3 4 erkek ile aldatilip affeden erkek?

benim 4 5 senedır çok yakın oldugum bir kız varadı bir de onun 2 aydır konustugu sevgili gibi oldugu bir flörtü vardı çocuk asırı iyi niyetli bi cocuktu kız ıcın cok fedakarlık yaptı ilgilenıyodu falan ama kız bu varken 2 3 kişi ile daha flörtleşti ve üstüne bir de sevgili yapip bu cocukla cinsel şekilde konusmaya veya flört etmeye umut vermeye devam etti

bende cocuga üzüldüm cocukla konusurken bi yandan sevgilisi ile oyun falan oynuyoddu kız umurunda bile dğeildi çocuğa her şeyi anlattım cocuk benım yaptıgımı söylemedi kıza anlattığımı yanı

engelledi falan kız 2 3 gun yalvardı su an cocuk yıne onla konusuyormus:d ben sırf cocuga acıdıgımdan 3 4 senelik arkadaşımı gözden cıkarttım ve cocugun midesizligi iğrenc geldi acıkcası kız diğer sevgilisinden ayrıldıgını söylüyor ayrilmadi kız hangısını seçsem kura çekicem falan dedi dalga geçti cocugun arkasından cocuk bunu bile bile affediyor ne yapayım ikisi ile de mesafe mi koyayım arama midem bulandı gerçekten?
Canim söylemissin iyi hos ta cocuk sindirmiş belli ki bundan sonrasi onun karari seni ilgilendirmez? Sen cocuktan mi hoslaniyorsun yoksa bu kadar kuruntu yapmaniz bilemedim

Sizinki söyleme iç güdüsü mü yoksa dürüstlük mü şaibeli. Ayrıca ilişkileri hakkında çok fazla detaya sahipseniz neden?
+1 görüyorum ve arttırıyorum kesinlikle ortalığı karıştırma ve söyleme iç güdüsü böyle dürüst olmayı kendine çok vazife ettiyse ilk başlaması gereken arkadaşıydı bak bu şekilde seninle arkadaşlık yapamam yaptığın şeyi sana yakıştırmadım devam edersen x de benim arkadaşım olduğu için söylemek zorunda kalacağım dersin böyle gizli saklı söylemezsin

Erkeklerin çoğunluğu talep gören kadınlara yöneliyor.
Ben de çevremde çoğu kez itilen kadının, aldattıktan sonra el üstünde tutulmaya başlandığına şahit oldum.

Zaten o tip bir erkeğe de layık olan bu olduğu için birbirlerine uygunlar.
Nedense erkeklerin büyük bir kısmı aldatılınca hırslanıyor sanırım, bazı kadınların da yaptığı gibi.

benim 4 5 senedır çok yakın oldugum bir kız varadı bir de onun 2 aydır konustugu sevgili gibi oldugu bir flörtü vardı çocuk asırı iyi niyetli bi cocuktu kız ıcın cok fedakarlık yaptı ilgilenıyodu falan ama kız bu varken 2 3 kişi ile daha flörtleşti ve üstüne bir de sevgili yapip bu cocukla cinsel şekilde konusmaya veya flört etmeye umut vermeye devam etti

bende cocuga üzüldüm cocukla konusurken bi yandan sevgilisi ile oyun falan oynuyoddu kız umurunda bile dğeildi çocuğa her şeyi anlattım cocuk benım yaptıgımı söylemedi kıza anlattığımı yanı

engelledi falan kız 2 3 gun yalvardı su an cocuk yıne onla konusuyormus:d ben sırf cocuga acıdıgımdan 3 4 senelik arkadaşımı gözden cıkarttım ve cocugun midesizligi iğrenc geldi acıkcası kız diğer sevgilisinden ayrıldıgını söylüyor ayrilmadi kız hangısını seçsem kura çekicem falan dedi dalga geçti cocugun arkasından cocuk bunu bile bile affediyor ne yapayım ikisi ile de mesafe mi koyayım arama midem bulandı gerçekten?
Sizene? Bırakın herkes midesizligin de yaşasın

Sana mı kaldı dostunu gammazlamak?
İnanmamıştır bile sana, emin ol.
İyy benim de başıma benzer bir şey gelmişti, bir işgüzar hem eski sevgilimi gidip doldurmuş, olmayan şeyleri de eklemiş, hem yeni flörtüme (ki sevgili bile değildik, bir tanışıp hoslasip uzak mesafeye dusmustuk) gidip benim hala eski sevgilimle kiristirdigimi, onu onla bunu bunla aldattığımi falan söylemiş.
Tam bir hayatsiz insan örneğisiniz.
Günün sonunda tabii ki o çocuk tercihini diğer salak ve kıskanç kıza inanmamaktan yana kullandı, hic yaşanmamış gibi geçtik gittik.
O kız da arkamızdan diyordur "ay ne midesiz insanlar var, arkadaşımla kötü olmak pahasına anlattim gitmiş barismis" diye.
Bence insanların hayatına burnunuzu sokmaya acil bir son verin

bu sizin sorununuz değil keşke karışmasaydınız. erkekler yapınca güzel kadınlar yapınca neden kötü oluyor? çoğu erkek bu şekilde yapıyor kız da yapmak istemiş oh olsun bence doğru yapmış o onun tercihi ve onun hayatı. gerçekten buna karışmamanız gerekiyor.

bu sizin sorununuz değil keşke karışmasaydınız. erkekler yapınca güzel kadınlar yapınca neden kötü oluyor? çoğu erkek bu şekilde yapıyor kız da yapmak istemiş oh olsun bence doğru yapmış o onun tercihi ve onun hayatı. gerçekten buna karışmamanız gerekiyor.
Valla ne herifler var metresini bütün mahalle tanıyor, karısının haberi yok, kimse ağzını açıp gık dememiş çünkü. Kadın yapınca ilk önce kadınlar arasında bi gammazlık alıp başını gidiyor. 😂

Püfff
Gerçek ise ne biçim bir çevre bu, siz de muhatap olduğunuza göre çok da şey yapmayın.
1) Size ne?
2) Bu geyiği yaptığına göre seninle, sen de dinliyorsun?? Rahatsız oluyorsan olmadığın insanlarla görüş🤷🏻‍♀️
3) Alan razı, satan razı :) Erkeğin kör kütük aşık olduğunu nerden çıkardın işine öyle geliyordur
4) Hala mesafe koyayım mı diyorsun :KK70: istiyorsan ekibe dahil ol, siz kaç yaşındasınız yani mantıksızlıklar silsilesi üf içim daraldı

Sana mı kaldı dostunu gammazlamak?
İnanmamıştır bile sana, emin ol.
İyy benim de başıma benzer bir şey gelmişti, bir işgüzar hem eski sevgilimi gidip doldurmuş, olmayan şeyleri de eklemiş, hem yeni flörtüme (ki sevgili bile değildik, bir tanışıp hoslasip uzak mesafeye dusmustuk) gidip benim hala eski sevgilimle kiristirdigimi, onu onla bunu bunla aldattığımi falan söylemiş.
Tam bir hayatsiz insan örneğisiniz.
Günün sonunda tabii ki o çocuk tercihini diğer salak ve kıskanç kıza inanmamaktan yana kullandı, hic yaşanmamış gibi geçtik gittik.
O kız da arkamızdan diyordur "ay ne midesiz insanlar var, arkadaşımla kötü olmak pahasına anlattim gitmiş barismis" diye.
Bence insanların hayatına burnunuzu sokmaya acil bir son verin
He anladim neden bu kadar savunduğunu kendin de aynı şeyin laciverti normal canım böyle dusunmen çocuk kızı engelledi bu arada seninki safmis

Çocuk düzgün bir insandi ihanetin cinsiyeti olmaz bence

Üstüme vazife olan şey dürüstlüktu bende bunu yaptım siz böyle durumlarda susmayi tercih edebilirsiniz ama bana ters herkesin kendi fikri arkadaşim dediğim mesafemi kıza ogrendigim zaman koydum şimdi de çocuğa koyuyorum
Dürüstlük güzel de sizde mesafesizlik ve laçkalık var bence.. Herkesin arkadaşı var kim kimle küs barışık fingirdiyor bir şeyler yapıyor bilmez?? Sizinki çok da normal değil bana ne kimle ne yapıyorsa yapsın arkadaşımın cinsel hayatı aşk hayatı entrikaları beni ilgilendirmez, karşı cinsten erkek arkadaşımınki hiiiiiç ilgilendirmez 🤔 senin bunları bilmen saçma esas, oturup dinlemişsin sonra dürüstlük diyorsun😅

Çocuk düzgün bir insandi ihanetin cinsiyeti olmaz bence
ihanetin tabiki cinsiyeti olmaz. ama bu ne beni ne sizi ilgilendirir bence bunu yapmanız doğru değil. size göre ihanete uğramış bir insanı uyarmış oluyorsunuz ama o adam öyle algılamış olsa zaten arasına mesafe koyar ve hayatına devam ederdi onsuz. ama burada yanlış yaptığınız belli oluyor, gidip tekrar görüşmeye devam etmiş bu da yanlışınızı gösteriyor. böyle şeyler gördüğünüzde görmemezlikten gelin bu onların arasında olan birşey ve hiçbir erkek için de kendi dostluğunuzu bitirmemenizi tabvsiye ederim. erkekler ciddi anlamda nankör insanlar örneğini de zaten bizzat kendiniz görmüş oldunuz.

Çocuğa söylemişsiniz çocukta affetmiş hala ne yapsam diye soruyorsunuz. Daha ne yapabilirsiniz acaba? Mideniz bulanıyormuş madem o insanlarla iletişimi kesmekten başka bir yol mu var? Bunu düşünemiyor musunuz?

Şey mi dememizi bekliyorsunuz ayır bu çocuğu kızdan,çocukla da sevgili ol falan mı?

ya aslında anlamak zor değil çocuğun neden barıştığını
cinsel muhabbetler yapıyor demedin mi o kız bu çocukla ?
çocuk yatağa atmak için bu kızla görüşüyor işte
erkeklerin öyle bi tarafı var
sadece seks amaçlı gördükleri kadınların sadakat durumunu umursamıyorlar
hatta bununla ilgili erkek muhabbetleri bile var
diyelim ki kız o erkeğe bi yanlış yaptı, erkek o saatten sonra kızla normal bi ilişki yaşamayı düşünmüyor
ama ben bu kızın rütbesini düşürüp sadece cinsellik için görüşebilirim diye düşünüyor
burdaki çocuk da öyle gibi geldi bana .

ya aslında anlamak zor değil çocuğun neden barıştığını
cinsel muhabbetler yapıyor demedin mi o kız bu çocukla ?
çocuk yatağa atmak için bu kızla görüşüyor işte
erkeklerin öyle bi tarafı var
sadece seks amaçlı gördükleri kadınların sadakat durumunu umursamıyorlar
hatta bununla ilgili erkek muhabbetleri bile var
diyelim ki kız o erkeğe bi yanlış yaptı, erkek o saatten sonra kızla normal bi ilişki yaşamayı düşünmüyor
ama ben bu kızın rütbesini düşürüp sadece cinsellik için görüşebilirim diye düşünüyor
burdaki çocuk da öyle gibi geldi bana .
Konu sahibi için o erkek arkadaş yere düşmemiş kar tanesi kadar saf ve temiz. 😁

X