3 4 erkek ile aldatilip affeden erkek?

Ortada coklu ihanet var ve bu olabildiğine gore ya yaslar kucuk (z kusagi problemleri) ya da bayaği insanlardan bahsediyoruz...

Sizin niye boyle arkadaslariniz var?

Bir kez durust davranmissiniz adam affetmis diyorsunuz, gerisi sizi niye ilgilendiriyor? Neden bu basinizi derde sokma hirsi? Kiza mi gicik oluyorsunuz, adama karsi mi hisleriniz var?

Tek yapmanız gereken bu insanlari geride birakmak, belli ki her ikisi de karaktersiz tipler.

He anladim neden bu kadar savunduğunu kendin de aynı şeyin laciverti normal canım böyle dusunmen çocuk kızı engelledi bu arada seninki safmis
Yengencin anlattığı ile sizin konunun alakası nedir , ne kadar hadsiz bir yorum. yenGEnC yenGEnC i herkes sever burda .
Herkesin her şeyine karışmayın, sizin hayatta başınıza neler gelecek bilemeyiz. Alan razı veren razı sizi hiç mi hiç ilgilendirmez

size ne yav bu kadar dert ettiniz kendinize? önceki konunuza da yazmıştım hoşunuza gitmiyorsa görüşmeyin bu kızla ve karışmayın. kimin ne tepki vereceğini bilemezsiniz böyle durumlarda. kız inkar eder, o çok saf iyi niyetli dediğiniz çocuk da ona inanmayı seçer ki öyle yapmış, siz de yalancı durumuna düştüğünüzle kalırsınız

Nefret ederim sizin gibi insanlardan! Hayatta da yapmayacağım bir şeydir burnumu sokmak ! Çöm tehlikeli gelir bana ! Bir de cidden banane ! Size ne mesela ?

4 5 kadın ile aldatilip affedilen erkek de olabiliyor gördüm herkesin kendi hayatı ben sadece izlerim bilemem ben kendi yaşadıklarımla daha ilgiliyim benim hayatım bana ....siz ister küsün ister kesin görüşmeyi ister kesmeyin kimseye gurur onur yada akıl yüklemesi yapilamaz bana göre yanlış ben kendimi çok severim ona göre doğru o karşısındakini kendinden üstün görüp onu çok seviyor ve buna devam ediyor ......ben gorussemde derdini dinlemem mesela banane yani yalan söyleyen memnun yalanı yutan memnun afiyet olsun der geçerim ....birde 4 5 yani 😂daha çıkar o sayı ......

İnsan olarak bir konu hakkında duyarlı davranmışsınız bu gayet anlaşılabilir bi durum ama böyle bir kadının aynı zamanda arkadaşınız statüsünde olması tutarsız bir durum. Adamın ilişkiye devam etme kararı onu ilgilendirir. İkisiyle de eskisi gibi muhatap olmak zorunda değilsiniz

Konu sahibi için o erkek arkadaş yere düşmemiş kar tanesi kadar saf ve temiz. 😁
ya şimdi gençlerde özellikle ilişkilerde çok fazla pragmatik yaklaşma var
insanlar birbirine, bununla olmak bana ne fayda sağlar ben bunun nesinden faydalanabilirim
ne koparabilirim gözüyle bakıyor
eskisi gibi sahiplenme, kıskanma, sadakat falan yok
napıyorsa yapsın günün sonunda kız benimle deyip geçiyor adam
çok özür dilerim kaba tabir için ama ben ç.kar geçerim diyorlar kendi aralarında . olay bu aslında .

Kendi de aldatiyordur belki o yüzden 2 gün sonra affedilecek bir şey gibi normalleşmistir gözünde. Bilemeyiz.

X