25 ağustos 2012 de düğünü olacak kızlarr buraya :)

istanbul'da yaşıyorum, evlendikten sonra da burada yaşayacağım,
çeyiz tamam gibi ufak eksikliklerin dışında, düğün tarihimizi de aldık, düğün yemeği ve gelinlik gibi detaylarımız kaldı, en önemlisi tadilat tabii, biraz zorlu geçecek önümüzdeki birkaç ay benim için..

gelik için model beğendin mi?

istanbul'da yaşıyorum, evlendikten sonra da burada yaşayacağım,
çeyiz tamam gibi ufak eksikliklerin dışında, düğün tarihimizi de aldık, düğün yemeği ve gelinlik gibi detaylarımız kaldı, en önemlisi tadilat tabii, biraz zorlu geçecek önümüzdeki birkaç ay benim için..

Gelik için model beğendin mi?

daha tam bi model yok.
Senin varmı beğendiğin modeller.

tatlı gelinler neler yaptınız bakalım :KK16:
uzun zamandır giremedim bu topiğe hazırlıklar tam gaz devam etmekte. yapılanlar ve yapılıcaklar olarak aşağıda sizlere bilgi vermek istedim :KK34:

YAPILANLAR [
düğün salonu OK
salon takımı OK
yatak odası OK
yemek odası OK
kına abiyesi OK
bindallı OK
gelinlik OK
bulaşık makinesi OK
mini fırın OK
setüstü ocak OK

B]YAPILACAKLAR

nikah günü ( düğüne 1 ay kala yapmamız gerekiyor çünkü işten ayrılacağım için ve son bir ay evimle ilgilenmek istediğim için bunu yapıcam)
çeyiz eksikleri (bitmek bilmeyen eksikler:KK1:)
kına mekanı
davetiye
nikah şekeri (aile arasında olacak ve ben hatıra kalsın istediğimden böyle birşey düşündüm)

İŞTE HEPSİ BU GALİBA AKLIMA BAŞKA BİŞEY GELMİYOR :KK76: SİZ NELER YAPTINIZ NELERİNİZ HAZIR BAKALIM ???

Son düzenleme:
tatlı gelinler neler yaptınız bakalım :KK16:
uzun zamandır giremedim bu topiğe hazırlıklar tam gaz devam etmekte. yapılanlar ve yapılıcaklar olarak aşağıda sizlere bilgi vermek istedim :KK34:

YAPILANLAR [
düğün salonu OK
salon takımı OK
yatak odası OK
yemek odası OK
kına abiyesi OK
bindallı OK
gelinlik OK
bulaşık makinesi OK
mini fırın OK
setüstü ocak OK

B]YAPILACAKLAR

nikah günü ( düğüne 1 ay kala yapmamız gerekiyor çünkü işten ayrılacağım için ve son bir ay evimle ilgilenmek istediğim için bunu yapıcam)
çeyiz eksikleri (bitmek bilmeyen eksikler:KK1:)
kına mekanı
davetiye
nikah şekeri (aile arasında olacak ve ben hatıra kalsın istediğimden böyle birşey düşündüm)

İŞTE HEPSİ BU GALİBA AKLIMA BAŞKA BİŞEY GELMİYOR :KK76: SİZ NELER YAPTINIZ NELERİNİZ HAZIR BAKALIM ???

sizin herşey hallolmus.

merhaba... ben de 21 ağustos kına 22 ağustos 1. düğün 25 ağustos 2.düğün + nikah olacak ....

gelinlik modelinmi belirledim az çok ama tabi daha denemedim hiç
sadece yerler tarihler belli yatak odası çeyizleri, mutfak çeyizleri alındı
ev eşyası beğendiğim var ama daha bakmadım mağazalara
beyaz eşya da öyle
istanbulda yaşayacağım artık , herşeyi ordan almaya geleceğim haziran tmmz gibi.. bakalım.. hepimiz için hayırlısı...

merhaba... ben de 21 ağustos kına 22 ağustos 1. düğün 25 ağustos 2.düğün + nikah olacak ....

gelinlik modelinmi belirledim az çok ama tabi daha denemedim hiç
sadece yerler tarihler belli yatak odası çeyizleri, mutfak çeyizleri alındı
ev eşyası beğendiğim var ama daha bakmadım mağazalara
beyaz eşya da öyle
istanbulda yaşayacağım artık , herşeyi ordan almaya geleceğim haziran tmmz gibi.. bakalım.. hepimiz için hayırlısı...

bol eğlenceli birkaç düğün seni bekliyor :) hayırlı olsun.
beğendiğin modeli bizimle paylaş lütfen, birbirimize fikir olalım..

benim de beyaz eşyam ve çeyizlerim tamamlandı, sadece evimin tadilatı ve almayı planladığım mobilyalarım kaldı..
ramazan dolayısıyla biraz zorlanacağız son zamanlarımızda, bu nedenle işleri biraz hızlandırıp oruç zamanına bir şey bırakmamak gerekiyor, hem yorgunluk açısından hem de işlerimizin aksamaması açısından, bu güzel zamanlardan keyif almak dileğiyle.

daha tam bi model yok.
Senin varmı beğendiğin modeller.

butterfly, benim beğendiğim bir model var, bununla ilgili bir konu da açtım, bakabilirsin..
abartıdan, puldan, karışık eteklerden uzak bir gelinlik var hayalimde, narin ve romantik dursun istiyorum..

prenses etekler tüm zamanlardaki gibi rağbet görüyor yine. wera wang'ın bir modelini diktirmeyi düşünüyorum.

Selam Bayanlar,hepinize mutluluklar diliyorum öncelikle.

Ben de 25 Ağustos geliniydim.Evimiz,gelinliğim,eşyalarımız,çeyizlerim hepsi tamamdı,herşey de toz pembe ama erteledik düğünü ya da belki de iptal ettik,ben de bilmiyorum.Benden tavsiye siz siz olun iyi niyetli olup karşınızdakini de kendiniz gibi sanmayın.Hepinize mutluluklar dilerim.

X