22 ocakta ameliyat oldum

papaxya

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
191
0
39
merhaba arkadaslar 22 ocakta ameliyat oldum. tampon filan her şey çıkarıldı burnumun ucu çok büyük duruyor şişmidir ya moralm çok bozuk şişler inince küçülürmü acaba

burnunun ucu daha çok şiştir 1 senen var daha canım burnunun son şeklini alması için ilk etapta kendini çok kötü hissetmen normal alışırsın zamanla ben 6 ay bunalıma girdim şimdi alıştım artık :S

bence şişliklerden dolayı küçük gözüküyodur
insanın kemer kısmındaki kemikleri bile sisiyor ya:s onlar inince burun anca kendine geliyor:)

Geçmiş olsun bende ameliyat oldum 3 günlük daha bnm burnum .. Şişlik yapıya göre değişiyor kısa zamana düzelir umarım..

merhaba arkadaslar 22 ocakta ameliyat oldum. tampon filan her şey çıkarıldı burnumun ucu çok büyük duruyor şişmidir ya moralm çok bozuk şişler inince küçülürmü acaba

cnm hıcc mrk etmee bak benm 25. gunumm burnumun onuu eskı burnumdan daha sıs gorunuoo doktorun onunu ınceltmesıne ragmen oyuzden hıc mrk etmee zmnlaa geccek:KK66:

merhaba arkadaslar 22 ocakta ameliyat oldum. tampon filan her şey çıkarıldı burnumun ucu çok büyük duruyor şişmidir ya moralm çok bozuk şişler inince küçülürmü acaba[/QUO
canım ben de 26 ocakta ameliyat oldum.daha tamponlar yarın çıkacak.hiç merak etme.benimde delikler kocamanduruyordu.dikişler alındıkça biraz aşağıya doğru düştü ve küçüldü.ucuda eski burnumdan daha büyükmüş gibi duruyor.ama şiş olduğu belli.sabretmemmiz gerekiyor.inecektir merak etme.hala deliklerim büyükmüş gibi gözüküyor ama ineceğine inanıyorum.sen de iyi şeyler düşün,kafanı bozma daha çok yeni:))

saolun kızlar şimdi 19.gün oldu daha düzeldi insan ilk bandajı açınca çok kötü hissediyor kocaman bir burun gibi ben 1 hafta bunalım dolaştım bugün kontrolüm var zaman ne çabuk geçmiş bayanssulusmile

X