*239.121 ADET YA FETTAH CC. ESMASINI İSTEYEN KARDEŞLERİM NİYETIMİZ İÇİN HATİM EDELİMMİ?

Tuğçe kardeşime okudum. Rabbim kabul etsin inşallah Morrmeneksee 1700 kumbaraya okudum

O zaman kumbaraya yüklenelim.Herkes ekstra 1000 daha okuyabilse iyi olurdu.
Ablacım valla 1700 zor topluyoruz.. Okunması degılde bildirim acısından zorlanıyoruz herkes görmüyor ne bılım işte.. bılıyosunuz aslında..
Ama okuyabılen ekstradan fazla okusun tabıkı elımızden gelenı yapalım hızlıca Bitirelım

Canım çok geçmiş olsun Rabbim şafi ismiyle şifa versin yavruna en kısa zamanda mis kokusunu evinizde çekin

Adetli olduğum için okuyamıyorum maalesef ama sürekli dua edeceğim

mutlulukbenihicbirakma CANIM COK SUKUR OZGENIN HATIMIDE TAMAM
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH
KIZLAR SON 10 KISI KALDI..
KUMBARADAN DA OKUYACAK OLURSAK 6 VEYA 5 GUNUMUZ KALDI...

Allah razı olsun hepinizden okuyandan vesile olandan Rabbim cümlemizin dualarını dileklerini hayırlısıyla kabul etsin inşallah

5 528mucizemmm (TUĞÇE) 'nin duasını okuyunca sankı evlılık adına yeterince dua etmemısım gıbı kendimi suçlu hıssettım bian Ben hıc bu kadar detaya inmemiştim ya.. Allahım hayırlı bır es nasıp et ya latıf ya fettah amın ecmain
Ama Tuğçe itiraf etmek gerekırse boyle bır esın gercekte de var olabilmesi ıcın gökten inmesi gerekıyor gıbıme geldı benım
Allahın yınede gücü herseye yeter tabı
Vardır kıyada kosede bır yerlerde saklı boyle bır erkek umudumuz bıtmedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…