatınızda ailenizin dikkati sizin üzerinizde olabilir. Bu dönem sonrası verdiğiniz kararlar aile hayatınızda daha fazla görünür olacak ve aile büyüklerinizle daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Emlak, alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa, yer değiştirmeyi düşünüyorsanız Çarşamba günü Merkür’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber bu konularda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak.
Salı ve Perşembe günlerine dikkat edin geçmiş bir ailevi konuyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Aile büyüklerinizden bir insanla olan bağlantılarınız, ilişkileriniz sizi aşağıya çekebilir. Onlardan görmek istediğiniz desteği almak çok da kolay olmayacak. Emlakla bağlantılı işleriniz varsa Salı ve Perşembe günlerini es geçerek yolunuzda ilerlemeye çalışın.
19 Kasım’daki Ay tutulması sizin eğitimle, yurtdışı bağlantılı işlerle, seyahat, hukuk, ticaret alanlarınız ve uzak çevre alanlarınızda oluşmuştu. Şimdi bu tutulma Pazartesi ve Salı günleri Merkür tarafından tetiklenecek. O dönem vermiş olduğunuz kararlar konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Sizi fikrinizden döndürmeye çalışanlar olabilir. Yakın çevreniz uzak çevreniz arasında fikir ayrılıkları bu dönem iyice görünür olacak ve tutulmanın etkisi Merkür tarafından tetiklenerek tutulmanın enerjisinin ortaya çıktığını göreceksiniz.
Çarşamba gece saatleri Perşembe ve Cuma günleri biraz daha kendi halinizde olmak önem kazanabilir. Bir kurumda çalışıyorsanız bu dönem kendinizi işlere çok rahat vereceksiniz. Ama kalabalık ortamlardan mümkün olduğunca uzak durmak da önemli olacak.
Cumartesi ve Pazar gayet hareketli, çok gezeceksiniz, çok dolaşacaksınız, kendi yapacaklarınıza odaklanacaksınız hayatınızın hareketlendiğini göreceksiniz. Ama öte yandan mide ve sindirim sisteminizi rahatlatmayı unutmayın.

Terazi Terazi Burcu:
Terazi ve yükselen Teraziler, kariyer ve iş bağlantılarıyla dolu bir hafta başlıyor. Çalışmıyorsanız da annenizin ya da ailenizin konu ve olayları bu hafta hayatınızın merkezinde olabilir. Bu birkaç gün boyunca göz önünde olacağınız yerlerde, iş hayatınızda hassas ve duygusal tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Toplum önünde birtakım konuşmalarınız varsa burada yaşanacak olaylarla kendinizi aşağıya çekmek ya da bazı noktalarda güvensiz hissetmek söz konusu olabilir.
Pazartesi günü Güneş Yay burcuna geçiyor bir ay boyunca kimliğinizi iletişimsel işlerde göstermeye başlıyorsunuz. İletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, bilgisayar, dijital platform, online seminerler, kurslar, ulaşım, kuryecilik ya da yazılım sektörüyle alakalı işleriniz varsa buralarda kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Sosyal medyayı iyi kullanıyorsanız dijital mecralarda çok fazla ön plana çıkabilirsiniz.
Merkür’ün de buraya girmesiyle beraber Çarşamba günü itibariyle iki hafta boyunca önemli konuşmalar, anlaşmalar, projeler karşınıza gelebilir. Ajandanız hareketli olduğu bir dönem olacak. Akrabalarla olan bağlantıların da bu bir ay boyunca öne çıktığını görebilirsiniz.
Salı ve Perşembe günlerinde dikkat edin, yakın çevrenizden bir insanın enerjinizi emdiğini düşünebilirsiniz. Bu da kendinizi göstermek istediğiniz alanlarda hala bazı dersleri yeteri kadar öğrenemediğinizi size gösterecek. Salı ve Perşembe günleri önemli projelerden, anlaşmalardan kaçının.
19 Kasım’daki Ay tutulmasını ortak para alanlarınızda gerçekleşti ve önemli kararlar vermiş olabilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri bu noktalar Merkür tarafından tetiklenecek. Para ile ilgili bir konuda, yatırımlarınız konusunda kararsızlıklar devreye girebilir. Şimdiye kadar atmak istediğiniz adımların karşısında bir engelin dikildiğini görebilirsiniz. Anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları devreye girebilir, eğer para ile ilgili bir işiniz varsa bu dönem bu anlaşmaları sağlamak çok da kolay olmayacak.
Perşembe ve Cuma günleri sosyal çevreniz çok aktif, arkadaşlarınızla beraber güzel planlar içerisine girebilirsiniz. Hafta sonuna kadarki dönem o kadar hareketli geçecek ki Cumartesi ve Pazar günü evinizde, kendi halinizde ya da doğa içerisinde zaman geçirmek isteyebilirsiniz.


Akrep Akrep Burcu:
Akrep ve yükselen Akrepler haftanıza sosyal çevrenizden, uzaklardan alacağınız haberlerle giriş yapıyorsunuz. Eğitimle ilgili konular, uzak çevrenizden alacağınız haberler bu hafta başına damgasını vurabilir. Çalışıyorsanız iş düzeninizde hafta başında hızlı haberler alabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla olan bağlantılarınız önem kazanabilir. Kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir hafta başı ama bir yandan da yapacağınız seçimlerle kendinizi güvende hissedemeyebilirsiniz ani, hızlı kararlar devreye girebilir.
Pazartesi günü Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle beraber bir ay boyunca kendinizi ve kimliğinizi parasal konularda göstermeye başlıyorsunuz. Maddi konular hayatınızda önemli olacak, cebinize giren parayla ilgileneceksiniz. Kendinizi geliştirmekten ziyada bu dönem kafanız nereden nasıl kazançlarımı artırabilirim konusuyla meşgul olacak. Çarşamba günü Merkür’ün de bu alanlarınıza girmesiyle beraber maddi konularda sıkıntı ve sorunlarınız varsa çözüm üretmekte gecikmeyebilirsiniz. Aynı zamanda Merkür bu alanlarınızda dolaşırken ticari konularda hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Para ile ilgili işlerde anlaşmalar, sözleşmeler yapacaksanız konuşmalarınızı hızlandıracaksınız bu alanlarda güzel adımlar atabilirsiniz. Yalnız dağılmamaya özen gösterin.
Salı ve Perşembe günlerine dikkat para ile ilgili bir konuda bırakmanız gereken bir alışkanlık olabilir ya da patronunuzla olan bağlantılarınızda para ile ilgili konularda kendinizi tam ifade edemeyebilirsiniz. Arkadaşlarınıza bir borç vermiş ve bunu isteyemiyor ya da para ile ilgili bir meseleyi konuşamıyor olabilirsiniz. İşte bu noktada neyi yanlış yaptığınızı hangi konuların sizi aşağıya çektiğini çok net bir şekilde görebilirsiniz.
19 Kasım’daki Ay tutulması sizin ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde gerçekleşti. Bu dönem ilişkilere dair verdiğiniz kararlar öne çıkmış olabilir. Bu Pazartesi ve Salı günü Merkür bu kararlarınızı tetikleyecek bu alanda atılan adımları tetikleyecek. Sevdiğiniz insanla bazı anlaşmazlıklar karşınıza gelebilir ya da taşınmayla ilgili özel hayatınızla ilgili verdiğiniz bir kararı sorgulayabilirsiniz. Bazı kafa karışıklıkları devreye girebilir. Pazartesi ve Salı günleri bu etkiler devreye olacak.
Perşembe ve Cuma günleri çok çalışacaksınız, kariyerinizde ve mesleğinizde kendinizi ön plana çıkaracaksınız. Cumartesi ve Pazar günleri sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla beraber plan yaparak haftanızı tamamlamak isteyebilirsiniz.


Yay Yay Burcu:
Yay ve yükselen Yaylar, para ödemelerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Bir borcunuz, bir ödemeniz ile ilgili bir konu kafanıza çok takılmış olabilir bu noktada kendinizi güvende hissetmek istiyor olabilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri aslında güvende hissetmek istediğiniz noktalarda hızlı kararlar alacaksınız, para harcamalarınız da hızlanabilir.
Pazartesi günü Güneş Yay burcuna geçecek ve sizin için parlamaya başlayacak. Önünüzdeki bir ay boyunca sağlığınız gayet iyi olabilir. Coşkulu, hevesli, iyimser olacaksınız, hayata daha pozitif gözlerle bakacaksınız. Önemli girişimleriniz varsa bu girişimlerinizi gerçekleştirmek adına harekete geçeceksiniz.
Çarşamba günü de Merkür Yay burcuna geçecek. Şimdi planlarınızı dinlendirme, anlatma, konuşma zamanı. Uzun zamandır kafanızda yapmış olduğunuz planları artık etrafınızdaki insanlara paylaşma zamanı geldi. 15 gün boyunca önemli girişimler konusunda desteklisiniz.
Salı ve Perşembe günlerine dikkat edin, alacağınız haberler üzerinizde gerginliklere neden olabilir, eski konu ve olaylarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Seyahat etmeyi düşünüyorsanız enerjiniz düşük çalışabilir. Sağlığınızla ilgili bazı konularda kendinizi aşağıya çekebilirsiniz Salı ve Perşembe günleri en çok bu noktaya dikkat edin. Alacağınız haberler karşısında yelkenleri hemen suya indirmeyin.
19 Kasım’da gerçekleşen Ay tutulması sağlığınızla ve iş hayatınızla ilgili önemli konuları karşınıza getirmiş olabilir. Pazartesi ve Salı günleri Merkür bu noktaları tetikleyecek. İşle ilgili konularda fikir anlaşmazlıkları ya da karmaşalar devreye girebilir. İşlerde aksama veya sağlığınızla ilgili vermiş olduğunuz kararlar çalışmayabilir. Pazartesi ve Salı günleri ağırlıklı olarak bu konularla uğraşabilirsiniz.
Perşembe ve Cuma günleri dış ortamlarda bulunmak, gezmek, dolaşmak isteyeceksiniz. Değişik insanlarla bir araya gelmek çok ama çok hoşunuza gidecek. Hafta sonu da bu hareketli hayat devam edecek, hafta sonu göz önünde olacağınız ortamlarda toplum önünde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.Oglak Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar bu hafta özel hayatınız sizin için önemli olacak. Diğer insanlarla girişeceğiniz ortaklı işler ya da hayatınızda bir insan varsa o insanın verdiği kararlara göre haftanızı düzenlemek ön planda olabilir. Ama bu Pazartesi ve Salı günü özel ilişkilerinizde kendinizi çok da sağlam, güvende hissetmeyebilirsiniz. Ani verilecek kararlar karşısında güvensizlikleriniz de yüksek olabilir.
Pazartesi günü Güneş Yay burcuna geçiyor ve bir ay boyunca kendinizi ve kimliğinizi geri plana çekecek ve kendi başınıza olmak isteyeceksiniz. Bu dönem bir dinlenme dönemi, bir tefekkür dönemi. Çok çalışmış olabilirsiniz, şimdi biraz yalnız kalmak, kendi halinizde olmak iş yapıyor olsanız bile işinizi yaptıktan sonra kendi köşenize çekilmek önemli olabilir. Yataktan kalkmak istemeyebilirsiniz, enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. Para ile ilgili konularda yapmak istediklerinizde bazı gecikmeler olabilir. Ama bu dönem plan oluşturma dönemi olarak ele alınmalı sevgili Oğlaklar.
Çarşamba günü Merkür de bu alanlarınıza giriyor. Demek ki önümüzdeki dönem neler yapabileceğinizi, nasıl bir yıl geçirdiğinize dair bazı planları gözden geçirme zamanı başlıyor. Merkür’ün bu alanda hareket etmesi arkanızdan bazı dedikoduların yapılacağı anlamına gelebilir. O yüzden önemli sırlarınız varsa bu sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya çalışın. Eşinizin işi ya da eşinizin sağlığı ile ilgili olaylarla ilgili olacaksınız. Annenizin akrabaları ile ilgili konular da hayatınızda ön plana geçebilir. Yazma-çizme, sanatsal yani soyut bir işiniz varsa, bu işi yaparken kendinizi diğer insanlardan soyutluyorsanız da bu dönem güzel bir dönem olacak. Çünkü kendi iç sesinizi ve ilhamınızı dinleyebileceksiniz.
Salı ve Perşembe günleri dikkatli olun çünkü önemli bir para mevzusu kafanıza takılabilir. Kendi kendinize bazı konuları dert edebilir, bazı konuları gereğinden fazla takıntı haline getirebilirsiniz.
19 Kasım’daki Ay tutulması sizin hem aşk hem çocuk hem hobiler alanınızda gerçekleşti. Şimdi buraya dair vermiş olduğunuz kararları Salı günü sorgulayabilirsiniz. Özel hayatınıza dair vermiş olduğunuz bir karar, arkadaşlarınız tarafından onay görmeyebilir. Fikir ayrılıklarına fikir ayrışmalarına dikkat edin.
Perşembe ve Cuma günleri para ile ilgili konular hayatınızda önemli olacak. Kendinizi alacak verecek meselesine daha fazla vereceksiniz. Hafta sonu ise dolaşmak, uzaklarda olmak, kendinizi iyi hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak ön plana geçebilir.


Kova Kova Burcu:
Kova yükselen Kovalar, gündelik iş hayatınızın ritmi ve sağlığınızla ilgili konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta başında hem gündelik yaşantınız hem de iş alanlarınızla ilgili konularda kendinizi güvene alma ihtiyacınız çok kuvvetli olabilir. Diğer insanları beslemek ve diğer insanlarla olan bağlantılarınızdan beslenmek isteyebilirsiniz. Ama hızlı kararlar, hızlı fikirler, hızlı konuşmalar da cereyan edecek. Bunun sonucunda da kendinizi güvensiz bulabilirsiniz ya da vermiş olduğunuz kararlar sizi farklı noktalara taşıyabilir.
Pazartesi günü Güneş Yay burcuna geçiyor sosyal çevre alanlarınız aktif olmaya başlıyor. Bir ay boyunca bulunacağınız ortamlarda, çevrelerde kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Hayatınızda organizasyonlara, aktivitelere, davetlere daha fazla yer ayırabilirsiniz. Takım çalışmalarına yatkın olacaksınız. Aynı zamanda sosyal çevrenizdeki insanlarla yapacağınız işlerinizden elde edeceğiniz gelirler de yüksek olacak ve kendinizi bu alanlarda göstermekten çekinmeyeceksiniz, herkes sizi konuşabilir. Eğer hayatınızda bir insan yoksa gireceğiniz çevrelerde insanların dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Birden fazla alternatifiniz olabilir ve insanlarla tanıştırılabilirsiniz, aşka yelken açabilirsiniz. Aşka yelken açmasanız bile tıpkı bir arı gibi çiçekten çiçeğe dolaşabilirsiniz. Arkadaş ilişkileriniz de ön plana çıkacak.
Çarşamba günü Merkür de bu alanlarınızdan geçiyor demek ki sorun yaşadığınız noktaları arkadaşlarınızla konuşmak, gözden geçirmek anlamında da şanslı bir süreç. Aynı zamanda önemli iş konuşmaları, görüşmeleri, lansmanlar, sözleşmeler, anlaşmalar da devreye girebilir. Toplantı halinde olacaksınız ve çevrenizdeki insanlara faydanız olacak, onlardan da bu faydayı göreceksiniz.
Yalnız Salı ve Perşembe günlerine dikkat edin arkadaşlarınızdan biriyle geçmişte konuşulmuş bir konu ya da onun hayatında kendine dert ettiği bir konu yeniden gündeme gelebilir ve bu konuyla uğraşmak sizi aşağıya çekebilir. İş yapıyorsanız Salı ve Perşembe günlerine denk getirmemeye özen gösterin.
19 Kasım’da gerçekleşen Ay tutulması sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda oluştu. Şimdi Merkür Pazartesi ve Salı günü tam karşıt noktadan bu tutulma noktasını tetikleyecek. O yüzden burada vermiş olduğunuz kararlarda bir anlaşmazlık bir kararsızlık etkisi devreye girebilir. Anne ve babanız arasında anlaşmazlıklar devrede olacak. Siz tam onlardan bir yardım bir destek beklerken bu yardım ve desteğin gelmediğini görebilirsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayabilirler ve siz de vermiş olduğunuz kararları sorgulayabilirsiniz.
Perşembe ve Cuma günleri özel hayatınız daha önemli olacak, sevdiğinizle daha fazla vakit geçireceksiniz. Hafta sonuysa para harcamalarınıza dikkat edin çünkü bulunacağınız çevrelerde para harcamaktan mutluluk duyabilirsiniz.

Balik Balık Burcu:
Balık ve yükselen Balıklar keyifli etkilerle haftanızı başlatıyorsunuz. Özel hayatınız, aşk hayatınız bu hafta önemli olacak ve kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz. Ama bu noktada vereceğiniz tepkiler zaman zaman özel hayatınızda inişlere ve çıkışlara neden olabilir. Pazartesi, Salı ve Çarşamba bu etkiye dikkat etmeyi unutmayın.
Pazartesi Güneş Yay burcuna geçecek yani kariyer alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir aylık dönem başlıyor. Bu dönemde neler yapabileceğinizi insanlara çok net bir şekilde aktaracaksınız. İş hayatınızda kendinizi ön plana çıkarabilir, amaç ve hedefleriniz doğrultusunda ilerleyebilirsiniz. Aynı zamanda toplum önü duruşunuzda saygın insanlardan göreceğiniz destekler yüksek olabilir. Evliliğe, ilişkinize dair vereceğiniz kararların da devrede olduğunu göreceksiniz. Çarşamba günü Merkür’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber konuşma ve görüşmeleriniz hızlanmaya başlıyor. Aynı anda birden fazla işle uğraşabilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizin ailesiyle konuşma ve görüşmeleriniz bu dönem içerisinde hızlanabilir. Annenizin sıkıntı ve sorunlarına çözümler üretmek ya da meslek hayatınızda yaşadığınız bazı sorunları çözüme kavuşturmak anlamında da şanslı bir dönem olacak.
Salı ve Perşembe günlerine dikkat edin göz önünde olacağınız ortamlarda, kariyerinizde eskiden gelen bir mevzuyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. İş hayatınızda bazı konuların neden sizi sıkıştırdığını neden doğru adımlar atamadığınızı aslında bir anlamda sorgulayacaksınız. Salı ve Perşembe günleri göz önünde olacağınız ortamlarda büyük adımlardan uzak durmakta fayda olacak.
Pazartesi ve Salı günleri 19 Kasım’da oluşacak Ay tutulmasının tetiklendiğini göreceksiniz. Bu ay tutulmasını yakın çevre konularında yaşadınız. Yakın çevrenizle ilgili, iletişimsel işlerinizde önemli kararlar devreye girmiş olabilir. Pazartesi ve Salı günü Merkür bu noktaları tetikleyecek ve bu nedenle bazı fikir ayrılıkları, iş konularında anlaşmazlıklar, işbirliği yaptığınız insanlarla çekişmeler halinde olabilirsiniz. Önemli kararsızlıklar devreye girebilir. Eğer öğrenciyseniz bu kararsızlıkların eğitim hayatınızı etkilediğini ya da eğitimle ilgili konuda bazı sorunlar yaşadığınızı fark edebilirsiniz. Yakın ve uzak çevreniz arasındaki dengeyi iyi korumanız gereken haftalardan bir tanesi.
Perşembe ve Cuma günleri gündelik hayatınızın ritmi hızlı akarken sırt bölgenize, omurilik sıkıntılarına, tansiyona dikkat edin, kalbinizi korumaya özen gösterin. Hafta sonu ise özel hayatınıza daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız plan ve programlar tüm haftanın zorluklarını üzerinizden rahat atmanıza yardımcı olacak.


HANDE KAZANOVA
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
çiçek1 (7).jpg

Koç burç yorumları: Yeni farkındalıklar kazanıyor, hayatında değişimler yapmaya başlıyorsun. Seni kendi duyguları ile al aşağı eden ve enerjini negatife çeviren insanları hayatından çıkarmakta zorlanmayacaksın. Kötü olan tüm olgulara son veriyorsun. Şehir dışına çıkmak isteyebilirsin. Olumsuzlukların devam etmesine izin vermeyeceksin. Para ve iş alanında beklentinin üzerinde imkanlara sahip oluyorsun. Karşına yeni çıkan fırsatları uzun vadede iyi değerlendireceksin. Ancak bu aralar eline ne kadar para geçerse o kadar harcama ve ödeme yapacaksın. Biriken ihtiyaçlarını tamamlıyor, eksiklerini gideriyorsun.

Hayatınızı sorgulayabilir, nasıl daha mutlu bir yaşam inşa edeceğiniz üzerine düşünebilirsiniz. Üzerinizde iyimser bir hava hakim olacağı için, insanları ve kendinizi anlatmakla ilgili kaygılarınızdan kurtulabilirsiniz. Şansınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Zaten aklına gelenleri hayata geçirmek için bekleyen biri değilsiniz. Bunu daha etkin ve mutlu bir şekilde yapıyor olmak, hayatınızı daha yaşanılır kılacaktır.

Finansal durumunuzu düzeltmek için harekete geçebilirsiniz. Bunu yaparken pratik ve yapıcı bir yaklaşım sergilemeniz gerekiyor. Hayatınızdaki finansal dengesizliklerin aslında yaşamınızın büyük bir kısmını olumsuz etkilediğini, ancak bunu rahatlıkla düzeltebileceğinizi göreceksiniz. İşlerinizde ve parasal kısmetinizde bir bolluk ortaya çıkabilir. Önümüzdeki 6 aylık süreçte finansal açılardan çok daha güvenilir kaynaklara sahip olabilirsiniz, sizler için oldukça büyük fırsatlar söz konusu olabilir.

21 Kasım tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir aylık süreçte odaklanacağınız konular uzak yerlere seyahatler, uzak akrabalar, hukuksal konular, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım, sahibi hatırı sayılır kişiler, promosyon gibi konular etki altında olacaktır. Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz.
Boğa burç yorumları: Ruhunu yoran yıpratan düşüncelerle kendini boğuyorsun. Şüphelerle yaşıyorsun. Sosyal çevre ilişkilerinde ve özel hayatında kendini ifade etmekte zorluk çekiyorsun. Ortaklıklarla ilgili görüşmeler, iletişimde bulunma, bir araya gelme gibi aktiveteler yaşanabilir. Sakin ve esnek olmaya özen göstermelisin.

Dertlerini, kaygı ve şüphe duyduğun şeyleri başkalarına anlatmamak yerinde olacaktır. Senin problemlerini, içsel sıkıntılarını çözebilecek olan yine sensin. Dışarı yansıtmak ve çözümü dışarıda aramak daha fazla dert getirir. Aşk hayatında önemsenmediğini düşünüyorsan, bu durum aslında tamamen senin kuruntun olabilir.

Kendinizi çok daha güçlü ve motive olmuş hissedeceğiniz bir hafta. Son aylarda kaybettiklerinizi düşündüğünüzde bunları ve fazlasını geri kazanma fırsatınız olacak. Gelişmenin ve ilerlemenin kaçınılmaz olduğunu fark edeceksiniz. Yeter ki değişim ve dönüşüme direnmeyin. Özel hayatınıza odaklı olduğunuz bu dönemde bir ortaklığı veya evliliği bitirme kararı veya tam tersi evliliğe soyunma ve ortaklı işlerde bulunma kararı alabilirsiniz.

21 Kasım tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiyor. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek olan gelirler, kredi, borç, alacak ve verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri gibi konular önümüzdeki bu bir aylık süreçte odak noktanız haline gelecektir. Bu konularla ilgili bilgi ve iletişim hızı artabilir. Özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafakaya ilişkin özellikle güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak harcamalarınızı biraz denetim altına almakta fayda var.
İkizler burç yorumları: Zor günler geçiriyorsun. Büyük dağılmalara neden olabilecek gelişmeler yaşayabilirsin. Geçmişte yaşanan gizli saklı şeyler ortaya çıkabilir, iftiraya uğrayabilir, haksızlıklara maruz kalabilirsin. Sana inanmayan, yanında yer almayan insanlara kendini ifade etmeye çalışma!

Bağımlısı olduğun şeylerden kurtulmalısın. Uzun zamandır üzerinde durduğun şüphelerin boş çıkmayacağı bir dönemdesin. Bu günlerde yaşadıkların seni bambaşka bir hayata sürükleyebilir. Hayatındaki kargaşalar sonrası daha düzenli bir yaşama sahip olabilirsin.

Biraz dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Bazı durumlardan bunalmış olabilirsiniz. Belki de fazla sorumluluk alıp kendinizi yıpranmış hissedebilirsiniz. Ancak önemli olan fazla sorumluluk almak değil, sorumlulukları başarılı bir şekilde yerine getirebilmek. Bu dönemin gelip geçici olduğunun bilincinde olarak emek harcadığınız işe dört eller sarılın.

21 Kasım tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiyor. Birliktelikler, ortaklıklar, evlilik bu kişilerin sağlığı, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın hayatındaki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler önümüzdeki bu bir aylık süreçte odak noktanız olacak. Bu konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Özellikle para ile ilgili konularda sizi sevindirecek güzel gelişmeler olmasını bekleyebilirsiniz.
Yengeç burç yorumları: Olumsuz davranışlardan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Seni yıpratan, tüketen, korkutan ve belirsizlik yaratan tüm duyguları terk ediyorsun. Özel hayatına denge geliyor. Partnerinin baskın davranışlarına onunla konuşarak son vermesini sağlıyorsun. İş, para, kariyer alanında disiplini ele alıyor, başarılarınla öne çıkıyorsun. Çok güvendiğin bir işte umduğunu bulamayabilirsin. Ama o işin ardından gelen diğer işler bunu telafi edecek nitelikte. Yakın çevrendeki samimi ve güvendiğin bir arkadaşının ihaneti ile sarsılabilirsin.

Bu hafta arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir. Özel hayatınızda bazı dengesizliklere neden olabilecek birtakım olaylar cereyan edebilir. Gireceğiniz ortamlarda çatışmalar artabilir ve öfke krizleriyle başa çıkmanız gerekebilir. Bu yüzden olabildiğince sakin kalmaya çalışın, tartışmalardan, hararetli konuşmalardan uzak durun. Arkadaşlarınızla aranız açılabilir, kırgınlıklar yaşanabilir. İlişkilerinizde bir kopuş ve sonlanma olabilir. Farklı bir sosyal çevre içerisine girebilirsiniz.

21 Kasım tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiyor. Bir aylık süreçte odak noktanız yaşamınızda iş ve sağlık konuları olacaktır. İş arayanlar bu dönem içinde işe başlayabilirler. Günlük yapılması gereken, hatta size angarya gibi gelen işlerinizi daha eğlenceli bir şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz.

Önümüzdeki bir aylık süreçte iş konularında kendinizi adeta bir köle gibi hissedebilir, her zamankinden çok daha fazla çalışmanız, mesai harcamanız gerekebilir ve daha çok yorulacaksınız ne yazık ki. Stresli bir iş süreci sizleri bekliyor. Bir tarafta yetiştirilmesi gereken işler diğer taraftan hayatın idamesi için yapılması gereken rutin işler bir süreliğine sizi fazlaca yorabilir.
Aslan burç yorumları: Hayalindeki ilişkiler seni bekliyor olabilir. Karşına çıkan fırsatları farklı açıdan değerlendirmekte şanslısın. Eğer davranışlarına dikkat eder; mantığını ön planda tutarsan isteklerine sahip olmaya başlayabilirsin. Özellikle aşk hayatında ısrarcı davranışlarda bulunma. Evliysen veya birlikteliğin varsa beklentilerin karşılanmıyor olabilir. Bir süre daha sabredersen dengeyi bulacaksın.

İş, para, kariyer konusunda ve sorumluluklarında asla ihmalci olmamalısın. Ortaklı bir işin varsa ve memnun değilsen yol ayrımına gelebilirsin. Zaman kaybettiğini düşünüyorsan bitirmek faydalı olabilir. Ev, aile yaşamında yeni sorumluluklar alıyorsun. Hak, hukuk, adalet alanında işlerin varsa ertelenebilir.

Bu hafta itibariyle kariyer ve iş konularıyla ilgili sürpriz değişiklikler olabilir. İş değişiklikleri, işten ayrılma gibi konular gündeme gelebilir. Kariyer alanında başlattığınız bir projeye son vermeniz veya farklı bir alana kaymanız gerekebilir. Görev değişimleri gibi konular gündeme gelebilir. Özellikle aile hayatınızdaki yoğunluğunuz, iş alanlarınızda kritik kararlar almanıza veya iş konularında ani, hızlı olaylar yaşamanıza yol açabilir. Hırsınızı ve gücünüzü işinize kaydıracağınız bu dönem farklı projelerde kendinizi gösterebilirsiniz. Kendinizi hızlı bir şekilde yepyeni bir döngüde bulabilirsiniz. Endişelenmeyin, evrenin kariyerinizde seviye atlamak için size yardımcı olduğunu bilin.

21 Kasım tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiyor. İşleriniz nihayet hızla açılmaya başlıyor, işinizi daha çok severek yapabileceğiniz koşullar oluşmaya başlıyor, yeni iş projeleri de aynı şekilde gündeme gelebilir. Önümüzdeki bir aylık süreçte yaşamdan çok daha fazla keyif alabilecek, aşktan yana da şanslı olabileceksiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız, bunun için adımlar atabilirsiniz. Hayattan çok daha fazla keyif almaya çalışacak, hobilerinize, sizi mutlu eden konulara daha çok zaman ayırmak isteyeceksiniz.
Başak burç yorumları: Çevrendeki insanların seni etkisi altına almalarına izin vermemelisin. İnsanların etkisi ve tesiri altında kalma durumun söz konusu. Duygusal değişimlerin oldukça şaşırtıcı. Sevdiğin kadar sevilmek isteyeceksin. Maddi sorunları aşma anlamında çok şanslı olacaksın. Çalışıyorsan güç ve güven kazanacaksın. Kariyer yapıyorsan beklediğin günler geldi. Bu dönemde tutarlı davranırsan çok fazla kazanacaksın. Yaşamındaki hızlı gelişmeler ve ardından gelen değişim duygularında büyük değişimler yaratıyor. Bu sende dengesizlik yaratmasın.

Bu hafta yurt dışı seyahatler, yurt dışı ticaretleriyle ilgili konular gündeminize gelebilir. Bazı Başak burçları hukuksal davalarından beklenmedik sonuçlar alabilir. Bu dönemde hayattaki bazı sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Bu durumda hayatınızdaki otorite konumundaki insanlarla aranızda bazı sorunlar yaşanmasına neden olabilir.

21 Kasım tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiyor. Bir aylık dönemde odak noktanız ev, yuva, aile ve yerleşime ait konular olacak. Taşınmak, evinizde tadilat, onarım gibi işlerle ilgilenmek için güzel bir dönem. veya yeni bir mülk edinmek istiyorsanız bu dönem harekete geçebilirsiniz. Sizlerin aşk dönemi başladı, yalnızsanız eğer size keyif verecek hem de romantik bir ilişki ile her an karşılaşabilirsiniz.
Terazi burç yorumları: Hayatındaki başarı senin disiplinli olmana bağlı. Aşk yaşamında güzel bir dönem. Ancak kıskanç duygulara kapılmamalı, yolunda giden ilişkinin dengesini bozmamalısın. Havadan nem kapabilecek yapıdasın. Paylaşamıyorsun. Diğerlerinin partnerine olan ilgisi seni çok rahatsız edebilir. Bu tür negatif duygu ve düşünceleri karşı tarafa belli etmez, dile getirmezsen birlikteliğinin enerjisini aşağı çekmemiş olursun. O anlarda aklına gelen; ben bu ilişkiyi bozarsam toparlaması daha zor olabilir olsun. Çünkü değer verdiğin biriyse sevdiğin, değmez. Güven ve bırak. Zaten olacaksa engelleyemezsin. İş hayatındaki sorumlulukları ciddiye alman sana başarı getirecek. Paranın kıymetini bileceksin ve bu da seni zor durumlardan kurtaracak.

Bu hafta kredi, vergi, parasal kaynaklarda azalma gibi konular gündeminize girebilir. Ani beklenmedik finansal kayıplar yaşanabilir. Aman dikkat! Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Her durumda parasal konularda hızlı gelişmeler altında olacaksınız. Hayatınızda bilinmeyenleri bulmak, kendi içinize dönmek ve bazı şeyleri daha açık görmek için bir fırsat dönemi olabilir. Yakın ilişkilerinizin, yatırımlarınızın ve iş anlaşmalarınızın detaylarını düşünme vakti geldi. Değişim ve dönüşüme açık olursanız yaşadıklarınızı çok daha rahat bir şekilde geride bırakacaksınız.

21 Kasım tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiyor. Bu bir aylık dönemde, odak noktanız yakın çevrenize ve kardeşlerle ilişkileriniz olacak. Bol bol seyahate çıkabilir, tatil planları yapabilir, pasaport işleriniz varsa bunları halledebilir, vize konularını araştırabilirsiniz. Yine bu dönemde kişisel gelişim ile ilgili olabilir, veya mesleki konularla ilgili olabilir yeni birtakım eğitimlere başlayabilir, seminerlere ve özel çalışmalara katılabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirebilecek eğitimler de olabilir.
Akrep burç yorumları: İş, para, kariyer alanında yeni teklifler var. Ortaklıklara girmemeye özen göster. Çalıştığın işlerde daha kalıcı olmak için dengeli ve düzenli olmaya özen göstermelisin. Maddi konularda çözüm odaklı olacağın bir dönemdesin.

Aşk ve ilişkilere olan inancında sarsılma yaşayabilirsin. Son verdiğin eski ilişkilerinde geri dönüşler söz konusu olabilir. Yaşanmışlıkların tekrarının sana bir fayda getirmeyeceğini bilmelisin. Hayatına bu haftadan sonra hayalindeki aşkı çekebilir, ciddi kararlar alabilirsin. Bir süre daha sabırlı olmanda fayda var.

Bu hafta ikili ilişkiler, anlaşmalar, ortak yapılan işlerde beklenmedik sonuçlar alabilirsiniz. Sizden gizlenmiş birtakım konular ortaya çıkabilir. Ani bitişler yaşayabilirsiniz. Ortaklarınızla veya dostlarınızla aranız açılabilir. Aşk hayatınızda partnerinizle aranızda her türlü gerginlik çıkabilir. Önümüzdeki 6 aylık süreçte taşınma ihtimaliniz oldukça yüksek. Sevdiğiniz insanın gezileri veya seyahati varsa onu desteklemelisiniz.

21 Kasım tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir aylık süreçte odak noktanız parasal konular, bütçe para kazanma, kazançları arttırma ile ilgili konular olacaktır. Para biriktirebilir, yatırım yapabilir, bütçenizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Diğer yandan maddi konularda üzerinize iyimser bir hava yerleşebilir, harcamalar konusunda biraz esnek, gevşek davranabilirsiniz. Dikkatli olmasında fayda var.
Yay burç yorumları: Birçok davet alabilir ve birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Her şeyi yapabilirsiniz ama hepsi aynı anda değil. Melankolik duygulardan kurtulmanız gerekiyor. Karşılıksız, platonik bir ilişki yaşıyorsan veya bitmiş bir aşka geri dönmek istiyorsanız bunu bir kez daha düşünmelisiniz. Bu sürdürdüğünüz duygu ve düşünceler sizi yıpratıyor. Birlikte olsan bile çok sağlıklı olmayacağını bilmelisin. O nedenle kendine her zaman yeni şanslar vermelisin. Özel hayatının iş ve kariyer yaşamını olumsuz etkilemesi mümkün görünüyor. Süregelen bir ilişkin varsa uzaklaşabilirsin. Partnerine karşı yaşadığın soğukluğun geçici.

Bu hafta sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Her şeyin başı sağlık! Evcil hayvanlarınız varsa onların da sağlığına dikkat etmekte fayda var. Hormonal dengesizlikler, şeker, insülin direnci, tiroit ve boğaz ve boyun bölgesine özellikle dikkat! Günlük rutinlerinizde beklenmedik konular gündeme gelebilir, birtakım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklardan kaçmak için hiç de uygun bir zaman değil. Kariyerinizle ilgili önemli değişiklikler olabilir. Bu değişimlerin sizi maddi yönden destekleyebileceğini bilin.

22 Kasım’da burcunuza geçiş yapacak olan Güneş ile beraber artık harekete geçme zamanı başlıyor sizler için. Spot ışıkları adeta üzerinizde parlayacak, girişimlerde bulunmak için güzel bir süreçte olacaksınız. Son bir aydır üzerinizde olan ölü toprağını rahatlıkla atabilecek, hedefleriniz için rahatça harekete geçebileceksiniz. Hatta bir hedef için değil, birden çok hedef için de harekete geçebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konularda şansınız açık olacak, eğitim için de aynı şekilde. Maddi anlamda bereketli, kazançlarınızın artabileceği bir süreç olacak. Terfi ile birlikte maaş artışı söz konusu olabilir, alım-satımlardan gelirinizi artırabilirsiniz.
Oğlak burç yorumları: Çalışıyorsan iş hayatında çalışma arkadaşlarınla aran açılabilir. Senden kaynaklanan problemler bu yönde büyütülebilir. Buna izin verecek davranışlarda bulunmamalı, sözler söylememelisin. Her şeyi en ince detayına kadar düşünüyorsun. Güvensizlik durumlarına karşı dikkat! Yaşamının geneline yayılan geçici güvensizliğe dikkat etmelisin.

Aşk hayatında sözlerine dikkat edersen partnerinle birlikte güven içinde yol alacaksın. Duyguların daha da güçleniyor, hissettiğin aşk büyüyor. Ama güvensiz hareket eder o yönde sözler sarf edersen ilişkinin enerjisini dağıtabilirsin. Sosyal çevreyle olan ilişkilerinde yargılayıcı olmaktan kaçınmaya çalış. Yeni yıl kutlamalarından uzak kalmak istiyorsanız hayır demeye çekinmeyin. Maddi olarak ise yatırım için doğru bir dönem değil.

Bu hafta kendinizi daha fazla ön planda görmek isteyebilirsiniz. Bir hobinize daha ciddi yaklaşabilirsiniz. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Çok romantik hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz. Aşk hayatınız hareketleniyor. Çocuk isteyenler için de doğru zaman. Çocuğunuz varsa da onların hayatında hızlı gelişmeler yaşanabilir. Fazla hırslı ve baskıcı olmadığınız müddetçe güzel şanslar yakalayabilirsiniz.

21 Kasım tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir aylık süreçte biraz daha kendinize dönecek, yalnızlık ihtiyacınız artacak, hayatta biraz daha geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Koşulları ve şartları pek de kolay kontrol edemeyeceksiniz ne yazık ki. Biraz daha sağlıkla ilgili konu ve koşullarla ilgilenmeniz gerekebilir. Aşk meşk konularında şanslı, sizi sevebilecek kişileri yaşamınıza çekebileceksiniz.
Kova burç yorumları: Bu hafta ani bir yer değişimi gündeme gelebilir. Yeni bir taşınma gibi konular gündeme gelebilir. Aile içi ilişkiler gündeminizde olacak. Aile büyüklerinin sağlıkları ile yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Aile hayatınız için ani kararlar alma hızlanabilir. Özellikle iş ve kariyer konusunda büyük baskı altında olan Kova burçları kendilerine bir gün ayırıp dinlenmeliler.

Sorumluluklardan kaçmak doğru bir yol değildir ancak bazen onları kenara bırakıp dinlenmek gerekir. Ailevi problemler, geçmişe yönelik pişmanlıklar dramı veya kişisel mücadeleler sizi bunaltabilir. Ancak aynı zamanda bu duyguların üzerinizdeki kötü etkilerinden kurtulmanız için de bir fırsat sunabilir. Acınızdan kaçmak yerine onunla yüzleşerek ilerlemeye başlayabilirsiniz.

21 Kasım tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiyor. Bir aylık dönemde her zamankinden daha sosyal olacak, partiler, davetler, açılışlar, düğünlerin baş misafiri olacaksınız. Dostlarınızdan ve arkadaşlarınızdan önemli faydalar görebilirsiniz. Birbirinden farklı insanlarla daha sık bir araya gelebilir, onlarla birlikte hareket edebilirsiniz. Bu dönem arkadaşlarınızla birlikte keyifli seyahatler de organize edebilirsiniz. İlişkiniz varsa sıkıntılı bir süreç yaşayabilirsiniz. Gerçekçi ilişkilere çekilemeyebilirsiniz, ilişkileriniz daha çok platonik düzeyde kalabilir. Karşılık bulmakta zorlanabilirsiniz.

Artık geçmişin zor zamanlarını geride bırakıyorsunuz. Enerjin artıyor, duygularına ve düşüncelerine yansıyor. Birlikte çalıştığın insanlara karşı daha sakin ve öz verili olman gerekiyor. O anlamda yanlış anlaşılmalara açıksın. Çalışmalarındaki yükseliş ve kazancın şımarıklık olarak algılanabilir. Sosyal ilişki ve iletişimde tartışmacı kavgacı ortamlardan uzak durmanda fayda var. Haksızlığa tahammül edemiyorsun ama idare etmen gereken durumlar var. Sonradan daha fazla üzülmemek adına merhametini ve vicdanını ortaya koy.
Balık burç yorumları: Manevi olarak kendini ve enerjini aşağı çekebilecek düşüncelerden uzak durman gerekiyor. Ruh sağlığın için bu son derece önemli. Girdiğin ortamlarda sohbetin harareti ile anlatılmaması gereken şeyleri anlatma ihtimalin var. Sonrada pişmanlık duyacağın şeyler yapman olası görünüyor. Yeni kazançlara açıksın. Başarına başarı katabileceğin bir döneme giriyorsun.

Sizler için iletişimin çok önem kazanacağı bir dönem başlıyor. Bu nedenle insanlarla iletişim kurarken hal, hareketlerinize ve üslubunuza dikkat etmelisiniz. Zira bu dönemde yanlış anlaşılmalara bir hayli açık bulunuyorsunuz. Eğitim, iletişim, tanıtım, satış, sosyal medya ve ulaşım alanlarında ani duygusal kararlar almamaya dikkat edin. Mantıklı hareket etmeye özellikle bu dönemde çok ihtiyacınız olacak.

21 Kasım tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiyor. Bir aylık süreçte iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda adeta parlayacaksınız ve hedeflerinize çok daha rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bu dönem terfi için konuşmalar yapmak, iş değiştirmek, iş geliştirmek, alacağınız sorumluluklarla patronların gözüne girmek sizler için çok daha kolay olacak. Arkadaşlarınızdan güzel destekler görmeye başlayabilecek, daha çok sosyalleşebileceksiniz.

Uzun süredir mücadele ettiğin ve beklediğin şeylerde netice alıyorsun. Düzen değiştirmek adına oldukça uygun bir dönem. Kendini eksik hissettiğin konularda gelişimini tamamlayabileceğin yeni fırsatlarla karşılaşıyorsun. İsteklerin ve planların konusunda kesinlikle planlı olmalısın. Kendine değer ver ve yaptığın her işte istekli ol.
İndigo Dergisi

 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
çiçek1 (8).jpgKOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR
Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçiyor. Kendinizi neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Salı günü geçmişten gelen kişilerle kapanmamış konularda konuşmalar yapabilir tekrar konuşabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani nakit akışları elde edebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde beklediğiniz sonuçları henüz elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür’de yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Felsefe ve din tarihi gibi konularla bilgi almak isteyebilir yurt dışı seyahatlere çıkmak etrafı ve farklı kültürleri keşfetmek ilginizi çekebilir. Çarşamba günü İş hayatı ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü hayata geçirirken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve saç kestirmek için uygun zaman dilimi. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olumlu etkiler altında olabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sistem kurmak ve yapılandırma yapmak isterken duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle kadersel konuşmalar yapabilir geçmiş hesapları kapatabilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız işlerle ilgili abartılı ve yüksek beklentiler içine girebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik nakit akışları ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde para ile ilgili konularda güzel gelişmeler ve sağlam adımlar atabilirsiniz.
BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR
Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Salı günü duygusal olarak yara alabilirsiniz siz de karşı tarafta yara açabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirerek farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle ilişkilerinizi değerlendirerek eski hataları düşünerek tekrarlamamak için öz eleştiri yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projesi oluşturabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Başkalarının parasını yönetme ve kullanma konusunda özgürce hareket etmek ve kendi başınıza karar almak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve saç kestirilmesi konusunda değerlendirebilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda bilgi edinebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurmak için zorlandığınızı düşüneceksiniz. Geçmişte hayatınızda özel önem kazanmış kişilerle konuşmalar yaparak geçmiş hesapları kapatabilirsiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İş hayatı ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde derin ve etkili konuşmalar yapabilirsiniz. Pazar günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Yurt dışında yabancılarla yeni çalışmalar yapmak gelir elde etmek için başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla ilişkinizi kesebilir tekrar görüşmek istemeyebilirsiniz.
İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR
Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanınızda kendinizi yay burcu doğasında ifade edebilirsiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklediğiniz gelir miktarını elde edemeyebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde duruş sergilemek kendinizi göstermek ve harekete geçmek isteyebilirsiniz. Geçmiş hatalarınızı düşünerek öz eleştiri yapabilir ve tekrarlamamayı düşünebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde partnerinize özgür alan tanıyacak bir binize saygı göstereceksiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve saç kestirilmesi konusunda değerlendirebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda bütçenizi denkleştirmekte zorlanacaksınız. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menziline ulaşmada kadersel olumlu destekler altında olacaksınız. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Geçmişte hayatınızda özel önem kazanmış kişilerle konuşmalar yaparak geçmiş hesapları kapatabilirsiniz. Arkanızdan dönen işler ve dedikodunuzun yapılması nedeniyle ani farkındalık yaşayacak ve yön değişikliğine gideceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cumartesi günü günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Ortaklık kurmak için yapacağınız görüşmelerde istediğinizi tam olarak elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR
Yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken çalışma arkadaşlarınızla ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde özgür çalışma ortamları yaratabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşmazlık ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda harekete geçecek risk alarak kazanç elde etmek isteyeceksiniz. Kendinizle yüzleşerek geçmişte yaptığınız hataları tekrarlamamak için öz eleştiri yapabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeleri yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda hazırlayabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken yoğun sözel ve yazınsal iletişim yöntemlerini kullanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda araştırmalar yapabilir size uygun gelmeyen koşullar için tekrar görüşme isteyebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda istediğiniz miktarı elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR
Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. Sevgi aşk ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler ve spekülatif kazançlar alanınıza gelecek. Yeni bir aşka başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla neşeli, canlı iletişim kurabilir birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek yeni bir meslek elde edebilirsiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde sürpriz güzel gelişmeler terfi ve promosyonlarla karşılaşabilir şaşırabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak için karar alabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda bilgi edinmek için eğitim alabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para anlamında risk alarak kazanç elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde değişim ve dönüşüm yapmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Ortaklık yapma konusunda size sunulan teklifleri cömertçe harcayabilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Aile bireylerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.
BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR
Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklik, tadilat ve tamirat yaptırmak isteyebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizi değiştirmek farklı bir eve taşınmayı düşünebilirsiniz. Salı günü spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları ve bitcoin gibi konularda gelir kaybı yaşayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ilişkilerinizi geliştirmek için harekete geçebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde merhametli ve bağışlayıcı tutum ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde birbirinize özgür alanlar bırakmak isteyeceksiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizi değiştirmek ve dönüştürmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kısıtlar, engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz.
TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR
Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. İletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtabilirsiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir veya kullanabilirsiniz. Evinizde yaptığınız tadilat, tamirat ya da değişiklikler hoşunuza gitmeyebilir. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olarak dengeli beslenme ve spor konularını önemseyecek yaşam biçimi haline getireceksiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Yeni bir eğitim programına başlayabilirsiniz . Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirmek karı alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda kendinize engeller koyabilir bu alanda yatırım yapmak istemeyebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yapacağınız çalışmalarda abartılı ve yüksek beklentiler içine girebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü ortak kazançlar ve ortak gelirler alanında yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Aile bireylerinizle birlikte güzel zamanlar geçirebilir birbirinize zaman ayırabilirsiniz.
AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR
Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu insanlara yansıtacaksınız. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz gelişmeler sizi mutlu edebilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde para ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreterek hobilerinizi meslek haline getirme kararı verebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. İletişim yöntemlerinizi değiştirme ve dönüştürmeyi isteyebilir daha anlaşılır olmayı benimseyebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Ev, arsa, arazi gibi gayrimenkul konularında yapacağınız çalışmalarda gayrimenkullerin değerlerinin abartılı olduğunu görüp yatırımdan vazgeçebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü ortaklık yapma konusunda ani fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz.
YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR
Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 22 Kasım Pazartesi günü güneş yay burcuna geçiyor. Bir ay süreyle gökyüzünde yay zamanı başlıyor. Kendinizi coşku, sevinç, neşe ve iyimser olarak hissedecek ve ifade edeceksiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yaparken çalışma arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz gelir miktarını elde edemeyebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli, affedici ve bağışlayıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler üretebilir bunu insanlara sunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Perşembe günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Tanıtım satış ve pazarlama faaliyetlerinizi yaparken gereğinden fazla büyük vaatler ve büyük sözler vermekten kaçınmalısınız. Abartılı yaklaşımlar size olan güveni azaltabilir. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları ve yeni fırsatlar elde edebilirsiniz.
OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR
Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Bir ay süreyle gökyüzünde yay zamanı başlıyor. Kendinizi coşku, sevinç, neşe ve iyimser olarak hissedecek ve ifade edeceksiniz. Güneş on ikinci evinize geleceği için kendinizi daha geri planda tutarak yönetselliğinizi ifade edebilirsiniz. Salı günü çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek için yapacağınız işlemlerden memnun kalmayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde harekete geçebilir dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Tanıtım, satış ve pazarlama konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Merkür’de on ikinci evinize geleceği için arkadan dönen işler, dedikodunuzun yapılması ve gizli düşmanların sizin için yaptıkları hakkında fikriniz olacak. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Değişim ve dönüşümü hayatınıza geçirmek ve içselleştirmek için yaptığınız çalışmalarda bazen umutsuzluğa kapılabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani gelişecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendi kazandığınız para alanında bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü ailenizle birlikte güzel zaman geçirebilir onlara hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz.
KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR
Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Bir ay süreyle gökyüzünde yay zamanı başlıyor. Kendinizi coşku, sevinç, neşe ve iyimser olarak hissedecek ve ifade edeceksiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizde arkadaş gruplarınızla bir araya gelerek keyifli eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak iş yapabilir gelir elde edebilirsiniz. İşle ilgili kazançlarda artış ve büyüme elde etmek hoşunuza gidecek. Salı günü arkanızdan dönen işleri ve dedikoduları öğrenebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçecek, duruş sergileyecek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür’de yay burcuna geçecek. Arkadaş çevreniz ve sosyal çevrenizde iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım satış ve pazarlama konularında kendinizi göstermek için faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Dernek, kulüp ve sivil toplum kuruluşlarında görev alabilir toplumsal yarar sağlayan çalışmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygusal olarak ikili ilişkiler ve evlilik gibi konularda istediğiniz ivmeyi yakalayamadığınızı düşünebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Arkadaşlarınızla bazı konularda fikir ve görüş ayrılığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizle birlikte güzel sürprizler yaşayabilir birlikte zaman geçirebilirsiniz.
BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR
Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Bir ay süreyle gökyüzünde yay zamanı başlıyor. Kendinizi coşku, sevinç, neşe ve iyimser olarak hissedecek ve ifade edeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Salı günü eğitim verme konusunda yeni bir yöntem belirleyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bazı kişilerle anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda harekete geçmek yeni fikirler ve projelerinizi onlara sunmayı düşünebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni çalışmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür’de yay burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşteriler bulma, toplantı yapma, yeni iş fırsatları için yazışmalar ve görüşmeler yapabilirsiniz. Çalışanlar yeni bir işe girebilir. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Arkadaş çevrenizi değiştirip dönüştürebilir bazı arkadaşlarınızla görüşmeyi kesebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Yakın çevre gezilerine çıkıp etrafı keşfetmek isteyebilirsiniz. Ani gelişecek olaylar ve durumlar sonucunda geziniz gerçekleşemeyebilir ya da sorunlar yaşayabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Gerçekçi değerlendiremeyebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla birlikte zaman geçirebilir geçmişi yad edebilirsiniz.
Tülin Aydoğan
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
Güneş, enerjimizi yükseltiyor. Maddi konular ön plana çıkıyor. Sonuçlanmayan hukuksal sorunlarımız artı veya eksi bir şekilde bitecek. Eninde sonunda mutlaka bir sonuca bağlanacak.

çiçek1 (14).jpg

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Bu hafta aşkta geri planda kalmak istemiyorsunuz. Özellikle, derin dostluklar ve özel arkadaşlıklar için ilginç bir dönem. Bazılarınız bol seyahat edeceğiniz için karşılarına çok fırsat çıkacak. İşte cesurca kararlar vermenizin tam zamanı. Koşulları kendi lehinize kolayca çevireceksiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Aşk yaşantınızda renkli günler sizi bekliyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle güzel bir uyum içine gireceksiniz. Yaşamda hiçbir şey garanti değildir. Bu yüzden hayatınızda olumlu olacak olayların kurgusu biraz da size bağlı, unutmayın. Bu hafta yapacağınız seyahatler güzel geçecek.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Bu hafta, öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Aşkta para değil de, duygusallık ve bağlılığın önemini kavrayacaksınız. Karşılaştığınız kişilerin yüreği sizin için önemli olacak. Sevdiğiniz kişiyi uzaktan düşünmek size yetecektir. Kariyeriniz çok önemli.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Takıntılı ve platonik bir aşka hazır olun. Dostluklarınızın pekişeceği fakat aynı zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir hafta olacak. Büyük sektörel anlaşmalara imza atabilirsiniz. Birçok proje ayağınıza gelecek. Ailenizle ilgili görevlerinizi tam bir teslimiyetle yerine getirmeniz gerekiyor.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Bu hafta aşkta sezgileriniz ön plana çıkacak. Kişisel dengelerinizi, algılama gücünüzle birleştireceksiniz. Başkalarının düşüncelerinden çok kendi hisleriniz önem kazanacak. Partnerinizin enerjisinden destek alacaksınız. Bu hafta iş ve eğlenceyi bir arada yaşayacaksınız.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Yakın aile bağları içinde bulunduğunuz kişilerin sorunlarıyla uğraşacaksınız. Dostlarınızın duygusal desteğinin artılarını hissedeceksiniz. Olayları kendi tarzınıza göre yorumladığınız için bazı yanlışlıklar yapabilirsiniz. Değer yargılarınızı gözden geçirip, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Bu dönem olayların üstesinden gelebilme mücadelesi vereceksiniz. Yaşantınızda hızlı gelişen olaylara karşı hedeflerinizde sapmalar görülebilir. Olaylara yaklaşım tarzınızda farklı bir renk var. Kendinize yatırım yapmak isteyecek ve bazı konularda hassas davranacaksınız. Disiplinli olmak zorundasınız.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Hafta boyunca duygularınıza rağmen, mantığın gerektirdiği kurallar çerçevesinde davranacak ve ilişkilerinize saygın bir mesafe koyacaksınız. Yanılgılar söz konusu. Yeni fikirlerinizi yaşama geçirmek için her türlü olanağa sahip olacaksınız. Kariyer ve aile yaşamınızı dengelemek zorunda kalacaksınız.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz bir hafta. Özgürlük duygusu içinde hareket edeceğiniz için çevrenizde ilgi odağı haline geleceksiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta içindesiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Aşk enerjiniz yükseliyor. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta içindesiniz. Hafta boyunca, entelektüel çalışmalar içine gireceksiniz. Deneyimler ve testlerden geçiyorsunuz. Toplumsal olaylarda ikna kabiliyetiniz artıyor. Yakınlarınızla kuracağınız sevgi bağları önemli olacak.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Bu hafta, sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek. Sürekli değişim içinde, hareketli bir yaşamı tercih edeceksiniz. Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanın yollarını bulacaksınız. Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemek...

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Aşkta bu hafta yine duygusal olacaksınız. Aşk hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız. Tutkularınızı ve yeni fikirlerinizi yaşama geçirmek için her türlü olanağa sahip olacaksınız. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz.Filiz Özkol
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
Haftanın Gündemi

  • 22 Kasım Güneş Yay Burcunda
  • 24 Kasım Merkür Yay Burcunda
  • 26 Kasım Satürn Chiron Üçgeni
çiçek1 (9).jpg

Koç

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, her şeyi tamamladığınız ve büyük ivmeler elde etmek için hazır olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. 22 Kasım itibariyle Güneş’in ve Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte, nasıl daha mutlu bir yaşam inşa edeceğiniz üzerine düşünebilirsiniz.Boğa

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, burcunuzda gerçekleşen ay tutulması sonrasında mental ve fiziksel olarak kendinizi daha esnek hissedeceğiniz bir haftaya, döneme giriyorsunuz. Her şeyin son derece net olduğunu görebilirsiniz. Alacağınız kararların hayatınızı önemli ölçüde etkileyeceğini düşünebilir, nitekim öyle de olacaktır. Direnciniz kırılıyor.İkizler

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, yönetici gezegeninizin burç değiştirecek olması ilişkiler anlamda önemli bir haftaya giriş yapacağınızı işaret ediyor. Parlamaya ve gülmeye hiç olmadığınız kadar hazır ve istekli hissedebilirsiniz. Zorlayıcı bir iletişim tercih eden, sizin iyiliğinizi istemediğini açıkça belli eden kişilerle karşılaşabilirsiniz. Eskisinden daha farklı bir tutum sergileyebilir, zarar vermeyen ama umursama düzeyini oldukça aşağıya çeken bir tavır takınabilirsiniz.Yengeç


Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeçler, yönetici gezegeniniz Ay hafta başında burcunuzda seyrediyor olacaktır. Kendinizi ve hissettiklerinizi ifade etmek, mantıkla hareket edebilmek sizin için zorlaşabilir. Güvende olduğunuzu hissettiğiniz yerlerde vakit geçirmek isteyebilir, sizi endişelendiren durum ve insanlar üzerine düşünebilirsiniz. Bu düşünce, motivasyonunuzu düşürmek yerine sizi yeni güne, yeni haftaya hazırlayacak nitelikte olmalıdır. Geçmiş hikayelerinizi kapatmak, kendinize yeni bir tavır belirlemek için mental olarak kendinizi hazırlamalısınız.Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, yönetici gezegeninizin Yay burcuna geçmesi kendinize parlayacağınız yeni bir alan kurabilir. Bir süredir bazı insanların ve durumların getirdiği olumsuzlukları çözmekle uğraşıyordunuz, hafta ortasında Ay’ın da burcunuza geçecek olmasıyla kendinizi daha iyi savunabilir ve bu meseleleri artık sonlandırabilirsiniz. Yönünüzü kendinize ve yetilerinize çeviriyorsunuz.Başak


Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, kendinizi yeni kararlara ve girişimlere hazırlamanız gereken bir haftaya giriyorsunuz. Gücünüzü sizi yoran konuları bitirmek için kullanmalısınız. Sizden gizlenen bir şeyleri görebilir, duyacaklarınızın neticesinde önemli detaylar konuşabilirsiniz, bu da kararlarınızı etkileyebilir. Sonucu her ne olursa olsun, önemli olan kazandığınız tecrübeler ve bakış açısına uygun şekilde hareket etmenizdir.Terazi

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, tüm manipülasyonlardan uzaklaşacağınız bir hafta sizi bekliyor. Bunu hem iş yaşamınızdaki gelişmeler hem de psikolojik olarak bir iyilik halinde olmanız sebebiyle, oldukça yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. Etrafınızdaki insanların ruh halini ve niyetini iyi anlamış olmanız, artık önceliği kendinize vermeniz önemli kararlar almanızı kolaylaştıracaktır. Tüm algınızı hayatınızı kazanmaya, finansal güvencenizi sağlamaya yönlendiriyorsunuz. Bunun ne demek olduğunu anlamak, dikkatiniz ve sağduyunuzla doğru orantılı olacaktır.Akrep

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Boğa burcunda gerçekleşen ay tutulması sonrasında nefes almaya başlıyorsunuz. Bu hafta itibariyle üzerinizdeki toprak hissini attığınızı düşünebilirsiniz. Düşünmenin, sürpriz gelişmelerle ilgilenmenin verdiği yorgunluk sizi yavaş yavaş terk edecektir. Hayatınızın dönüm noktalarından birinde olduğunu düşünebilirsiniz. Bu düşüncenizde çok da haksız olmadığınızı zaman size gösterecektir. Siz yeter ki görmek için çabalamaktan vazgeçmeyin.Yay

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, haftanın ve hatta ayın yıldızı olduğunuzu düşüneceğiniz bir döneme giriyor ve her anlamda yeniden doğuyorsunuz. Kendinizi ifade etmek, varlığınızı belli etmek bu hafta en güzel ve parlak haliyle söz konusu olacaktır. İlerlemenize engel olan her şeyin çözüldüğünü, dağılan her şeyin toparlandığı ve tüm bunların büyük keyif verdiği bir zamanın içindesiniz. Heyecanlı ve mutlu günlere kapılarınızı açıyorsunuz.Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Ay’ın Yengeç burcunda seyrettiği hafta başı itibariyle ilişkilerinizle ilgili gündemleriniz olabilir. Partnerinizle aranızda duygusal gerilimler yaşayabilir, ortak dil bulmakta zorlanabilirsiniz. Kısa süreli etkilerin uzun süreli kırgınlıklar oluşturmasına mahal vermemelisiniz. Karşılıklı empatiyi sağlamak, burcunuzdaki Venüs’ten destek almak tarafların maddi ve manevi kazanımlarında etkili olacaktır.Kova

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, önünüzde dört gözle beklediğiniz iyi haberleri almaya başlayacağınız bir hafta var. Burcunuzdaki Satürn’ün Chiron ile üçgen açısı, tüm cevapsız sorulara cevap veriyor, tüm tedavileri sonuçlandırıyor. İlişkilerinizin, işlerinizin, girişimlerinizin ne yönde gittiğinizden emin olmaya başlıyorsunuz. Yaklaşımlarınız, gidişatınızı da belirleyecektir. Zihninizi neye odakladığınıza dikkat edin.Balık

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, Kasım ayının en keyifli zamanlarına bu hafta itibariyle adım atıyorsunuz. Hem aile hayatınızı hem de kariyerinizi şekillendireceğiniz önemli günler görebilirsiniz. Sizi siz yapanın ne olduğunu anlamak, bu haftayı ve yılın geri kalanını hatta 2022 yılını dahi önemli derecede etkileyecektir.
Aygül Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
çiçek1 (15).jpg

Koç burcu​

Pazartesiden salıya ailenize, partnerinize karşı hissettiğiniz sorumluluk duygusu artabilir. Eviniz üzerine çalışmaktan, daha keyifli bir alana çevirmekten büyük zevk alabilirsiniz. Detaylara olan ilginize, sabrınıza ve iş etiğinize güvenebilirsiniz. Çarşambadan pazara güç ve etki alanınızdaki artış size başarı ve pozitif değişimler sunabilir. Spiritüel, kişisel ve profesyonel gelişimler yaşayabilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Boğa burcu​

Pazartesiden salıya çevreniz üzerinde ikna kabiliyetinizin arttığını, daha kolay etkileyebildiğinizi görebilirsiniz. Yoğun ve derin düşünce akışınız sizi zorlayan konuların dibine inmeye şans verebilir. Kendinize dair de bastırdığınız bir yönünüzü keşfedebilirsiniz. Çarşambadan pazara şansınızın art arda yolunda gitmesi büyük ölçekte başarılar kazanmanıza yol açabilir. Kendiniz kadar aileniz, sevdikleriniz ve içinde yaşadığınız topluluk için iyi değişimlere öncü olabilirsiniz.

İkizler burcu​

Pazartesiden çarşambaya eviniz ve profesyonel hayatınız arasında keyifli bir denge tutturabilirsiniz. Aileniz size ihtiyacınız olan duygusal desteği sunabilir. Birlikte güzel bir olayı kutlayabilirsiniz. Perşembeden pazara sorumluluk ve görevlerinizi yerine getirmek için disiplinliğinizden ve sabrınızdan faydalanabilirsiniz. Çevrenizin duygusal destek ve tavsiye aldığı rol model bir kişiye evrilebilirsiniz. Hayatınızı basitleştirmeniz ve verimli hale getirmeniz için iyi bir zaman olabilir.

Yengeç burcu​

Pazartesiden perşembeye Ay burcunda olan Yengeç merkezinize özel hayatınızı, ailenizi ve evinizi yerleştirebilir. Normalden daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Samimiyeti arttırmak, yeni arkadaşlıklar kurmak için gerekli duygusal yakınlığa sahip olabilirsiniz. Çarşambadan pazara hayatınızda büyük değişimler yapmak için büyük bir arzu duyabilirsiniz. Yüksek motivasyonunu ve hırsınız sizi kararlı ve tutarlı kılabilir. Engeller sizi yolunuzdan vazgeçirmeyebilir.

Aslan burcu​

Pazartesiden çarşambaya, kendinizi sevecen ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla, ailenizle ve sevgiliniz ile keyifli vakit geçirmek için ideal bir zaman olabilir. Çekiciliğinizin artması, flörtlerini olumlu yönde etkileyebilir. Duygularınızı açıkça paylaşmanız takdirinde dostluklarını destekleyebilirsiniz. Perşembeden pazara olan süreçte düşüncelerinizi belirtmekte zorluk yaşamadığınızı fark edebilirsiniz. Kelimeleri kullanmaktaki ustalığınız, sohbetlerinizi keyifli ve verimli kılabilir. İş yerinde veya kişisel hayatınızda daha iyi anlaşmalar yapmak için ideal bir zaman olabilir.

Başak burcu​

Pazartesiden cumaya olan süreç, size iç denge hissi, yaşam ile uyum ve hayata karşı memnuniyet duygusu getirebilir. Etrafınızdaki insanların kötü enerjilerinden, rahatsız edici davranışlarından ve çeşitli dramalardan uzak kalmayı başarabilirsiniz. Kişisel ve başkaları ile ilgili sorunlarınızı çözmek için uygun bir zaman olabilir. Yakın ilişkileriniz ile güçlü duygusal bağlar kurabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günlerinin yoğun bir şekilde geçmesi, bazı olaylara anlam vermenizi zorlaştırabilir. Çevrenizden aşırı bilgi yüklemesi, karmaşık düşüncelerin oluşmasına sebep olabilir. Bu yüzden kendinizi net bir şekilde ifade etmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

Terazi burcu​

Pazartesi ve salı günleri duygusal açıdan daha olgun ve istikrarlı davranışlar gösterebilirsiniz. Bir kriz ortamında bulunan kişiler, sizin tavsiyenize ihtiyaç duyabilir. İlişkiniz içerisinde bağlılık ve sadakat konuları büyük bir önem taşıyabilir. Çarşambadan pazara; kendi yaşamınızı, çevrenizi ve diğer insanların yaşamlarını olumlu yönde etkilemek için fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Çeşitli ortamlarda kontrol sahibi hissetmeniz; gücünüzü ve otoritenizi yansıtmakta yarar sağlayabilir. Politika, din, hukuk, eğitim veya seyahat alanındaki konular hayatınızda büyük bir yere sahip olabilir.

Akrep burcu​

Pazartesi ve salı; sevgi, hassasiyet, uyum ile dolu olabilirsiniz. Sevgi dolu ve anlayışlı ruh haliniz sizi popüler yapabilir. Çekiciliğiniz ve güzelliğiniz ile flört etmek için harika bir zaman çünkü gerçek aşkı bulabilirsiniz. Duygularınızın artması ile hayatınızdaki kişi ile daha romantik ve samimi bir ilişki kurabilirsiniz. Çarşambadan pazara olan süreç, hayatınızda olumlu bir değişiklik başlatmanıza yardımcı olan bir büyüme hamlesi getirebilir. Bu hamle maddi güç olabileceği gibi bir kişiye veya bir gruba yardımcı olma şeklinde de kendini gösterebilir. Güç ve nüfuz sahibi birey de sizin hayatınızı önemli bir şekilde etkileyebilir.

Yay burcu​

Haftanın ilk iki günü, tesadüfi karşılaşmalar ve heyecan verici olaylar yaşayabilirsiniz. Hayatınızda değişime daha açık hissedeceğiniz bir döneme giriş yapabilirsiniz. Artan sezgileriniz sayesinde hangi yöne gideceğinize dair hızlı kararlar alabileceğiniz bu süreçte, içgüdülerinize güvenmenizde fayda olabilir. Çarşambadan pazara ise hedeflerinizin ayrıntılarını belirleyebilir ve daha net adımlar atmak için harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek isteyeceğiniz bu süreçte, onların fikirlerinden ilham alabilirsiniz.

Oğlak burcu​

Pazartesi ve salı, duygusal tutumlarınız, davranışlarınız ve tepkileriniz hayatınızda daha belirgin bir şekilde yer edebilir. Anılarınızın canlanacağını bu birkaç günde, geçmişinizde yaşananlara dair “neyi görmeliydim” sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Artan duygusal sakinliğiniz sizi meditasyona yönlendirebilir. İçgüdülerinize ve hayallerinize ise güvenmelisiniz. Çarşambadan pazara, ilişkiniz varsa manevi bağlarınızın kuvvetlendiğine şahit olabilirsiniz. Yaratıcı bir hobiyle kendinizi şımartmak, film veya en sevdiğiniz albümlerle rahatlamak için harika bir zaman olabilir.

Kova burcu​

Haftanın ilk iki günü, sezgisel tarafınız rasyonel düşünce süreçlerinizle dengelenebilir. Çevrenizde yaşanan olayları daha berrak bir şekilde görebilmenizi sağlayacak olan bu dengeli tavrınız, karar verme becerilerinizin de güçlenmesini sağlayabilir. Bu, flört etmek, ilişkilerinizdeki bağları güçlendirmek için de ideal bir zaman olabilir. Çarşambadan pazara ise olumlu değişiminiz başarının kapılarını aralamanızı sağlayabilir. Kişisel gelişiminize verdiğiniz önem sayesinde profesyonel hayatta başarıya ulaşabilir, yatırımlarınızın olgunlaşıp, meyvelerini verdiğini görebilirsiniz.

Balık burcu​

Hafta içi, artan entelektüel içgüdüleriniz sayesinde, daha önce sadece yüzeysel olarak baktığınız durumların arka perdesini görebilirsiniz. Astroloji ve psikolojiye olan ilginizin artabileceği bu süreçte, düşünceleriniz üzerinde büyük bir etkisi olan biriyle tanışabilirsiniz. Cumartesi ve pazar düşüncelerinizi ve hedeflerinizi egonuz ile dengelemeye çabalayabilirsiniz. İçinizdeki zıt kutuplarla başa çıkmak ve terazinin dengede kalmasını sağlamak için iç sesinize kulak verebilir, meditasyona daha fazla zaman ayırabilirsiniz.livetobloom
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
çiçek1 (16).jpg

Koç burcu​

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile hayatınızı koşturmacası yanında pembe gözlükler ile olaylara bakmaya da başlayabilirsiniz. Hayatınızı daha anlamı hissedebilir ya da daha anlamlı hale getirmek için nelerin olması gerektiğine dair bazı fikirler yürütebilirsiniz. Kalabalık kitlelere ulaşabileceğiniz bir dönem. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Yeni seyahatler ya da eğitimler gündeminize gelebilir. Uzmanlaşmak istediğiniz konuları ön plana alabilirsiniz. Hayatınıza olan bakış açınız çok daha olumlu olacaktır.

Boğa burcu​

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile finansal olarak rahatlayabileceğiniz bir dönem başlıyor. Yine de harcamalara dikkat etmekte fayda var. Parasal çıkışa değil, girdilere konsantre olmalısınız. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Bakış açınızı, bazı yargılarınızı hatta peşin hükümlerinizi dönüştürebileceğiniz güzel bir zaman dilimi. Kendinize olan bakış açınız maddi hayatınızı da etkiliyor, unutmayın.

İkizler burcu​

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte ilişkiler anlamında güzel bir dönem başlıyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, ilişkinizi evlilik ile taçlandırabilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar ya da varsa dava süreciniz ile ilgili bol konuşmalar yapabilirsiniz. Partneriniz ile ilgili düşünceleriniz olumlu yönde değişebilir.

Yengeç burcu​

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte çalışma hayatında kendinizi çok daha rahat bir şekilde gösterebilir, hak ettiğiniz konum ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Günlük rutinlerinizi değiştirebilir, hayatınıza ve yaptığınız işlere daha farklı bir açıdan bakabilir, planlarınızı revize edebilirsiniz.

Aslan burcu​

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte aşk hayatınız parlıyor. Yeni bir ilişki, yeni bir heyecan sizi bekliyor olabilir. Çocuklarınız ile daha çok vakit geçirebilir ya da yeni bir çocuk sahibi olabilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Bol hareketli, bol sosyalleşmeli aktiviteler yapabilir. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Başak burcu​

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte ailenizin göz bebeği gibi hissedebilir ya da ailede otorite figürü olarak yönlendirmeler yapabilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Aile geçmişi ile ilgili bazı bilgiler edinebilir, onlardan size yansıyan bazı görüşleri fark edip kendi özgünlüğünüzü oluşturabilirsiniz.

Terazi burcu​

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile yakın çevreniz nezdinde popülerleşebilirsiniz. Kardeşleriniz ya da arkadaşlarınız arasında küslük varsa bitirebilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Bol bol telefonlaşma, yeni yeni haberler söz konusu olabilirken, yeni eğitimler, planlar da ani bir şekilde ortaya çıkabilir.

Akrep burcu​

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte maddi anlamda rahatlama ve ekstra para girişleri söz konusu olabilir. Yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için güzel bir dönem. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Elde edeceğiniz gelirler ya da satın almalar ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. İş görüşmeleri bu dönemde gündeminizde olabilir.

Yay burcu​

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte popülerliğiniz artarken sağlığınız da olumlu etkilenecektir. Bu dönemde içiniz içinize sığmayacak, gezmek tozmak, keşfetmek isteyeceksiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi aktarmak, kendinizi anlatabilmek için bir fırsatınız var. Bunu değerlendirmek sizin için faydalı olacaktır.

Oğlak burcu​

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile, bazı endişe ve korkularınız ortaya çıkabilir. Bunu olumsuz olarak değil, var olan sıkıntılarınızı adlandırabileceğiniz için bir fırsat olarak görüp direkt çözüme odaklanabilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. Kendinizle baş başa kaldığınız anlarda bol bol yazın, konuşun, şarkı söyleyin. İçinizde biriken her duygu ve düşünceyi ortaya çıkarın; rahatlayacaksınız.

Kova burcu​

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile, sosyal çevreniz içinde oldukça popülerleşebilir, yeni dernek ve kulüplere üye olabilir, sosyal çevrenizi daha fazla genişletebilirsiniz. Merkür de Yay burcuna geçiyor. İdeallerinize bir adım daha yaklaşmak için gerekli ve ihtiyacınız olan görüşmeleri rahatlıkla yapabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Balık burcu​

Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile geleceğinizi şekillendirmek için çok uygun bir dönemdesiniz. Statü değişikliği yaşayabileceğiniz zamanlar geldi. Merkür’ün de Yay burcuna geçişi ile birlikte, iş değişikliği, kariyerde değişim ya da evlilik, ebeveynlik gibi sosyal statü değişiklikleri söz konusu olabilir. Bu dönem, içinde bulunduğunuz ortamda çok daha ön planda olacaksınız.Astrolog Damla Güleç
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
Haftanın Mottosu :

Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür…

Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür…

Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür…

Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür…

Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür…

Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür…

Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür…

''Gandhi''Semra üre
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
çiçek1 (19).jpg

KOÇ BURCU: Anneniz ve yuvanızın içerisinde mutlu olacağınız güzel enerjiler bulunurken. Aile büyükleri ve yöneticilerden destek alacağınız şanslı fırsatlar görünüyor. Hafta sonuna doğru sevdiğiniz kişiyle seyahat ve organizasyonların içerisinde kendinizi bulurken, hafta sonuna doğru şanslı para konuları karşınıza çıkabilir. İthalat ve ihracat konuları, sınavlar ve yabancılarla ilgili de oldukça şanslı bir dönemin içerisinde olacaksınız.

BOĞA BURCU: Yakın arkadaşlarınız, komşularınız ve kardeşlerinizle ilgili önemli konular gündeme gelirken, bazı kişilerin gerçek yüzünü göreceksiniz. Maddi konularda önemli bir dönemin içerisinden geçerken, bu hafta özellikle sağlıkla ilgili kendinize özen göstermelisiniz. Bu hafta özellikle Cuma günü iş ve aşk konusunda şanslı karşılaşmalar sizi bulurken, hak edişinizi kutlayabilirsiniz. Ev değişikliği yapmak istiyorsanız, bu hafta girişim yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU: Para ve maddiyatla ilgili konuların temelini atabilir, yeni iş fırsatları için görüşmeler yapabilirsiniz. Tüm bu süreçlerin içerisinden geçerken sürpriz borçlar ya da müsrif bir sürecin içerisinde olabilirsiniz. Eşiniz, ilişkileriniz, ortaklıklarınız ve açık düşmanlarınızla ilgili bir sürecin içerisinde olacağınız 1 aylık döngünün içerisinde olabilirsiniz. Bazı İkizler burcu evlilik teklifi bu hafta alabilir. Çevreniz genişlerken şansın sizden yana olduğunu unutmamak gerekir. Bu hafta zihinsel sıkıntı yaşadığınız kişilerden uzak durmak isterken, size değer veren enerjiler içerisinde olmak ruhunuza iyi gelecek.

YENGEÇ BURCU: Kendinizi göstereceğiniz şahane bir haftayken, bir o kadar da duygusal olacaksınız. İş hayatınız ve sağlığınızla ilgili olan konularda sürpriz başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Sürpriz iş imzaları gündeme gelebilir. Hafta ortasında parasal konularda sürpriz atılımlar yapabilirsiniz. Hane değişikliği ya da iş yerinizin taşınma süreci içerisinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizden gelecek sürprizler sizi çok mutlu edecek.

ASLAN BURCU: Hafta başında sağlığınıza dikkat ederken, geçmişten gelen konuları düşünmemek ve arınmak oldukça önemli olabilir. Aşk ve çocuklar gündeminizde olurken, hayattan keyif almaya başlayacağınız sürpriz bir dönemin içerisinde olabilirsiniz. Uzunca zamandır aşkı bulamayan kişiler haftanın sonuna doğru sürpriz tanışmalar yaşayabilir. Eğitim, sınavlar, ticaret konularında hafta içinde ciddi efor sarf ederken, hayatın size karşı çıkaracağı sürprizleri görmezden gelmemek önemli.

BAŞAK BURCU: Gruplar, kalabalık arkadaşlar ve davetlerin içerisinde olacağınız şahane enerjiler sizinle olabilir. Anneniz, babanız ve çekirdek aileniz içerisinde yaşayacağınız güzel enerjiler altında olurken, ev alım - satım işlerinde sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Bazı Başak burçları bu hafta hamilelik haberleri alabilir, hamile kalabilir. Hafta sonuna doğru gizli düşmanlar ve dedikodular kulağınıza gelebilir. Kimseye takılmadan iş hayatınıza ve özel yaşantınıza özen göstermelisiniz.

TERAZİ BURCU: Aile büyüklerinizin sağlığı, çocuklarınızın önemli problemleri içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. İş hayatınızda oluşabilecek dengesizlikler ve yöneticilerinizin diğer yüzünü fark edebilirsiniz. Kısa seyahatler, medya, internet, eğitim ve ihracat konularında ciddi anlamda güzel gelişmeler yaşayacağınız bir dönemin içerisinde bulunurken, kalbiniz boşsa sürpriz flörtlere kalbinizi açabilirsiniz. Bu hafta genelinde söylediklerinize dikkat edin, daha sonra başka yerlerden duyulabilir. Sırlarınızı kime verdiğiniz konusunda dikkat etmekte fayda var.

AKREP BURCU: İş dünyasında sürpriz gelişmeler yaşamanız muhtemel. Şimdiden gelişen konuları dikkatlice incelerken, cuma günü atacağınız atılımlar maddi anlamda büyümenizi sağlayabilir. Size yardımcı olabilecek kişilerle karşılaşırken, ilahi anlamda şansınızın döndüğü haftalardan birisiniz. Aşk hayatınızda zihninizin karıştığı bir haftayı yaşarken çürümüş bir beraberlik bulunuyorsa benden buraya kadar diyebilirsiniz.

YAY BURCU: Para konusunda gelen enerji olduğu kadar bu hafta giden bir enerji bulunuyor. Bu hafta Pazartesi günü Yay Burcuna geçen Güneş ile birlikte İyi ki doğdunuz! Yeni Solar döngünüz size mutluluk getirsin. Sağlık konusunda sürpriz operasyonlar ya da ağrılar çekmeniz muhtemel. Bu hafta önemli operasyonlara girmeden önce belki ikinci bir hekimden görüş almak sizler için iyi olabilir. İş hayatınızda yeni gelişecek fırsatlar için hemen acele etmeden gözlem yapmak oldukça önemli olabilir.

OĞLAK BURCU: Evliliğiniz, ortaklarınız ve ilişkileriniz açısından önemli kararlar vereceğiniz bir haftanın içerisindeyken, aldatma-aldatılma enerjilerine çok dikkat etmelisiniz. İç dünyanızda kendi ruhsal yolculuğunuza odaklanırken, kapalı alanlarda kalmak isteyebilir ya da önemli bir rahatsızlık atlatıyor olabilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı temkinli olurken, sonradan duyacağınız enerjiler içerisinde olabilirsiniz. İş değişikliği yapmak istiyorsanız, bu hafta tanıştığınız kişiler size ilerleyen süreçte yardımcı olabilir.

KOVA BURCU: İş hayatınızda yüzünüze gülen ama arkanızdan iş çeviren kişilere karşı temkinli olmanız gereken özel enerjiler içerisinde olabilirsiniz. Hafta ortasına doğru sosyalleşeceğiniz enerjiler altındayken, önümüzdeki döngülerde iş hayatınızda atacağınız atılımlar Cuma günüyle birlikte sizinle olabilir. Aşk hayatınızda flörtöz olan yapınızla kalpleri çalarken, gerçekten sizi mutlu edecek olan birini kaybetmemeye dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU: Aşk hayatınızın canlandığı enerjiler altında olacaksınız. Kalbi yalnız olanlar için arkadaş ortamları ve kalabalıkların arasında karşılaşacağınız pek çok kişi arasında kalabilirsiniz. Aşk ve ilişiklerde karar veremediğiniz ya da kime nasıl güveneceğinizi bilemediğiniz önemli bir dönemden geçerken, iş hayatınız ya da eğitim alanında şansınızın döneceği önemli bir dönemeçtesiniz. Cuma günüyle birlikte umulmadık kişilerden destek göreceksiniz. Krizlerin içerisinden adeta yükseleceksiniz.


Astrolog Özlem Recep
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.409
1.827
Pazartesi

Ay, Yengeç burcunda ilerliyor. Gün içerisinde Ay’ın Uranüs ile yapacağı uyumlu açı ile sürprizlere açık fakat bu sürprizleri uyumlu bir enerji ile geçireceğimiz bir gün içerisindeyiz.


Salı

Ay, Yengeç burcundaki ilerlemesine devam ediyor. Gün içerisinde ikili ilişkilerle ilgili ihtiyaçlarımızın tam karşılanmadığını düşündüğümüz, kadın figürleriyle anlaşmakta zorlandığımız, sosyal ilişkilerimiz ve ailemiz arasında küçük gerginliklere sahne olabilecek bir gün.


Çarşamba

Ay, Yengeç burcundaki ilerlemesine akşam saatlerine kadar devam ediyor. Gün içerisinde Plüton ile karşıt açı yapacak olan ay bugünün fazlaca duygusal yoğunlukta geçirebileceğimiz bir zamana işaret ediyor. Akşam saatlerinde ise ay Aslan burcuna geçiş yapacak.


Perşembe

Aslan burcundaki seyrine devam eden Ay gün içerisinde Satürn ve Uranüs ile sert etkileşimlere girecek. Gün içerisinde egosal çatışmalara, gerginliklere dikkat etmek gerekiyor. Haftanın en gergin günü.


Cuma

Haftanın oldukça abartılı olabilecek günlerinden. İyimserliğimiz ve cesaretimiz had safhada. Hesapsızca hareket etmekten kaçınmamız gereken eğlenceli fakat kazalara, sakarlıklara da açık bir gün.


Cumartesi

Ay, Başak burcuna geçiş yapıyor. Hafta sonu da olsa temizliğe, beslenmemize, varsa işlerimize odaklandığımız bir gün olacak. Gün içerisinde aile ile gerginlikler yaşanabilir.


Pazar

Haftanın güzel günlerinden. Ay Başak burcundaki ilerlemesine devam ederken Oğlak’taki Venüs ile ve Venüs ile uyumlu etkileşimde olan Neptün ile de bir kombinasyona girecek. Haftanın gerçekçi ve olgun olduğu kadar romantik günlerinden olduğunu söyleyebilirim. İkili ilişkiler için değerlendirilebilir.


Herkese mutlu ve sağlıklı günler dilerim…Korhan Kılınçkaya