26 Yıl Sonra Gelen Arama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Terbiyenizi takının metres olmak isteseydim karşılaştıgımda ben bekardım arardım görüşürdüm, o da arardı. Bu nadıl bir belaltı vurmak. İyi oku istersen ben hiç konuşmadım bile. Biraz saygı ya
Çay kahve içip sohbet etmek kardeşçe mi oluyor acaba biz mi bilmiyoruz

Dünya küçüktür de sizinki 1+0 30 m2 ev kadar küçük kalmış.
Hem wc'ye giderken denk gelin olmadı bir de havalimanında hshshhs.
Sim kartınızda mı hiç bozulmadı annem ?
O numaralar hiç kaybolmadı mı ?
He bir de uçaklarda koltuklar ikili mi yanındaki boş koltuga şrank diye geldi oturdu ?
Kafamda deli sorular.

Bimde karşılaştık dese daha çok inandırıcı olurdu ya direkt WC ve havaalanı fazla klişe olmuş konuda değiştirilmesi gereken yerler var amatörce 🤣

Bana biraz uydurulmuş bir hikaye gibi geldi 😐 hatta baya baya uydurulmuş gibi geldi. Kızının ismini vildan koymuş falan. Youtube yorumlarından araklanmış hikayelere benziyor. Bir kere çok demode bir isim. Annesi isim koyulurken dememiş mi vildan ne Allah aşkına bu çocuk 30 yaşında mı diye? Sizin 500 yıl boyunca telefon numaranızı hiç değiştirmemenizden bahsetmiyorum bile.

Yıllarca sizi arayıp bulamaması kısmı da çok saçma. Babanız atanınca bir gecede habersiz mi gittiniz? Hiç mi ortak tanıdık yoktu. Hayır o kadar yıl arayacak kadar takıntı yapan adam en kötü gider nüfus müdürlüğünde memura bir yemek ısmarlar kapı numaranıza kadar öğrenir. Yok geçmedi bana bu hikaye hiç
İster inanın. ister inanmayın sizin sorununuz. Ben sadece paylaştım. Ayrıca numarasi engelli şu an kıxının adini gördükten sonra gidip ahh canım iyi etmişsin diyecek degildim herhalde

Terbiyenizi takının metres olmak isteseydim karşılaştıgımda ben bekardım arardım görüşürdüm, o da arardı. Bu nadıl bir belaltı vurmak. İyi oku istersen ben hiç konuşmadım bile. Biraz saygı ya

Neye saygı duyalım hanımefendi adamın niyetini sihirli kureye bakıp mi öğrendiniz?
Kendinizi ne duruma düşündüğünüzün farkindamisiniz?
Siz rahatsaniz bize ne ki?
Yok görücü usulü evlenmiş yok kızının adı
Adam hala kadın ile aynı evde evli farkındasınız dimi? Ne kahvesi ne telefonu böyle medeniyet uzak olsun

Gençlik aşkı iste yaşanmış bitmis herkes kendi yoluna gitmiş
Ben olsam hala gorusmezdim
Ki benim de vardi biri en son babamin cenazesine geldi sadece merhabalastik çünkü ben cok kırılmıştım zamanında
Simdi ise umursamıyorum coluk cocuk sahibi adamla ne işim var ama sizin gibi telefonla da gorusmezdim çünkü iki taraf da evli cocuklu
Gecmiste yaşadıklariniza guzen anılar olarak bakip ailenize odaklanin

Gerçekten hiçbiriniz insan değilsiniz belaltı hakaretler edip laf ediyorsunuz. Ben bunu paylaşmak istedim sadece sizlere güzel insan dediğim için kendimden özür dilerim iki yüzlü insanlar demem gerekirdi. Yazıyıda siliyorum kötü kalplerinizle başbaşa kalın.

Sim kartınızda mı hiç bozulmadı annem ?
O numaralar hiç kaybolmadı mı ?
He bir de uçaklarda koltuklar ikili mi yanındaki boş koltuga şrank diye geldi oturdu ?
Kafamda deli sorular.
Arabayla takip olayı daha efsane bence ya :olamaz:

Merhabalar güzel insanlar kısaca konuyu anlatayım, Ankara'da liseyi aynı sınıfta okuduk birbirimizi çok sevdik tabi biz lise son sınıfta çıkmaya başladık. Mezun olduktan sonra babam memur oldugu için farklı şehirlere taşındık. Onu çok aradım ama ulaşamadım. tam 15 yıl geçmişti ben atandığım yerde yemege gittik arkadaşlarla bir ara wc ye gitmek için gidiyorken arkamdan biri kolumu tuttu, bir döndüm o idi, şok oldum o da şaşkın şaşkın bana bakarken
- nasılsın iyimisin, nasıl yani gerçekmisin dedik. Sonra bir çocuk koşup babacım diye ona sarıldı, evlenmiş çocukları olmuştu.
Birşeyler daha söyleyecekken iyi günler deyip wc ye girdim. İlk defa sessizce içime içime agladim. Çapraz masada oturuyordu daha fazla izleyemezdım kalkıp gittim. Daha sonra ben İstanbula gittim 3 günlük dönüş uçagını beklerken yine karşıma çıktı onu görmezden gelip en görünmez yere gittim. Ucaga bindiğimizde bir süre sonra boş olan yanımdaki koltuga gelip oturdu.
- Biliyormusun hiç degişmemişsin hala çok güzel hala çok asisin dedi.
Gülümsedim sonra yıllarca beni aradigini bulamadığını söyledi, daha sonra evlendiğini anlattı. Eşiyle görücü usulu evlenmiş vs. Sonra en azından yılda 1 de olsa bir selamı çok görmeyelim dedi telefonumu istedi. Numaraları alıp verdik. Uçaktan inip
-Bu gönülde hatrın asla bitmez ama 40 yıllık bir hatıra olsun bi kahve içelim dedi, içtik. Sonra herkes yoluna gitti ,o günden sonra ne o aradı ne ben. 16 yıl sonra gecen gün aradı beni, Yolda bir bayan arabasına bindiğini görmüş, başlamış takip etmeye selektör yapmış sonra arabanın önüne kırmış inip bakmış kadın şok olmuş tabi, bu demiş özür dilerim sizi birine benzettim. Sonra bana arayıp anlattı aradan kaç yıl geçmiş ben seni hiç unutmadım unutamadım dedi. Ben hiçbirşey konuşamadım, ne denir ki benimde bir oğlum var evlendim. Sonra bana kusura bakma öylesine aradim komik degilmi yaşadığım şey dedi . Sonra vedalaşıp kapattı. Sonra bana mesaj atmış İzel şarkısı kızımız olacaktı diye. Kizinin resmini attı, kimlikle, ismi Vildan 😐😐😐😐.....işte böyle sadece paylaşmak istedim. Ne o arar ne ben yıllardır ilk defa aradi.. Ve biz onunla tanışalı tam 26 yıl olmuş..
O yaşlarda duyguların saflığını, yalınlığını, masumlugunu ozlemeniz ve tekrar ummaniz çok normal ama doğru zaman değil artık. Bu da üzücü tabii.. Uzak durmalısınız...

Gerçekten hiçbiriniz insan değilsiniz belaltı hakaretler edip laf ediyorsunuz. Ben bunu paylaşmak istedim sadece sizlere güzel insan dediğim için kendimden özür dilerim iki yüzlü insanlar demem gerekirdi. Yazıyıda siliyorum kötü kalplerinizle başbaşa kalın.

Ciks yazıyı silemezsin geri gelmek zorunda sonsuza kdr hikayen bizlerle :KK70:

İster inanın. ister inanmayın sizin sorununuz. Ben sadece paylaştım. Ayrıca numarasi engelli şu an kıxının adini gördükten sonra gidip ahh canım iyi etmişsin diyecek degildim herhalde
Öfff begonvildan çok klişe ama kabul et.
Koskoca havalimanında bile karşılaşıp aynı şehire yolculuk edip bir de uçakta boş koltuk hele oraya hiç girmiyorum yanına oturup Süreyya hanımın muhteşem değişimindeki gibi hiç değişmemişsin asi kadın mı dedi hshshs

Öfff begonvildan çok klişe ama kabul et.
Koskoca havalimanında bile karşılaşıp aynı şehire yolculuk edip bir de uçakta boş koltuk hele oraya hiç girmiyorum yanına oturup Süreyya hanımın muhteşem değişimindeki gibi hiç değişmemişsin asi kadın mı dedi hshshs
Enseden koklayan dayiya benzettim hikayedeki büyüleyici aşk manzaralarindan ama o burada faal üyelerdendi galiba. 😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X