Saç Uzatma Yöntemleri 29 Ekimde başladım bakımlara

karamelim

Guru
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
1.143
969
Başlıktan da anlaşıldıgı gibi 29 Ekimde saçımın yanıklardan kurtulması için kestirdim ve bakıma başladım

Haftada 1 gün sinameki bemix bademyağ
PhotoGrid_1513705241269.jpg
PhotoGrid_1513705241269.jpg

2 gün sonra dax supergro uyguluyorum

En az 6 saat bekletiyorum ki bazen gece yattığım bile oluyo.

Bugün itibari ile de yarım bardak pirincin ilk suyunu döktükten sonra 1bucuk su bardagı su ile pirinci 24 saat beklettim. Ve bugün duştan sonra beklettigim pirinç suyunu sac diplerime döktüm ve durulamadım. Bu yöntemin de uzatmak için çok faydalı oldugunu duydum.

Hayirli olsun canim.
Ben sac bakimi ve daha dogrusu saglikli bir yasam icin market sampuanlari kullanmaya karsiyim.
Hepsinin icinde sls, paraben vs vs bir cok kimyasal bulunmakta. Arkasini cevirip baktigimda hicbir sampuanin deterjandan farki yok!
Bebek sampuanlarina bile basmis kimyasali vicdansizlar..
Bu nedenle olabildiginceee dogal bir sampuan sec.
Icerigini muhakkak oku canim.
Daha sonra sac uzatmada elbette ki beslenme ve stressiz yasam cok cok onemli.
Ama bana en iyi gelen sampuanima sarimsak rendelemek, bal ve badem yagi ilave etmek oldu. Kokuyor evet ama uzatiyor da. Her banyoda kafanda biraz beklet sampuani boylece etki de ediyor. Arti olarak sarimsakbda yutuyorum gunde bir dis.

Umarim diledigin uzunluga ulasirsin.

6-7 cm Belki de fazla Ayda 2 cm uzuyor bence cok cok iyi. Ense en Zor kapanan kisim.

Tek ampul koyuyorum bemix, badem yagı ve sinameki.
Bende senin kürün gibi hazırlamak istiyorum.bazıları çam terebentin,lavanta yağıda koymuş,özellikle çam terebentin koyma sebepleri dökülmeyi durdurmak,ama ben sadece badem yağı koyacağım.bide sadece bemix ampul yeterli.Şampuanınada koyuyormusun peki?:kahve:

Bende senin kürün gibi hazırlamak istiyorum.bazıları çam terebentin,lavanta yağıda koymuş,özellikle çam terebentin koyma sebepleri dökülmeyi durdurmak,ama ben sadece badem yağı koyacağım.bide sadece bemix ampul yeterli.Şampuanınada koyuyormusun peki?:kahve:
Şampuanımda hiç bişey yok. Ama daha önçe şampuana çam terebenti koymuştum o zaman gürleştigini farketmiştim. Şuan gürleştirmeye ihtiyacim yok tek derdim uzasın yeter

Başlıktan da anlaşıldıgı gibi 29 Ekimde saçımın yanıklardan kurtulması için kestirdim ve bakıma başladım

Haftada 1 gün sinameki bemix bademyağEki Görüntüle 2081592 Eki Görüntüle 2081592
2 gün sonra dax supergro uyguluyorum

En az 6 saat bekletiyorum ki bazen gece yattığım bile oluyo.

Bugün itibari ile de yarım bardak pirincin ilk suyunu döktükten sonra 1bucuk su bardagı su ile pirinci 24 saat beklettim. Ve bugün duştan sonra beklettigim pirinç suyunu sac diplerime döktüm ve durulamadım. Bu yöntemin de uzatmak için çok faydalı oldugunu duydum.
Merhaba
Kullandığınız dax supergro nın içeriğinde hangi yağlar var

X