22 tane yumurtam var iyimi sizce

canım vuslat2008
tebrikler çok iyi yumurta sayısı belli ki yumurtakıkların iyi durumda,maşallah
transfere tek embriyo ile gidenler var ..
sen şanslı sın , inş herşey çok iyi geçer

evet ilk deneme daha önce aşılama ve yumurta takiplerim var ama negatif hepsi yani daha hiç gebelik gerçekleşmedi

ben ishal olmamıştım... ara selma hemşireyi ona bildir biliyorsundur doktorumuzun asistanıdır hemen doktora söyler sana döner

trasverden sonra 45 dakika yatırıyolar gideceğin yer uzaksa kalmak iste hastanede

evet tanıştım selma hemşireyle öğlene kadar bekliycem geçmezse arıycam mecburen

yol uzun olucak bana biraz herhalde ben izmitten geliyorum
yol normalde 45 dk ama köprü çalışması nedeniyi ile ne kadar uzayacak bilmiyorum
ben bir 2 - 2.5 saat garanti diyorum da bakalım

canım inşallah tutar duam seninle doktorumuza güven gerisini allaha bırak

canım inşallah tutar duam seninle doktorumuza güven gerisini allaha bırak

ya evet dr çok çok iyi ben bir anlık kararla kendisine karar verdim hatta adını bile hiç duymamıştım ama nasip işte kısmet ümit beyde yaptırmak varmış hiç pişman da değilim herkeze tavsiye edebileceğim bir dr

inşallah tutar bakalım 12 gün sonra belli olur herhalde ne olup olmadığı

olmazsada bende ramazan bttikten sonraki ilk adetimde dondurulmuşlarla başlarım

herhalde bakalım herşey kısmet

ben çıkıyorum artık biraz evi toparlıyım sonra 2 saat yol var

2de evden çıkıcaz 4 te orda oluruz umarım

canım maşallah yumurtana nasıl olsa yumurtan var.onun için stres yapma rahat 12 günü geçir. ben ilk denememde çok stres yaptım tutmadı.2. denememde rahat oldum 4 gün yattım sonra gezdim ama yavaş adımlarla trasverin 7. günü idrar testi yaptım 2. çizgiyi gördüm 9. günü kanda değer 39.4 çıktı dedim tamam hamileyim dünyalar benim oldu doktorum tebrik etti. 2 gün sonra tekrarla testi dedi ve 11.4 değeri duyunca dünya başıma yıkıldı sanki. demekki kısmeti yokmuş ancak toparlandım.şimdi tek umudumuz 2 dondurulmuşum doktorum elinden geleni yapıyo bu sefer co culter yapıcak.gerisi allaha kaldı artık.

[----------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
canım trasverin nasıl geçti ne kadar yattın hastanede..artık sabırla bekleyiş başladı. dualarım seninle inşallah tutunurlar.allaha emanet ol.

tansferim çok rahat geçti idrar derdim olmasaydı bide çok sıkıştım nerdeyse 4lt su içtim 1.5 saate anca idrara sıkıştım sonra benden önceki hastayı çok bekledim panik atakmış hasta onunla çok uğraşmışlar genel anestezi almış 4 te yapılacak transfer 5:30 ta oldu
10 dk çatalda yattım 1 saatte yakında odada yattım 7de hastaneden ayrıldık eşimle hoca 15 gün kalkmadan yatacaksın sadece tuvalete ve yemeğe kalkacaksın dedi ama benim bünyede bir insana bu resmen eziyet tabii birde ben tekim evde eşim yemekleri dışardan alıyor sağolsun ama genede kalkmadan olmuyor bugün itibariylede kasıklarım ağrımaya başladı arada bide çok tuhaf birden sanki kasıklarıma ağrı giriyor sanki adet sancısı gibi sonra guruldama ve ishal gibi oluyorum tuhafım yani azıcık

allah allah bana 15 gün yat demedi bebeğin tutunması 6 güne kadardır dedi ondan sonra günlük hayatına dön kedini yormadan dedi.canım ilk sancı olur inşallah tutunmadır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…