22 yaşındayım ve 8 Aylık Evliyim

çok ama çok sevindim kötü giden evliliği bitirecek kadar güçlü kadınlara hayranım :) umarım kızınız için babası üstüne düşeni yapıyordur sanki şöyle tahmin ediyorum ilk zamanlar kesin sorunlar yaratmıştır gibi hissettim ,
İlk zamanlarki o duygusal sürecin zorluğundan her şeye kadar zor olduğundan da tabiki eminim ama sonrası güzellik huzur 🙏

çok ama çok sevindim kötü giden evliliği bitirecek kadar güçlü kadınlara hayranım :) umarım kızınız için babası üstüne düşeni yapıyordur sanki şöyle tahmin ediyorum ilk zamanlar kesin sorunlar yaratmıştır gibi hissettim ,
biz hala sorun yaşıyoruz ama ben numaramı değiştirdim ve hiçbir şekilde muhattap olmamaya karar verdim. kızına yeni bir hat aldı ama aramıyor bile. ilk zamanlar yaşadığımız sorunları hala yaşıyoruz asla durulmuyor ne yazık ki. en son 1 ay önce aramıştı kızını öyle söyleyeyim.
onun dışında nafaka gönderiyor başka birşeyi ile ilgilenmek istemiyor.

biz hala sorun yaşıyoruz ama ben numaramı değiştirdim ve hiçbir şekilde muhattap olmamaya karar verdim. kızına yeni bir hat aldı ama aramıyor bile. ilk zamanlar yaşadığımız sorunları hala yaşıyoruz asla durulmuyor ne yazık ki. en son 1 ay önce aramıştı kızını öyle söyleyeyim.
onun dışında nafaka gönderiyor başka birşeyi ile ilgilenmek istemiyor.
Mutlu olmanızı sindiremiyorlar diye düşünüyorum

İlk zamanlarki o duygusal sürecin zorluğundan her şeye kadar zor olduğundan da tabiki eminim ama sonrası güzellik huzur 🙏
ayrılalı 4 sene oldu tartışmaları bitmiyor. ama dediğim gibi muhattap olmuyorum bayadır.biz baya kötüyüz malesef kendi tutarsızlıkları yüzünden birbirimize düşman olduk resmen.

ayrılalı 4 sene oldu tartışmaları bitmiyor. ama dediğim gibi muhattap olmuyorum bayadır.biz baya kötüyüz malesef kendi tutarsızlıkları yüzünden birbirimize düşman olduk resmen.
bundan sonraki hayatınızda da güzellikler sizinle olsun çok içten diliyorum bunu

sindiremez zaten kolay kolay kendisi ben iş bulamam filan sanıp geri döneceğimi düşünüyordu, ben dükkan açtım kendi işimin başındayım
bunun şokuyla kendine gelemedi bir türlü.
Merak ettiğim sorular vardı ama yanlış anlamayın diye daha fazla sormak istemedim 😍🙈 mutlu olduğunuzu duymak ekonomik özgürlüğünüzün olması öyle hoşuma gidiyor ki yemin ederim böyle kadınlar oldukça erkeklerin o boşa egoları duvara çarpıyor

Merak ettiğim sorular vardı ama yanlış anlamayın diye daha fazla sormak istemedim 😍🙈 mutlu olduğunuzu duymak ekonomik özgürlüğünüzün olması öyle hoşuma gidiyor ki yemin ederim böyle kadınlar oldukça erkeklerin o boşa egoları duvara çarpıyor
çarpsın o egoları duvara gerçekten. benim eski eşim aşırı egolu zaten.kadınlar üretmeli, para kazanmak için çabalamalı. bir yerlere gelmeye layığız biz de.

çarpsın o egoları duvara gerçekten. benim eski eşim aşırı egolu zaten.kadınlar üretmeli, para kazanmak için çabalamalı. bir yerlere gelmeye layığız biz de.
çarpmak ne toslamıştır :) benim de uzun sürekli ilişkim vardı yaşım olgun 34 yaşındayım .25-30 yaş arası onunla geçti o kadar manipülatifler ki sandı ki ben asla onsuz yapamayacağım ilk zamanlar kolay değildi ama çok şükür başardım 😍

çarpmak ne toslamıştır :) benim de uzun sürekli ilişkim vardı yaşım olgun 34 yaşındayım .25-30 yaş arası onunla geçti o kadar manipülatifler ki sandı ki ben asla onsuz yapamayacağım ilk zamanlar kolay değildi ama çok şükür başardım 😍
evet öyle yapıyorlar demek ki o da narsist. benim eski eşim bunu söyledi açık açık bensiz yapamazsın annenin evinde yapamazsın diye. ben gittim ev tuttum kendi düzenimi kurdum. biz kadınlar istersek herşeyi yaparız bir erkekten de daha iyi yaparız ayrıca.

Çok kötü şeyler yaşanmış yani mutsuz olmuşsun ama kötü bir bağımlılık oluyor bir dönem saçma bşr döngü içinde olmuştum 🙈manipülatif biri olduğu için

evet öyle yapıyorlar demek ki o da narsist. benim eski eşim bunu söyledi açık açık bensiz yapamazsın annenin evinde yapamazsın diye. ben gittim ev tuttum kendi düzenimi kurdum. biz kadınlar istersek herşeyi yaparız bir erkekten de daha iyi yaparız ayrıca.
Jameya Jameya çok da güzellerini yapmışsın 🥰maşallah hep en güzelleri olsun hayatımızda inşallah

Çok kötü şeyler yaşanmış yani mutsuz olmuşsun ama kötü bir bağımlılık oluyor bir dönem saçma bşr döngü içinde olmuştum 🙈manipülatif biri olduğu için
manipulatif insanı bırakmak çok zordur zaten. ben çok ayrılma noktasına geldim ama 6 senenin sonunda anca başarabildim bunu. canıma tak etti artık öyle boşandım.

Merhaba, Ben 22 yaşındayım 8 aylık evliyim. Eşimle 1 senedir tanışıyorduk, aslında evlenmek planlarımın arasında yoktu ama evet dedim bir kere. Severekte evlendim aslında. Evlenmeden önce Kaynanam biraz sorunluydu ama onunla mı evleniyorum diye çokta dert etmedim. Neyse düğün günü geldi çattı. Normalde Kınadır vs. bunların hiçbirini istemedim boşa masraftı çünkü eşimede söyledim sonrasında sıkıntıyı biz çekeceğiz diye ama dinleyen kim? Düğün günü birisi ortaya bir laf atmış. Güya benim annem karşı tarafa görgüsüz demiş. Eşim gelip düğün gecesi kulağıma ''şu annene bir şey söyle hakkımızda böyle konuşuyormuş'' demesin mi. Benim başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Düğün gecesi sinirden adamı öldürecektim yani o derece. Annemin söylemediği ortaya çıktı tabii. Evlendik balayına gittik her şey güzel. Ben bütün altınları eşime verdim kapatsın diye. Sonuç itibariyle tek başına yapmadı o borçları. Gel git zaman borçlardan yakınmaya başladı. Ben de yeni bir iş kurmuştum o sıra. Oda pek istediğim gibi gitmedi açıkçası, eşim borç var borç var diye duruyor. Ben bu yollardan bir çok defa geçtiğim için hayatım, düzeliriz seneye bu olayla gülerek cevap veririz vs. diyorum. hadi bu olayıda atlattım, benim de borcum vardı abim ödüyordu tek ses dahi etmedi. Asıl konu kaynanam geldiğinde bize. Borcu var borcu var diyip söyleniyor. Onun öncesinde de eltimi bana kötülüyor beni de eltime. Bir gün denk geldik konuştuk foyası ortaya çıktı. Bu borç muhabbetini eşime söyledim. Yahu tamam borcumuz varda her geldiklerinde itinaylada söylenmez yani, benim ailem sana böyle bir şeyle gelse nasıl hissedersin dedim. E benim annem böyle diye yanıt verdi. Gelgit zaman bu dış etkenler nereden baksanız 3-4 bunla uğraştık. Kavga üstüne kavga. Bir de kavga ettiğimizde 1 haftada konuşmuyor benimle. Ben açıyorum ilk etapta konuyu sonrasında yine kavga gürültü. Cinsel Hayatımızda pek yok gibi zaten. Haftada 1 mesai gibi oluyor. Kısa kesmem gerekirse; Bu olaylar bittikten sonrada bana karşı bir ilgisizlik olmaya başladı. Hayatı maç-oyun yani bekarmış gibi sanki ben evde yokmuşum gibi olmaya başladı. İşler kötüye gidince de ben evimizin yakında bir yerde çalışmaya başladım. Eve geliyorum yemek, duş, uyku, temizlik. Benim hayatımda böyle olmaya başladı. E ilgisizlik bir yandan. İlgisizlik diyorum ama ciddi manada bir ilgisizlik. Göz ardı edebilecek bir konumda değilim yani. Kendimden, ilişkimizden soğumaya başladım artık. Her ay mutlaka bir şeyden çıkıyor evde sessizlik hakim oluyor. Her yolu denedim. Aile danışmanına bizzat kendim başvurdum sorunlarımız çözüldü zannettim. Olmadı, yine evde boşanmış kadın gibi oturuyorum yani. En son benim iş konusunda haksızlığa uğradığım bir konuyu dile getirdim ona, E çık o zaman işten dedi. Yani dinlemedi dahi. Kendisi 32 yaşında bu arada. Artık benimde canıma tak etti. Hep ağlıyorum, sinir krizi geçiriyorum evde o içerde oyun oynuyor ben banyoda ağlıyorum. Bir kere bile şunu hallederiz diye başımı okşayıp öptüğünü bilmiyorum. Canıma tak etti. Kavga çıkarmadım hiç. Konuşabilir miyiz dedim, ben dedim aile evinde kalmak istiyorum biraz bakalım birbirimizi özleyecek miyiz yoksa ne olacak gibi. Ben gitmeni istemiyorum dedi. Sorunlar üzerine konuştuk ama parasızlık sevgiye engel değil dedim. Ben en başta da sıkıntı çekmemek adına kendisine dedim ki; Eşyalarımızı 2. el alalım. Toparlana toparlana alırız demiştim. Ama yeni gelin o sanki kendisi istedi. Ailemde bu sürede ev satın aldı, buraya geçersiniz dedi ama ben ailemede bu durumda mahçup olmak istemiyorum. Yani bir çok şey var aslında umarım anlamışsınızdır. Çok mu büyütüyorum veya ne yapmam gerekiyor fikir verir misiniz? Objektif olmanızı rica edeceğim.
Boşan ve gençliğine yazık etme. Yolun başındasın hiç birşey içinde geç değil bu tarz adamlar hiç birzaman düzelmiyor malesef.

manipulatif insanı bırakmak çok zordur zaten. ben çok ayrılma noktasına geldim ama 6 senenin sonunda anca başarabildim bunu. canıma tak etti artık öyle boşandım.
Beni sen seni de ben anlarım aynı tür insanlar olarak hissettim çünkü nedense..çok zordu ayrılma kararını alabilmek ama iyi ki de almışız beee :) yolumuz açık olsun hep 🤗 bir de yalnız da duramıyorlar onlar o tipler..

X