29 yaşında yumurtalık rezervlerinin azalması, çok korkuyorum

ben tedavi gordugun surecte 4 sene once başkent hastanesinde anestezili 60 liraya cektirdim.
o zaman ozeller 1200 lira falan diyodu hsg ye.
universite hastaneleri daha uygun cekiyor.
devlette de cektirebilirsiniz.

birde dünde 32 yasinda bir arkadasimin amh degerlerinde sorun cikti onu direk tüp bebeğe yonlendirdiler.

dr unuz kim sizin hulusi hocami?

Amh değeriniz çok yüksek. Sizi üzmek istemem ama Bu yüzden hamile kalamıyor olabilirsiniz. Doktorunuz bir şey söylemedi mi? Belki farketmemişsinizdir diye söylemek istedim.

5 senedir tedavi görüyorum polikistik overım zaten bu yüzden amh değerim yüksek yani bununla yaşamaya alıştım. Amh yüzünden değil Lh'ım hep yüksek olduğundan hamile kalamıyorum (pik yapmıyor) amh olumsuz anlamda etki etmiyor. Tüp bebekle hamileyim şuan ikiz

dr unuz kim sizin hulusi hocami?
Ben normal muayene sırası aldım hsg için geldim dedim doktora. Sgk indirimden faydalanmak için öyle yol izlenmesi gerekiyor çünkü. Yinede alttan ultrasonla baktı dr istemezsen bakmıyor sana kalmış. Direk filmede yönlendiriyor. Orda dr edinmedim, sadece hsg için gittiğimden dolayı. Öğretim görevlisi doktor ünvanlı kişiden randevu aldım muayene ücretleri en düşük onların çünkü. Bu şekilde

Ayyy çok sevindim ya. Allah bağışlasın. Analı babalı büyüsün. Amh yüksek olunca da gebe kalınamıyor diye biliyordum. Belki de lh I etkilediği içindir.

Ayyy çok sevindim ya. Allah bağışlasın. Analı babalı büyüsün. Amh yüksek olunca da gebe kalınamıyor diye biliyordum. Belki de lh I etkilediği içindir.

Aynen zaten toptan bir zincir bunlar. Birine sahip olan otomatikman diğerinde hak kazanıyor Allah razı olsun Rabbim zorlanmadan isteyen, uğraşan herkese nasip etsin sağlıklı, hayırlı evlatlar inşallah

Aynen zaten toptan bir zincir bunlar. Birine sahip olan otomatikman diğerinde hak kazanıyor Allah razı olsun Rabbim zorlanmadan isteyen, uğraşan herkese nasip etsin sağlıklı, hayırlı evlatlar inşallah
Bizde 9 aydık deniyoruz. Olmuyor. Herşey normal gözüküyor ama olmuyor bir türlü

Tedavini ihmal etme. Rahim filmi çektir mutlaka. AMh yaşına göre düşük. Çocuk olmasına engel seviyede değil. Yine de geciktirme.

Siz tedaviden önce bebek fikrini unutun. Gezin tozun tatil filan olursa güzel olur. Yada bir spor, hobi vs. Kendinizi oylayın. Eminim olacak,uğraştırmayacaktır.
İnşallah ya. Valla bu dönemde evde oturmaktan başka çare yok. Okullar kapalı. O yüzden evdeyim ben. Eşim de çalışıyor. Ama bu ay zaten olmayacak gözüyle bakıyorum. Zaten soğan suyu kürü yaptım. Bu ay olma ihtimali neredeyse yok.

E2 nin 82.82 olmasının normal olmadığını kim söyledi? Sizinkisi gayet normal taban 50. 50 altına inmemeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…